Διακοπές

Εδώ οι γενικές συζητήσεις και ό,τι δεν μπαίνει κάτω από τις άλλες κατηγορίες...
Post Reply
User avatar
PanosBonJovi
National Manager
National Manager
Posts: 9909
Joined: Wed Sep 05, 2012 11:12 am
Αγαπημένη Ομάδα: Barcelona, Liverpool, Veria
Status: Talk about a dream, try to make it real
Location: Gamma Ethniki
Has thanked: 41 times
Been thanked: 11 times

Εγω προτείνω να δεις Ζαγοροχώρια, Μέτσοβο και Τζουμέρκα, στο λέω επειδή ζω την περιοχή σα φοιτητής. Επίσης μπορείς να βάλεις σα βάση τα Γιάννενα και να κάνεις εξορμήσεις, όλα κοντά είναι και τα Γιάννενα είναι ωραιά το χειμώνα + η καλή κουζίνα.
User avatar
PanosBonJovi
National Manager
National Manager
Posts: 9909
Joined: Wed Sep 05, 2012 11:12 am
Αγαπημένη Ομάδα: Barcelona, Liverpool, Veria
Status: Talk about a dream, try to make it real
Location: Gamma Ethniki
Has thanked: 41 times
Been thanked: 11 times

zidane72003 wrote: Fri Jul 10, 2020 8:51 pm Οι περισσότερες ναι. Αυτές που σου γράφω(Αχλάδι αμμουδιά, Δελφίνι όχι-Αγκαθωπες ναι, Κίνι ναι/έχει και άλλες παραλίες 3/4 δε θα ασχολιόμουν. Αν επίσης επιθυμείς μπορείς να πας μέσα στην Ερμούπολη στα βαπόρια το οποίο δεν είναι ωραία παραλία(ούτε η τόσο καθαρή)αλλά το πως βλέπεις αυτή τη μεριά της πόλης).

Φαγητό εγώ θα πηγαινα:
Στην Ερμούπολη(αξίζει λιγο περπάτημα):Στην Ιθακη του Αή(βουκαμβίλιες σποτ) και στο Περί Τίνος(παραλία σποτ-πιο γκουρμέ λίγο πιο ακριβό/σίγουρα θα πηγαινα). Φαγητό επίσης Αχλάδι παραλία, Και στο Κίνι στο 2 τζιτζίκια στα αρμυρικια(εκτός και αν φυσάς πολύ το παραδάκι και τότε θα πας σε ένα από τα τοπ 10 εστιατόρια στις κυκλάδες στο αλλού γιαλλου). Τέλος θα πάτε στη περιοχή Σαν Μιχάλη για ηλιοβασίλεμα και να φατε στο πλακόστρωτο. Για φαγητό αν μπορέσετε να πάτε Αληθινή(ο Μήτσος). Ανω Σύρα θα πάτε για παραδοσιακά γλυκά(Απανοχωρίτισσα)ενω αν προλάβετε η και μπορεσετε να κλείσετε μη χασετε το Τσιπουράδικο 50-50, παγωτό ερμουπολη θα πάτε Τζάνγκο.

Για ποτό Ερμούπολη κάθε μέρα Κούτσικο και εναλλακτική το Baba(έχουν αλλάξει δυστυχώς και τα δυο ιδιοκτησίες αλλά έχουν κρατήσει υψηλό στάτους και έχουν αξία). Για καφεδάκι να πάτε στο Οκιο. Οταν βρεθείς εκεί στείλε μνμ να σου πω ποιον να βρεις.

Μέσες άκρες για 5 μέρες στα έγραψα όλα νομίζω.
Για το Django το μόνο που θα πω ΧΥΝΝΝ.

