Οι παίχτες μου δεν προπονούνται?

Συζητήστε για το τρόπο που προπονείτε τους παίκτες! Τεστ, συγκρίσεις και αναλύσεις των προπονητικών προγραμμάτων του FM από τον μετρ του είδους Thrasso!
Post Reply
Rocean
Trialist
Trialist
Posts: 6
Joined: Sun Dec 05, 2004 10:52 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Είμαι στην pre season. Έχω τελειώσει με όλα τα φιλικά και κοντεύει να αρχίσει το πρωτάθλημα. Παρ'ολα αυτά οι παίχτες μου δεν εμφανίζουν καμιά αλλαγή από την προπόνηση. Το training progress παραμένει σταθερό για όλους τους παίχτες και δεν έχει αλλάξει κανένα attribute. Σαν να μην προπονούνται.

Τι συμβαίνει? Υπάρχει καμιά επιλογή κάπου που να δηλώνεις πότε αρχίσει η pre season και το training? Όσο κι αν έψαξα δεν βρήκα τίποτα.
ΜΠΑΟΓΚΑΡΑ ΟΛΕ!
Bravejohn
Rotation
Rotation
Posts: 1010
Joined: Wed Mar 12, 2003 12:00 am
Football Manager της ομάδας: ΠΑΟΚ
Αγαπημένη Ομάδα: ΠΑΟΚ
Location: Σερρες
Has thanked: 0
Been thanked: 0

αν δεν προπονουνταν θα ειχαν πεσει πολλά απο τα attributes...
δεν θα ηταν σταθερα...
οπότε το να μη προπονούντε φαινεται αδυνατον...

τωρα γιατί μενουν σταθεροί,αυτό ειναι αλλο θεμα...στο οποιο δε μπορω να απαντησω...
παντως ειναι οντως περιεργο αυτο που λες...

επισης,πριν απαντησει καποιος απο τους ειδικους,πες μας για ποσο διαστημα ειναι σταθεροι...1 μηνα? 10 μηνες?? πόσο...
Rocean
Trialist
Trialist
Posts: 6
Joined: Sun Dec 05, 2004 10:52 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Την έχω την ομάδα 1 μήνα περίπου.. Την πήρα 1/7 και είναι 4/8. Απ'οτι κατάλαβα τώρα που προχώρησα παραπάνω για τεστάρισμα, μέσα στις επόμενες μέρες αρχίζει και εμφανίζει training progress... Άρα οι διαφορές που εμφανίζει είναι ανα μήνα, αν δεν κάνω λάθος.. Γι'αυτο και δεν έβλεπα διαφορές.
ΜΠΑΟΓΚΑΡΑ ΟΛΕ!
User avatar
GIOTIS OLI
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 256
Joined: Sun Oct 23, 2005 11:17 pm
Αγαπημένη Ομάδα: PAO,Orlando Pirates
Has thanked: 0
Been thanked: 0

ego re file ekana ena diko moy programma(dynayoutsiko) kai paratirisa allages meta apo 2 mines oi opoies omos itan theamatikes.milame gia +3 sto finishing toy papadopoulou (pao) p.x.opote pisteyo oti oi allages pianoyn meta apo kana 2mino.
kollias21
Trialist
Trialist
Posts: 2
Joined: Mon Nov 28, 2005 1:41 pm
Location: galatsi
Has thanked: 0
Been thanked: 0

kai egw to idio provlima exw!den kanei preseason
kollias21
kollias21
Trialist
Trialist
Posts: 2
Joined: Mon Nov 28, 2005 1:41 pm
Location: galatsi
Has thanked: 0
Been thanked: 0

ti na kanw?
kollias21
greek_manager
Webmaster
Webmaster
Posts: 11864
Joined: Fri Dec 06, 2002 12:00 am
Αγαπημένη Ομάδα: Παναθηναϊκός
facebook προφίλ: thkouk
twitter: thkouk
Location: Τρίκαλα
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0
Contact:

Aν έχεις το ίδιο, δεν έχεις πρόβλημα όπως θα διαπιστώσεις άμα διαβάσεις πιο προσεχτικά τα προηγούμενα μηνύματα ;)
Post Reply

Return to “Προπόνηση FM2006”