"Ζούμε ανάμεσα ΣΑΣ"

Εδώ μπαίνουν οι συζητήσεις σχετικά με τη μουσική...
Post Reply
User avatar
ioannis_the_great
Rotation
Rotation
Posts: 1182
Joined: Tue Nov 30, 2004 1:00 pm
Αγαπημένη Ομάδα: ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ
Location: Θεσπρωτία
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Επείδη δεν μπήκα καθόλου την Κυριακή να κάνω chat αν και θα το ήθελα ως ουδετερός θα βγάλω συμπέρασμα.
Τι δουλειά την έκανε ο dforlan και κράτησε και αποδείξεις τις δήθεν αθωωότητας του (καλά ε ούτε ο Φώσκολος τέτοια φαντασία!!!!!)
Εχω και Blog κάντε μια βόλτα http://deonta.blogspot.com/
User avatar
Greco
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 6528
Joined: Fri Nov 15, 2002 12:00 am
Location: Athens
Has thanked: 0
Been thanked: 0

και είναι και Λαρισαία η Κelly...

Άμα έμπαινες και στο chat... :roll:

:D
Ο Γκεκας ειναι ευκαιρια και πινακιδα, ευκαιρια και πινακιδα, ευκαιρια και γκολ
haidarifc
Asst Researcher - Good Players' Expert
Asst Researcher - Good Players' Expert
Posts: 2858
Joined: Tue Dec 14, 2004 4:32 pm
Location: 214 χλμ. Δυτικά της Αθήνας
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Λαρισαία είναι;; ΄Δεν ξέρω αν είναι και αυτή σαν κάτι άλλες Λαρισαίες που έχω γνωρίσει αλλά αν είναι πρώτον δεν θα ψάρωνε και δεύτερον [System Interruption: Μη βρίζεις!] που την διώξατε! :D :D
Scout [url=http://www.fmgreece.com/phpBB2/viewtopi ... 2:3f7tv4ko][b:3f7tv4ko][color=blue:3f7tv4ko]Χ[/color:3f7tv4ko][color=red:3f7tv4ko]Α[/color:3f7tv4ko][color=blue:3f7tv4ko]Ϊ[/color:3f7tv4ko][color=red:3f7tv4ko]Δ[/color:3f7tv4ko][color=blue:3f7tv4ko]Α[/color:3f7tv4ko][color=red:3f7tv4ko]Ρ[/color:3f7tv4ko][color=blue:3f7tv4ko]Ι[/color:3f7tv4ko][/size:3f7tv4ko][/b:3f7tv4ko][/url:3f7tv4ko]

" ...Εχω μια θλίψη που 'ναι τόσο μεγάλη
Που όλο φοβάμαι μη τυχόν και ξεσπάσει
Κι ισορροπώ μέσα σ' του ονείρου τη ζάλη
Μ' ένα κεφάλι γεμάτο χρυσάφι... "
User avatar
Greco
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 6528
Joined: Fri Nov 15, 2002 12:00 am
Location: Athens
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Kατάλαβα. Αδιόρθωτοι είστε. Το επόμενο γκομενάκι που θα τολμήσει να πατήσει το τακούνι του, θα το κράξετε περισσότερο 8)

Όσο για το από που είναι... και τι είναι...
δεν λέω περισσότερα μην με δαγκώσει κανένας ΛΥΚΟΣ 8) :)
Ο Γκεκας ειναι ευκαιρια και πινακιδα, ευκαιρια και πινακιδα, ευκαιρια και γκολ
User avatar
DJ_835
Trialist
Trialist
Posts: 1
Joined: Mon Jan 17, 2005 2:15 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Καλημέρα σας
Αυτό είναι το πρώτο Post που κάνω στο FMGreece. Και θα ήθελα καταρχήν να ευχαριστήσω τους υπεύθυνους του fmgreece, που μας δίνουν την δυνατότητα να αναδείξουμε την εκπομπή μέσα από το site αυτό.
Επίσης θα ήθελα να ευχαριστήσω όλο τον κόσμο από την κοινότητα του fmgreece, που ακούει την εκπομπή και συμμετέχει μέσω του ChatRoom ενεργά.
Θα ήθελα να πω δυο λόγια για το "ΖΟΥΜΕ ΑΝΑΜΕΣΑ ΣΑΣ":
Πρώτον είναι η πρώτη και μοναδική ζωντανή εκπομπή, με την μεγαλύτερη ακροαματικότητα , από όλους τους άλλους Ελληνικούς Διαδικτυακούς Σταθμούς. Είναι η πρώτη φορά που το λέμε, αλλά είναι η πραγματικότητα.
Δεύτερον η μεγάλη εμπειρία του DJ Chris στο ραδιόφωνο, και ο αυθορμητισμός και το "απολύτως αληθινό" του Greco είναι αυτά που κάνουν την διαφορά.
Τρίτον, η εκπομπή αυτή είναι για όλους. Το ότι μόνο κόσμος από το fmgreece είναι στο ChatRoom , δεν σημαίνει ότι ακούει μόνο το FMGreece. Ακούει πολύς κόσμος αλλά ως συνήθως ντρέπεται να μπει στο ChatRoom και ιδιαίτερα οι γυναίκες. Ακούει κόσμος από Ελλάδα, Γερμανία, Αγγλία, Αμερική, Ισραήλ και πολλές άλλες χώρες. (Παιδιά έχετε γίνει παγκοσμίως διάσημοι !!!)
Τέλος θα ήθελα να σας πληροφορήσω ότι στο άμεσο μέλλον, υπάρχει η σκέψη να υπάρξει μία εκπομπή ακόμα. Το τι θα είναι και με τι θα ασχολείται το φυλάμε για έκπληξη. Υπομονή και θα τα δείτε όλα.... μάλλον θα τα ακούσετε !!!