Αλλά, 4,5€ το μεσαίο μέγεθος, 2,5 το μικρό :P

Αλλά τα αξίζει το άτιμο. Ευχαριστω που μου άνοιξες τα μάτια Ζιζου 😂
User avatar
karembeu-7
Football Legend
Football Legend
Posts: 14551
Joined: Wed Feb 11, 2009 5:25 pm
Has thanked: 4 times
Been thanked: 6 times

karembeu-7 wrote: Mon Jul 13, 2020 10:58 pm Σε περίπτωση που η αεροπορική (Ellinair) ακυρώσει την πτήση (ήταν να γίνει 1/7) για εμπορικούς λόγους (λίγες κρατήσεις λογικά), όπως μου είπαν στο τηλέφωνο, δεν μπορώ να κάνω αμφισβήτηση της συναλλαγής και να πάρω πίσω τα χρήματα μου και όχι voucher; Μου τα μασούσε σήμερα μια υπάλληλος στη Eurobank ότι δύσκολα κτλπ, αλλά εγώ την έκοψα ότι βαριόταν να ασχοληθεί.
Σήμερα μετά από τόσους μήνες πήρα πίσω τα λεφτά μου.

Image
zidane72003 wrote:Τι εκανε το μπασκετ και εφταιγε να τραβηξει ολα αυτα τα παθη απο τον Παπαλουκα ειναι το θεμα.
dwra24 wrote:Δν νομίζω οτι πρέπει να σεβαστώ έναν αθλητή που διακινδυνεύει την υγεία του για να παίξει μια σειρά αγώνων ώστε να τον πουν χρήσιμο.
Beorn
Manager
Manager
Posts: 4369
Joined: Sat Jul 23, 2011 5:51 pm
Football Manager της ομάδας: Sassuolo
Has thanked: 0
Been thanked: 0

zidane72003 wrote: Thu Jun 22, 2017 2:38 pm Χμμμ...

Δε ξέρω τι να σου πω. Τι ηλικίες μιλάμε; Εξαρτάται τι θες. Θες πάρτι all the time?δε θα το πρότεινα. Θες relax και δύο-τρία προσεγμένα μαγαζιά; θα σου πω οκ.

Η Σύρος για μένα(και η Ερμούπολη)είναι μια ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΜΙΚΡΗ αντιγραφή του Ναύπλιου-Κέρκυρας. Είναι όμως ΠΟΛΥ μικρότερη.

Εγώ δε νομίζω πλέον οτι υπάρχει περίπτωση να μη περάσω ένα 2-3ημερο στη Σύρο. Δε ξέρω όμως αν ο κόσμος αντέχει παραπάνω.

Όλη η ζωή είναι η Ερμούπολη. Δεν υπάρχει καλό μαγαζί εκτός πόλης. 1 κλαμπ αν θυμάμαι καλά ειναι εκτός και εντός πόλης 2-3-4 all day bar.

Ας πάμε στα προκείμενα:

