Συμμετοχη Β΄ ομαδας

Συζητήστε σχετικά με το νέο Football Manager 2023
Post Reply
User avatar
Nani23
First Team Regular
First Team Regular
Posts: 1483
Joined: Wed Apr 05, 2006 4:25 pm
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΟ Παρου
Status: 1000+
Location: Αθηνα πλεον...
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Δεν βρηκα κατι σχετικο, οποτε ρωταω

Παιζω manager με Ολυμπιακο και την πρωτη χρονια η Β ομαδα συμμετειχε κανονικα στην Β εθνικη. Μετα απο την πρωτη χρονια δεν ξαναεπιαξε ποτε, αρικα το θεωρησα καποιο bug και δεν πολυασχοληθηκα. Αλλα ειδα οτι οι ΑΕΚ και ΠΑΟΚ εχουν κανονικα Β ομαδες.

Δεν θυμαμαι να μου εχει βγαλει καποιο παραθυρο/ερωτηση για συμμετοχη της Β ομαδας και να το απεριψα. Μηπως πρεπει να το δηλώσω καπως στην αρχη της χρονιας?
...του βαζει τακλιν ο Μανωλας, πεταγεται ο Σκαρταδος στον αερα...και εσυ ακομα....


Όταν ο Κόκκαλης μου βρήκε επάγγελμα με το Da Pipa :p

zidane72003 wrote: Ανανεωστε τον Σπαν.
User avatar
wolfsbourger
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 5166
Joined: Fri Dec 21, 2007 8:08 pm
Football Manager της ομάδας: Watford
Has thanked: 3 times
Been thanked: 0

Υπάρχει bug με το registration. Δεν ρωτάει ποτέ τους human managers ποιους θέλει να δηλώσει για τη Β ομάδα και το παιχνιδι δεν το κάνει από μόνο του. Πρέπει να το κάνεις εσυ χειροκίνητα.
Αποτέλεσμα να παιζουν με γκρίζους παικτες και να πέφτει τη χρονιά που μπορεί πια να πεσει.

Το 2029, όσο καλους και να έχω φέρει δεν έχει ανέβει ξανά στη Β. Όσο μπορώ να δω από το form του παιχτη παιζουν αγώνες με άγνωστες ομάδες, κάποιες μάλιστα σε άλλες ηπείρους, και οι συμμετοχές τους καταγράφονται κανονικά λες και αγωνίζονται σε πρωτάθλημα. Παραδόξως δεν ανεβαίνει το travel cost παρά τα ταξίδια αυτά.
User avatar
peritri
Head Researcher - Webmaster
Head Researcher - Webmaster
Posts: 75757
Joined: Mon Sep 16, 2002 11:00 pm
Location: Νέο Ψυχικό
Has thanked: 7 times
Been thanked: 26 times
Contact:

Σας ευχαριστώ για τις επισημάνσεις παιδιά.

Ανέφερα τη μη ύπαρξη notification προς τον χρήστη για το registration των παικτών της Β' ομάδας.

Παναγιώτη, μπορείς να μου πεις με ποιον τρόπο βλέπεις τα ματς που παίζουν οι παίκτες με άγνωστες ομάδες;
User avatar
wolfsbourger
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 5166
Joined: Fri Dec 21, 2007 8:08 pm
Football Manager της ομάδας: Watford
Has thanked: 3 times
Been thanked: 0

Image Image Reports->Form

Αν προσέξεις στο πρώτο screenshot λέει ότι οι αγώνες είναι για την C Division.
Post Reply

Return to “Γενική συζήτηση”