Να είστε όλοι καλά

DJ 835
Sound FM - Net Radio
- http://www.soundfm.net -
User avatar
ioannis_the_great
Rotation
Rotation
Posts: 1182
Joined: Tue Nov 30, 2004 1:00 pm
Αγαπημένη Ομάδα: ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ
Location: Θεσπρωτία
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Λαρισαία!!!!!! Οχί ρε και δεν μπόρεσα να μπώ τελευταία στιγμή!!!!!!
Ο Δημήτρης έχει δίκιο οι Λαρισαίες δεν κολλάνε σε κάτι τέτοια. Το αντίθετο μάλιστα γουστάρουν έντονα να κάνουν παιχνίδι.
Λαρισαία αλλά φαντάζομαι οτι θα σπουδάζει κάπου αλλού για την ξέρετε εσείς αγαπητέ κύριε greco
Άσχετο αλλά εγώ δεν είμαι Λαρισαίος για να κάνω ψιλοχαζαμάρες στα chat . Είμαι ενας Ηπειρώτης και αυτό έχει τη σημασία του
Εχω και Blog κάντε μια βόλτα http://deonta.blogspot.com/
User avatar
Wolfpack
Trialist
Trialist
Posts: 30
Joined: Sun Oct 10, 2004 10:09 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Χεχε, ειπαμε, ολη την εβδομαδα ζουμε αναμεσα σας και σας παρουσιαζουμε τους εαυτους σας 2 ωρες τις Κυριακες!

Ετσι ξερουμε και απο που ειναι ο καθενας και τι κανει! Σαν τον Αη Βασιλη, που ξερει αν τα παιδακια ηταν καλα η κακα.
Δωρακι ειναι 2 ωρες γελιου, ξενoιασιας και ληθης απο το καθημερινο πηξιμο... με αφορμη αυτο!

Οσο για το chat room, θα μπουν και οι αλλοι, και ας τους καλοδεχτουμε με την ζεστασια που μας διακρινει και οχι αγνοοντας τος. Ολοι ειναι στην παρεα μας, και αυτοι ζουν αναμεσα μας.

Τα λεμε την Κυριακη μαγκες, χωρις εμπαθειες, αλλα με συμπαθειες!

Wolfpack
http://www.soundfm.net Καθε Κυριακη 23:00-01:00 ΖΟΥΜΕ ΑΝΑΜΕΣΑ ΣΑΣ. Greco & Lykos live with passion and fashion!
User avatar
Greco
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 6528
Joined: Fri Nov 15, 2002 12:00 am
Location: Athens
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Καινούργιο site, καινούργια features, και μια πρωτοπωρία. Τα live request από μια τεράστια database για τα Σαββατοκύριακα...

Τα πρόσωπα δυστυχώς παραμένουν τα ίδια...

Και αυτή την Κυριακή θα έχει ΖΑΣ...

Την προηγούμενη εβδομάδα λείπανε μερικά λαμόγια από εδώ μέσα και είχαμε και γυναίκες :-P
Ο Γκεκας ειναι ευκαιρια και πινακιδα, ευκαιρια και πινακιδα, ευκαιρια και γκολ
haidarifc
Asst Researcher - Good Players' Expert
Asst Researcher - Good Players' Expert
Posts: 2858
Joined: Tue Dec 14, 2004 4:32 pm
Location: 214 χλμ. Δυτικά της Αθήνας
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Μάλλον το ότι έλειπα ήταν ο λόγος που ήρθαν και γυναίκες!! :D Ελπίζω αύριο να μπορεσω.
Scout [url=http://www.fmgreece.com/phpBB2/viewtopi ... 2:3f7tv4ko][b:3f7tv4ko][color=blue:3f7tv4ko]Χ[/color:3f7tv4ko][color=red:3f7tv4ko]Α[/color:3f7tv4ko][color=blue:3f7tv4ko]Ϊ[/color:3f7tv4ko][color=red:3f7tv4ko]Δ[/color:3f7tv4ko][color=blue:3f7tv4ko]Α[/color:3f7tv4ko][color=red:3f7tv4ko]Ρ[/color:3f7tv4ko][color=blue:3f7tv4ko]Ι[/color:3f7tv4ko][/size:3f7tv4ko][/b:3f7tv4ko][/url:3f7tv4ko]

" ...Εχω μια θλίψη που 'ναι τόσο μεγάλη
Που όλο φοβάμαι μη τυχόν και ξεσπάσει
Κι ισορροπώ μέσα σ' του ονείρου τη ζάλη
Μ' ένα κεφάλι γεμάτο χρυσάφι... "
User avatar
Greco
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 6528
Joined: Fri Nov 15, 2002 12:00 am
Location: Athens
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ένα ταπεινό συγνώμη. Η εκπομπή για κάποιους σοβαρούς λόγους δεν μπόρεσε να γίνει. Την επόμενη εβδομάδα θα παίξει. Ας ελπίσουμε ο Wolfpack να σταματήσει να τρέχει με θέματα που είναι δυσάρεστα.

Ένα συγνώμη και από την πάρτη του.
Ο Γκεκας ειναι ευκαιρια και πινακιδα, ευκαιρια και πινακιδα, ευκαιρια και γκολ
Post Reply

Return to “Μουσική”