Παραλίες:
Spoiler: show
Βαπόρια(βράχια-βατήρας):μέσα στη πόλη. Ωραία σα θέα, κοντά στη πόλη. Έχει ένα μαγαζί στη πλατφόρμα για καφέ και τσάι ή κάνα σάντουιτς(τσιμπάει). Ουσιαστικά είναι ένας βατήρας που παλιότερα φαντάζομαι υπήρχαν καικάκια και βάρκες μικρές και μπαίνεις σε μια θάλασσα. Πολύ βολικό αν θες απόγευμα να μπεις θάλασσα οπως και δήποτε και είσαι στη πόλη(ουσιαστικά η μόνη επιλογή μιας και η άλλη δίπλα στο ξενοδοχείο Ερμής τη θεωρώ άσχημη περιοχή). 6.5/10
Κίνι(άμμος):αγαπημένη παραλία ΙΜΗΟ(τοπ 2).Αρκετές καφετέριες με ομπρέλες και καρέκλες-ξαπλώστρες. Υπάρχουν 2 μαγαζιά το ένα το καλύτερο(και ακριβότερο)φαγητό στο νησί(αλλουγιαλλου)και το άλλο πιο vfm(2 τζιτζικια στα αρμυρίκια).Πολύ συχνά έπαιζα μπάλα.7.5/10
Αχλάδι(άμμος):η τοπ παραλία ΙΜΗΟ.Ένας πολύ μικρός κολπίσκος με ένα μαγαζάκι για ούζο κτλ. Κοντά σχετικά στη πόλη. Πολύ λίγος κόσμος. Γενικά μόνο αγάπη.9/10
Βάρη(άμμος):πολύ κόσμος. Ο συνέταιρος μένει εκεί. 2-3 μαγαζιά. Πολύ μπούγιο που εγώ δε το μπορώ και γενικά είχε τη φήμη της "βρώμικης" παραλίας. Δε συναινώ στην άποψη απλά δε μπορώ το ντάπα ντούπα. 6/10(ΙΜΗΟ 5.5/10)
Δελφίνι(λίγο βότσαλο-και έξω- μετά άμμος):έχει λίγο περίεργο δρόμο για να πας. Έχει δύο μαγαζιά από το ένα μένεις μακριά(Δε ξέρω αν έχεις σχέση με Αθήνα και Πλάκα-νομίζω Πάτρα δεν είσαι?-αλλά είναι το ίδιο και στην Αθήνα πλάκα)το Διόσκουροι, στο άλλο είσαι οκ. Γενικά πολύ καθαρή παραλία, λίγος κόσμος αλλά τη βαράει σχετικά λίγο ο αέρας.7/10
Αζόλημνος(άμμος):περίεργη παραλία. Πολύ κοντά στη πόλη. Επίσης έχει τη φήμη της βρώμικης(επίσης δε συναινώ μιας και δε τη πέτυχα ποτέ).Αρκετά ωραίο φαγάδικο ωστόσο(αξίζει να πας και μετά από μπάνιο για φαί) της Φιλομήλας. Το προτιμώ από το αντίστοιχο "γνωστό" φαγάδικο με όνομα:Η στρίγγλα πού φαγε αρνάκι.6/10
Γαλησσάς:δεν έχω άποψη για παραλία. Πήγα μια φορά για φαγητό και ήταν οκ.
Μέγας Γυαλός:δεν έχω άποψη για τη παραλία.
Κόμιττο:δεν έχω αποψη για τη παραλία. Μου έχουν πει τα καλύτερα και γενικά πολύ "νεανική" παραλία με κόσμο νομίζω δίχως ομπρέλες και γενικά με μια καντίνα μόνο κει γύρω. Πάρε ομπρέλα και καρέκλες-πετσέτες.
Ποσειδωνία/Όνο:το βάζω έτσι γιατί το 2ο αναφέρεται σα μαγαζί Μυκόνου...τι να πω τώρα. Εγώ τη μίσησα από τη πρώτη φορά(ο συνέταιρος έχω καταλάβει ότι το έχει αγαπήσει). Δεν έχω να πω ούτε ένα καλό λόγο. Λυπάμαι πολύ για τη παραλία και για το μαγαζί. Είναι η μόνη παραλία που από μένα έχει φάει πανυγηρικά άκυρο. Πιστεύω ότι δε πρέπει να βασιστείς σε μένα για να πας σε αυτή. Εξαρτάται τι σου αρέσει(και ο Τραπ και ο Λις έχουν πάει οπότε μπορεί να σου που ίσως και πιο "αντικειμενικά").-10/10
Αμπέλα(βότσαλα):συμπαθητική παραλία αλλά τη θεωρώ οικογενειακή. Παρόλα αυτά έχει μια καθώ πρέπει ταβέρνα όπου πας και αράζεις και με καφέ και με όλα(καφές τώρα...ξες).6/10
Φαγητό:
Spoiler: show
Εκτός Ερμούπολης που έχω πάει και δίνω +
Στου Νικόλα:κοντά στη Βάρη. Απίστευτη θέα. Καλό φαί. Σ/Κ είναι πιο τίγκα. ΕΛΑΦΡΑ τσιμπημένο αλλά απίστευτη θέα γενικά(7.5/10)
