Αξιολόγηση παικτών τοπικών ΕΠΣ

Συζητήστε σχετικά με το νέο Football Manager 2023
Post Reply
rispapa
Trialist
Trialist
Posts: 1
Joined: Thu Nov 26, 2020 11:56 am
Football Manager της ομάδας: tottenham
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Καλησπέρα σε όλους. Πάντα είχα απορία το πως το παιχνίδι ξέρει το πόσο καλός είναι και το πόσο προοπτική έχει ένας παίχτης τοπικού. Σε ενα βίντεο του Αιμίλιου είπε οτι κάποια άτομα κοιτάνε ομάδες και ξεχωρίζουν παίχτες... Ωραία. Εγώ τυχαίνει να παίζω σε μια ομάδα της ΕΠΣ ανατολικής Αττικής με την οποία θέλω να παίξω ενα save οταν κυκλοφορήσει κανονικά το παιχνίδι και όταν βγάκετε το πατς. Προφανώς ξέρω όλους τους παίχτες, και πάνω κάτω μπορώ να βάλω μια ειλικρινή και αξιόπιστη βαθμολογία για όλους. Ας πούμε στην ομάδα έχουμε εναν θρύλο του ελληνικού ποδοσφαίρου ο οποίος παίζει ακόμα στα 42 αλλά στο γκειμ δεν τον έχει, και στο 21 που έπαιξα έλεγε οτι θα σταμάταγε το ποδόσφαιρο. Υπάρχει κάποιος τρόπος να επεξεργαστώ την ομάδα μου, και να μπεί επίσημα στο παιχνίδι? Ευχαριστώ.
Millwall1885
Trialist
Trialist
Posts: 4
Joined: Sat Nov 05, 2022 9:10 pm
Football Manager της ομάδας: 'Aιαντας Αθηνών
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Παιδια καλησπέρα ξέρουμε (στο περίπου εστω) πότε θα είναι έτοιμα τα τοπικά πρωταθλήματα και η Γ εθνική για ξεκινήσω save sto fm23. ευχαριστω εκ των προτέρων.
User avatar
peritri
Head Researcher - Webmaster
Head Researcher - Webmaster
Posts: 75719
Joined: Mon Sep 16, 2002 11:00 pm
Location: Νέο Ψυχικό
Has thanked: 7 times
Been thanked: 26 times
Contact:

@rispapa, αν θες διευκρίνισε τι εννοείς σχετικά με το βίντεο που αναφέρεις. Μπορείς να στείλεις link;

Μπορείς να φτιάξεις τον εαυτό σου και τους συμπαίκτες σου μέσω του ingame editor που θα κυκλοφορήσει μαζί με την επίσημη κυκλοφορία του παιχνιδιού.

Από εκεί και πέρα, για να μπουν επίσημα στο παιχνίδι είναι πολύ δύσκολο. Φαντάσου να καταχωρούσαμε επίσημα στη βάση δεδομένων του παιχνιδιού όλους τους παίκτες από όλα τις Α' κατηγορίες όλων των ΕΠΣ. Θα χρειάζονταν δεκάδες άτομα για να την ενημερώνουν ενώ στην πραγματικότητα δεν υπάρχει κανένας που να ενδιαφέρεται να βοηθήσει ακόμα και για ομάδες της Super League 1. Οπότε αυτό που αναφέρεις είναι ανέφικτο.

@Millwall1885, δες εδώ: https://www.fmgreece.gr/columns/guides/ ... /#gr-comps
Post Reply

Return to “Γενική συζήτηση”