Χαλκάνορας Ιδαλίου 2023-2024

Bοηθήστε, διορθώστε και πείτε τη γνώμη σας πάνω στο Research σχετικά με τις ομάδες της Γ' Κατηγορίας Κύπρου!
Post Reply
User avatar
BigMic
Assistant Researcher
Assistant Researcher
Posts: 15799
Joined: Mon Jul 28, 2003 11:00 pm
Football Manager της ομάδας: Manchester Utd
Αγαπημένη Ομάδα: Manchester Utd
Location: Λάρνακα, Κύπρος
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Εδώ μπορείτε να δώσετε πληροφορίες για το Χαλκάνορα.

Παρακαλώ στηριχτείτε στο FM 2023 για την κριτική και ακολουθείστε τις Οδηγίες.
ΚΥΠΡΟΣ Head Researcher
User avatar
BigMic
Assistant Researcher
Assistant Researcher
Posts: 15799
Joined: Mon Jul 28, 2003 11:00 pm
Football Manager της ομάδας: Manchester Utd
Αγαπημένη Ομάδα: Manchester Utd
Location: Λάρνακα, Κύπρος
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ο Χρίστος Καραδάης μετά τη μεταγραφή του ευχαριστεί το σωματείο του Χαλκανωρα οσο και στον προπονητή Άγη Καμένο για την εμπιστοσύνη και την πίστη που δείχνουν στο πρόσωπο του.

Θα ήθελα να εκφράσω τις θερμές ευχαριστίες μου τοσο στο σωματείο του Χαλκανωρα οσο και στον προπονητή μου κύριο Άγη Καμένο για την εμπιστοσύνη και την πίστη που δείχνουν στο πρόσωπο μου. Είναι μια ευκαιρία για εμένα να κανω μια επανεκκίνηση στην καριέρα μου μετά το τέλος της στρατιωτικής μου θητείας.
Θα κάνω τα πάντα για να ανταποδώσω στους ανθρώπους του Χαλκανωρα αυτή την ευκαιρία που μου δίνουν.
Με σκληρή δουλειά και ομαδικό πνεύμα να ανεβάσουμε ολοι μαζι τον Χαλκανωρα εκεί που του αξίζει.
https://www.kerkida.net/eidiseis/g-epil ... -halkanora
ΚΥΠΡΟΣ Head Researcher
User avatar
BigMic
Assistant Researcher
Assistant Researcher
Posts: 15799
Joined: Mon Jul 28, 2003 11:00 pm
Football Manager της ομάδας: Manchester Utd
Αγαπημένη Ομάδα: Manchester Utd
Location: Λάρνακα, Κύπρος
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ανακοινώνουμε την ένταξη του Κύπριου κεντρικού αμυντικού Χριστόφορου Χαραλάμπους στην ομάδα μας.

Ο Χριστόφορος ξεκίνησε την ποδοσφαιρική του πορεία από τις ακαδημίες της ΟΜΟΝΟΙΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ όπου αγωνίστηκε σε όλες τις ηλικιακές κατηγορίες. Κατά την περίοδο 2010-2015 αποτέλεσε μέλος του ρόστερ της Α ομάδας της ΟΜΟΝΟΙΑΣ έχοντας μάλιστα και κάποιες συμμετοχές ενώ αγωνίστηκε και με την ομάδα της Εθνικής Ελπίδων (K21).

Στη συνέχεια είχε πάντα γεμάτες χρονιές αγωνιζόμενος στη Β' κατηγορία με τις ομάδες των ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ (2016), ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΙΑΣ (2017), ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΗΝΗΣ (2018), ΘΟΙ ΛΑΚΤΑΜΕΙΑΣ (2019), ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ (2021), ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ (2022).

Πέρυσι με τα χρώματα του ΕΡΜΗ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ κατέγραψε 27 συμμετοχές και έρχεται φέτος στο ΧΑΜΑΤΣΟΣ για να προσδώσει ποιότητα και εμπειρία στην ομάδα μας.

Καλωσορίζουμε τον Χριστόφορο στην οικογένεια του ΧΑΛΚΑΝΟΡΑ ΙΔΑΛΙΟΥ και του ευχόμαστε όλες του οι φιλοδοξίες να πραγματοποιηθούν.
https://www.kerkida.net/eidiseis/g-epil ... aralampoys
ΚΥΠΡΟΣ Head Researcher
User avatar
BigMic
Assistant Researcher
Assistant Researcher
Posts: 15799
Joined: Mon Jul 28, 2003 11:00 pm
Football Manager της ομάδας: Manchester Utd
Αγαπημένη Ομάδα: Manchester Utd
Location: Λάρνακα, Κύπρος
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Περάστηκαν όλα για τους υπάρχοντες.
ΚΥΠΡΟΣ Head Researcher
Post Reply

Return to “Κυπριακή Γ' Κατηγορία”