Ο Μήτσος:κοντά στην Αληθινή. ΔΕ ΝΟΕΙΤΑΙ να πας στη Σύρο και να φύγεις χωρίς να έχεις φάει. Νομίζω ότι είναι το πιο VFM φαγητό σε όλο το νησί και ίσως το δεύτερο πιο νόστιμο φαγητό(μετά το αλλούγιαλλού).9/10
Για τα 2 φαγητά στο Κίνι:Τζιτζίκια στα αρμυρίκια(7.5/10),αλλούγιαλλου(8.5/10 όχι λόγω φαγητού-αλλά τιμών).
Αμπέλα:(6,5/10)
Φιλομήλας(Αζόλημνος):(7,5/10)
Αχλάδι:ενώ η παραλία είναι άψογη το φαγητό ήταν ΟΚ απλά.ουζάι κτλ είναι σούπερ(6.5/10)
Πλακόστρωτο/Σαν Μιχάλης:απίστετη θέα και ηλιοβασίλεμα που τα βάζει στα ίσια με Σαντορινίστικο. Πολύ ωραία...ε πάρε και καμιά ζακετούλα.Θεωρώ πιο καλό φαγητό το Σαν Μιχάλης και το Πλακόστρωτο ΠΙΟ vfm.(7.8/10)
Φαγητό εντός πόλης:
Στου Αή:Απίστευτο φαγητό. Για μένα το πιο vfm φαί μαζί με το Μήτσο. Η καλύτερη φάβα στην Ελλάδα μάλλον.(8/10)
Κουζίνα:εξαιρετικό γκουρμέ φαγητό αλλά πάρα πολύ ακριβό(30+ στο νερό).1 φορά πήγα δε μπορώ να είμαι σίγουρος.Ίσως το δεύτερο πιο γευστικό μαγαζί στο νησί.
Πέρι Τίνος:ελαφρά τσιμπημένα αλλά μετά του Αή ήταν το μαγαζί που γούσταρα πολύ να πηγαίνω στη πόλη. Γκουρμέ με λιιιιιγο τσιμπημένες τιμές.(7.9/10 όχι λόγω φαγητού-αλλά τιμών)
Της μυρσινης το τσιπουραδικο:συμπαθητικό φαγάδικο μέσα στη πόλη. Δε με χάλασε ποτέ όταν πήγα αλλά δε ξέρω αν αφού έχεις επιλογές μόνο για διακοπές αν αξίζει. Πιο ήρεμη πλευρά στη παραλία της Ερμούπολης. Καλές τιμές.(7/10)
Έννοια σου:καλό παιδί και περίεργος ιδιοκτήτης ο Φραγκίσκος. Δεν είμαι αντικειμενικός. Αν πάς(είναι λίγο τσιμπημένα και μικρά αλλά είναι πολύ νόστιμα)πες του ότι σε στέλνει ο Βασίλης από το Σουέρτε και λογικά κάτι θα βγάλει. Τον αγαπάω αλλά δε πιστεύω ότι είναι για όλους)
Βαπόρια:πολύ καλή θέα,ακριβό φαί.(6.5/10)
Κρασί-ποτό-καφέ
Spoiler: show
Μαμμο: Πολύ κρασί,λίγο ποτό,ακριβό(6.5/10)
*Suerte: οκ δεν είμαι αντικειμενικός. Ότι αλλαγές και να έχουν γίνει "μαγαζί μου είναι".Χωρίς εμένα δε θα υπήρχε.
Κούτσικο: το μόνο μαγαζί που λατρεύω.Πιστεύω εξαιρετικά κοκτέϊλ(ίσως τα κορυφαία στο νησί)και ο Χρήστος είναι εξαιρετικός επαγγελματίας.Συμπαθητικό καφέ-εξαρτάται και ποιος είναι μέσα-.(9/10)
ΒΑΒΑ: μόνο κοκτέϊλ μόνο βράδυ. Πολύ καλά κοκτέϊλ,δεν έχει τίποτα άλλο.(8.5/10)
Μπαρόλα: εγώ δε το συμπαθώ αλλά έχει πολύ καλά παιδιά που δουλεύουν μέσα.(6.5/10)
Οκιο: συμπαθητικός καφές, φαγητό, κρασιά, λίγο κοκτέϊλ...τα πάντα όλα.Νο2 all day bar μετά το Σουέρτε όταν ήμουν εγώ(λογικά ελπίζω να παραμένει Νο2).(8/10)
Σεβέρο/Λίκουιντ: τα δύο γίνονται το βράδυ Ελληνάδικα. Δε ξέρω αν το 2ο έχει αλλάξει χαρακτήρα μιας και έχει πινακίδα gastropub.Δε ξέρω αν ξέρουν στη Σύρο τι εστί γκάστροπαμπ αλλά φαντάζομαι ότι απλά τους άρεσε και το βάλανε. Εγώ δε πάταγα(σήμερα βέβαια θα πήγαινα στο 2ο το οποίο έχει γίνει τέλεια αντιγραφή από το πρώην μαγαζί μου).(5-5.5/10)
Γιάλντες: καλό φαγητό,συμπαθητικός καφές, λίγο κρασί λίιιιγο τσιμπημένο(7/10).
Jar:καλός καφές,καλούτσικα κοκτέϊλ...πολύ κόζι και μικρό. Δύσκολο να βρεις να κάτσεις αν είσαι μεγάλη παρέα:(7.5/10)
MrWine:Αν θυμάμαι καλά το όνομα του παλικαριού είναι Γιώργος και είχε κάνει εξαιρετική δουλειά. Πολύ προσεγμένο μαγαζί-και φαί-. Δεν έχω να πω ούτε ένα κακό λόγο. Ξέρει πολύ καλά να σου προτείνει κρασί να πιεις.(7/10)

