Όμιλοι Super League 2

Συζητήστε σχετικά με το νέο Football Manager 2023
Post Reply
User avatar
nikostse112
Trialist
Trialist
Posts: 1
Joined: Wed Nov 30, 2016 7:44 pm
Football Manager της ομάδας: AEK
facebook προφίλ: nikostse.11
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Καλημέρα και καλή χρονιά να έχουμε!!
Επειδή έτυχε να ξεκινήσω save με τη Παναχαϊκη για αυτο και κανω αυτό το ερώτημα/αναφορά η Παναχαικη έχει τοποθετηθεί λανθασμένα στο Βόρειο Όμιλο ενώ παίζει στη πραγματικότητα στο Νότιο,παρατηρώ ότι στο Βόρειο όμιλο έχει από τις Β ομάδες μόνο το Παοκ και στο Νότιο τις άλλες τρεις ενώ στη πραγματικότητα ο Παο Β είναι στο Βόρειο γιατί πάντα από τη 1η χρόνια θα μοιράζονται από 2 ομάδες Β σε κάθε ομιλο

Θα διορθωθεί σε update το έχετε παρατηρήσει?
tzo1981
Trialist
Trialist
Posts: 4
Joined: Wed Nov 02, 2022 1:40 pm
Football Manager της ομάδας: Προοδευτική
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Θα ήθελα να θέσω για την super leage 2 και ενα άλλο ζήτημα. Απο οτι καταλαβαίνω απο τις 2 προπονησεις την εβδομάδα που μου δίνει για να προπονησω, το εχουν θέσει σαν ερασιτεχνικό. Καταλαβαινω οτι δεν ειναι και το πιο επαγγελματικό πρωτάθλημα (αφού δεν ξέρω και εγώ πόσες ομάδες χρωστάνε στους ποδοσφαιριστές), όμως δεν παύει να ειναι ΠΑΕ και να εχουν καθημερινές προπονησεις. Αυτό υπάρχει περίπτωση να αλλάξει κάπως; (δεν εννώ απο κάποιον game editor, αλλά, απο την επίσημη εκδοση)
User avatar
peritri
Head Researcher - Webmaster
Head Researcher - Webmaster
Posts: 75719
Joined: Mon Sep 16, 2002 11:00 pm
Location: Νέο Ψυχικό
Has thanked: 7 times
Been thanked: 26 times
Contact:

@nikostse112, έχεις δίκιο. Το ανέφερα.

@tzo1981, θα το κοιτάξω.
tzo1981
Trialist
Trialist
Posts: 4
Joined: Wed Nov 02, 2022 1:40 pm
Football Manager της ομάδας: Προοδευτική
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Μετά απο την φοβερή δουλειά που έκανα στον Διαγόρα Ηρόδοτου (εκει μου ειχε δώσει δικαίωμα μονο για 2 μέρες την εβδομάδα προπόνηση και μάλιστα δύο προπονητικές μονάδες), με απέλυσαν... με πήρε η Προοδευτική όμως γιατί πίστεψε σε εμένα... και εκεί διαπίστωσα ότι εχω κανονικά, όλη την εβδομάδα προπόνηση και με 3 προπονητικές μονάδες. Οπότε, δεν ξέρω αν φταίει η Super League 2 ή συγκεκριμένα στην ομάδα του Διαγόρα.
Post Reply

Return to “Γενική συζήτηση”