*Μου έχουν πει ότι και το δικό μου μαγαζί έχει πλέον καταντήσει Ελληνάδικο. Δε το γνωρίζω. Το φοβάμαι πολύ γιατί έχω δει κάποια βίντεο ελπίζω όμως απλά να είναι κάποια σπάνια πάρτι που γίνεται αυτό.
Μπες να δεις το "μουσείο"-δημαρχείο...είναι υπέροχο.Η Άνω Σύρος επίσης έχει πολύ ωραία θέα και εξαιρετικό φαί(50-50 πολύ καλό αλλά θέλει να κλείσεις). Περπάτα και λίγο αν θες ως τον Αγιο Δημήτριο με 2-3 μπύρες πριν πας για βράδυ πόλη. Έχει επίσης εξαιρετικό κινηματογράφο καλοκαιρινό αλλά δε πιστεύω να ψηθείτε(εγώ που έζησα λίγο σαν κάτοικος πήγα και με άρεσε).

Γενικά Σύρος εγώ που ξέρω κόσμο δεν υπάρχει περίπτωση να πω κακή κουβέντα αλλά την έζησα και πολύ καλά. Δε τη θεωρώ ακριβό νησί. Διαμονή δε ξέρω να σου πω ακριβώς αλλά γενικά:
Αμάξι 30-35€ τη μέρα
Παραλία αν θυμάμαι καλά είναι δωρεάν στα περισσότερα οι ξαπλώστρα και πληρώνεις ότι πάρεις(εξαίρεση το μαγαζί ΟΝΟ).
Φαγητό average: 15-25€ τη μέρα
Ποτό αverage: 6-14€ από 1-2 κοκτέϊλ(το ποτό το κολωνάτο κάνει 5 στα περισσότερα Ελληνάδικα ή 6).
Παραλίες:Αχλάδι,Κίνι,Κόμητο,Δελφίνι
Φαγητό:Μήτσος,Στου Αή,Περί Τίνος, και ή Πλακόστρωτο ή 50-50 ή Φιλομήλα ή 2 τζιτζίκια στα αρμυρίκια με αυτή τη σειρά.
Βράδυ:(ΠΙΣΤΕΥΩ):Κούτσικο,Σουέρτε,Μπάμπα και Τζαρ(ή 2η φορά κούτσικο).

Ότι άλλο θές στη διάθεσή σου αν και νομίζω ότι δε ξέχασα τίποτα οπότε θα σας πάρει ο διάολος αν με ξαναρωτήσετε :P.
Νεκρανασταση του ποστ του Ζινταν.... 4 χρονια μετα ακολουθουμε ακομη πιστα τα παραπανω? Θα ειμαι Ερμουπολη το Σαββατο, τι προλαβαινω να δω (και να φαω/πιω) σε 7-8 ωρες που θα βρισκομαι στ νησι?
User avatar
zidane72003
The God Of Football
The God Of Football
Posts: 62659
Joined: Wed Nov 26, 2003 12:00 am
Football Manager της ομάδας: Arsenal,Barca,OSFP,Juve
Αγαπημένη Ομάδα: BOUBOUZEL FC
facebook προφίλ: bill.sakkas.5
Status: Glasgow here i am
Location: Μεταξυ του πραγματικου και του δικου μου κοσμου
Has thanked: 3 times
Been thanked: 18 times

Όχι στο πρώην μαγαζί μου (το οποίο έχει γίνει...ναργιλεδαδικο). Θα σου πρότεινα για καλό VFM φαγητό να πας Αη στο οποίο οι τιμές παίζουν ικανοποιητικά. Καφέ θα πρότεινα κουτσικο. Παγωτακι από τζανγκο.

Μια μέρα θα είσαι...ε προλαβαίνεις να πας στα βαπόρια για μια βουτιά (δεν είναι κακή η θάλασσα για τη τοποθεσία αξίζει).

Εγώ αυτό θα έλεγα για ένα 8ωρο. Αν προλάβεις να πας και άνω Σύρα(λολ αν το κάνεις σε ένα 7-8ωρο είσαι θεός)στείλε με κάνα πμ.

Sent from my GM1913 using Tapatalk


Spoiler: show
Δεν γ@μ@με οχι επειδη δε θελουμε,αλλα απο ιδεολογια.

ΡΕ ΖΗΣΑΜΕ ΝΑ ΠΑΜΕ ΑΝΑΠΟΔΑ ΣΤΗ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ.
User avatar
Aris7
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 6702
Joined: Sun Apr 06, 2003 11:00 pm
Football Manager της ομάδας: Andy Roddick
Αγαπημένη Ομάδα: Andy Roddick
twitter: Maritus7
Status: Andy Roddick
Location: Andy Roddick
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

τζανγκο δεν χρειαζεται να πας συρο να φας, τρως και αθηνα (αν μενεις Αθηνα) πλεον :P
Sponis wrote:την τριγωνομετρία που δίδαξαν οι Σπόνης-Τζιο-Αρης ούτε ο Αρσέν ούτε ο σερ Αλεξ την έχουν δει ακόμα λέμε...
User avatar
zidane72003
The God Of Football
The God Of Football
Posts: 62659
Joined: Wed Nov 26, 2003 12:00 am
Football Manager της ομάδας: Arsenal,Barca,OSFP,Juve
Αγαπημένη Ομάδα: BOUBOUZEL FC
facebook προφίλ: bill.sakkas.5
Status: Glasgow here i am
Location: Μεταξυ του πραγματικου και του δικου μου κοσμου
Has thanked: 3 times
Been thanked: 18 times

Δε το ξερω αλλα και wafla house στη ΝΑΞΟ θα τον εστελνα τον ανθρωπο να φαει και ας μπορεις να φας στις Βουλιαγμενες(Αν μπορεις ακομα να φας εκει :P).
Spoiler: show
Δεν γ@μ@με οχι επειδη δε θελουμε,αλλα απο ιδεολογια.

ΡΕ ΖΗΣΑΜΕ ΝΑ ΠΑΜΕ ΑΝΑΠΟΔΑ ΣΤΗ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ.
Beorn
Manager
Manager
Posts: 4369
Joined: Sat Jul 23, 2011 5:51 pm
Football Manager της ομάδας: Sassuolo
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ευχαριστω guys, θα δωσω ριπορτ :)
User avatar
PanosBonJovi
National Manager
National Manager
Posts: 9909
Joined: Wed Sep 05, 2012 11:12 am
Αγαπημένη Ομάδα: Barcelona, Liverpool, Veria
Status: Talk about a dream, try to make it real
Location: Gamma Ethniki
Has thanked: 41 times
Been thanked: 11 times

Περσι δε μου τα ελεγες Ζινταν; ΧΥΝ το Τζανγκο οτι πηγε και Αθηνα :D
User avatar
lisandro9
Football Legend
Football Legend
Posts: 12619
Joined: Tue Nov 03, 2009 8:38 pm
facebook προφίλ: giannis.diamantidis.14
twitter: ioannisdiam
Status: watching basketball
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

Φευγω για Ανδαλουσία την Τετάρτη. Σεβιλη, Κορδοβα, Γραναδα, Μαλαγα, Καντιθ. Αν έχει καποιος κατι για κάποιο απο αυτα τα μέρη παρακαλείτε να ριξει κανα τιπ. Ευχαριστώ.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

User avatar
Zaf
Football Demi-God
Football Demi-God
Posts: 19931
Joined: Sun Nov 16, 2008 6:24 pm
Αγαπημένη Ομάδα: ΠΑΟ,Bayern Mün.
facebook προφίλ: VincenzoZaf
twitter: BRClubUNIVERSE
Location: Αλεξανδρούπολη
Has thanked: 15 times
Been thanked: 6 times

Κοίτα να μην φοράς κόκκινα ρούχα και αγριέψουν οι ταύροι.
"Μην κάνετε quote το αποπάνω ποστ" :evil:

Blu-Ray Club UNIVERSE
User avatar
lisandro9
Football Legend
Football Legend
Posts: 12619
Joined: Tue Nov 03, 2009 8:38 pm
facebook προφίλ: giannis.diamantidis.14
twitter: ioannisdiam
Status: watching basketball
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

Θα σου φερω μια μπλουζα Ερνανγκομεζ

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

User avatar
equi_gonzalez
National Manager
National Manager
Posts: 9568
Joined: Mon Mar 22, 2010 6:21 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Παναθηναϊκός, Barca, Man Utd
Has thanked: 1 time
Been thanked: 4 times

lisandro9 wrote:Φευγω για Ανδαλουσία την Τετάρτη. Σεβιλη, Κορδοβα, Γραναδα, Μαλαγα, Καντιθ. Αν έχει καποιος κατι για κάποιο απο αυτα τα μέρη παρακαλείτε να ριξει κανα τιπ. Ευχαριστώ.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
Save στη Segunda ξεκινησες?? Πως κ πας σε ολα μαζεμενα?

Sent from my KB2005 using Tapatalk

pirovatis wrote:Τραβάει τις ακροαματικότητες και τα θηλυκά ο Εκι.
User avatar
lisandro9
Football Legend
Football Legend
Posts: 12619
Joined: Tue Nov 03, 2009 8:38 pm
facebook προφίλ: giannis.diamantidis.14
twitter: ioannisdiam
Status: watching basketball
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

Ε αφού θα πάω προς τα εκεί είπα να δω όσα περισσότερα μπορώ. Κάτι σαν road trip.
User avatar
equi_gonzalez
National Manager
National Manager
Posts: 9568
Joined: Mon Mar 22, 2010 6:21 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Παναθηναϊκός, Barca, Man Utd
Has thanked: 1 time
Been thanked: 4 times

Σε αυτο το σημειο (και για να παινεψουμε και το σπιτι μας), να πουμε οτι στην Κυθνο ειναι εμβολιασμενο πλεον το 90-100%. ΠΗΓΑΙΝΤΕ ΑΦΟΒΑ, το καλυτερο και πιο ασφαλες νησακι για καλοκαιρι. -doublekiss
pirovatis wrote:Τραβάει τις ακροαματικότητες και τα θηλυκά ο Εκι.
Post Reply

Return to “Επικαιρότητα - Άσχετα”