Αγορά Football Manager 2023

Στείλτε μας τα σχόλια σας για το fmgreece.gr και προτείνετε μας νέες ιδέες για να το βελτιώσουμε!
Post Reply
User avatar
fmgreece
Trialist
Trialist
Posts: 19
Joined: Sat Sep 21, 2002 11:00 pm
facebook προφίλ: fmgreece
twitter: fmgreece
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Το Football Manager 2023 θα κυκλοφορήσει στις 8 Νοεμβρίου 2022 και η beta version αναμένεται 2 εβδομάδες νωρίτερα.

Όπως κάθε χρόνο, έτσι και φέτος σας προτείνουμε να αγοράσετε το Football Manager μέσα από links που σας προτείνουμε μετά από σχετική έρευνα που κάναμε όσον αφορά την αξιοπιστία και την τιμή των συγκεκριμένων πωλητών.

Με αυτόν τον τρόπο στηρίζετε το site και αγοράζετε το FM σε ιδιαίτερα καλή τιμή, αποκτώντας πρόσβαση στη beta του παιχνιδιού.

Το fmgreece.gr δεν είναι δυνατό να εγγυηθεί για τους παρακάτω πωλητές, ούτε για τις συναλλαγές σας με αυτούς.

Gamesplanet

- Key (χωρίς κουτί)

Για Ελλάδα και χώρες ΕΕ: :arrow: https://www.fmgreece.gr/shopfor/fm2023/gamesplanet
  • Το Gamesplanet είναι επίσημος συνεργάτης της SEGA
  • Αφορά το digital download μέσω Steam και όχι την αγορά του DVD (κουτί)
  • Περιλαμβάνεται πρόσβαση στη beta, περίπου 2 εβδομάδες πριν την επίσημη κυκλοφορία
  • Η συγκεκριμένη έκδοση ισχύει μόνο εφόσον βρίσκεστε σε ευρωπαϊκή χώρα
Eneba

- Key (χωρίς κουτί)

Για Ελλάδα και χώρες ΕΕ: :arrow: http://www.fmgreece.gr/shopfor/fm2023/eneba
  • Η Eneba δεν είναι επίσημος συνεργάτης της SEGA. Παρόλα αυτά, δεν υπήρξε απολύτως κανένα παράπονο από κανέναν τις προηγούμενες χρονιές που την προτείναμε ξανά.
  • Αφορά το digital download μέσω Steam και όχι την αγορά του DVD (κουτί)
  • Έχετε τη δυνατότητα για επιπλέον 3% έκπτωση με τον κωδικό fmgreece
  • Αν βρίσκεστε εκτός Ελλάδας, καλό θα ήταν να ελέγξετε τις χώρες που είναι διαθέσιμη η κάθε έκδοση από τις παραπάνω πριν προχωρήσετε σε αγορά
Μηνύματα συστήματος από το fmgreece.gr
User avatar
mysterio
Assistant Manager
Assistant Manager
Posts: 3021
Joined: Mon May 09, 2005 11:31 pm
Football Manager της ομάδας: Newcastle Utd
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός - Newcastle
Location: Managerland
Has thanked: 0
Been thanked: 9 times

Εμεις που αγορασαμε απο ΕΝΕΒΑ (απο το λινκ σας), δεν εχουμε προσβαση στην beta?
User avatar
peritri
Head Researcher - Webmaster
Head Researcher - Webmaster
Posts: 75718
Joined: Mon Sep 16, 2002 11:00 pm
Location: Νέο Ψυχικό
Has thanked: 7 times
Been thanked: 26 times
Contact:

Όχι, δυστυχώς από δικό μου λάθος δεν το επικοινώνησα σωστά εδώ. Ζητώ συγνώμη.
User avatar
mysterio
Assistant Manager
Assistant Manager
Posts: 3021
Joined: Mon May 09, 2005 11:31 pm
Football Manager της ομάδας: Newcastle Utd
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός - Newcastle
Location: Managerland
Has thanked: 0
Been thanked: 9 times

Ολα καλα, θα κανουμε λιγο παραπανω υπομονη :)
giannmad
Trialist
Trialist
Posts: 3
Joined: Mon Oct 29, 2012 4:19 pm
Football Manager της ομάδας: olympiacos
facebook προφίλ: giannis.mantiniotis
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Καλησπερα στην ομάδα, θα ηθελα να κάνω καποιες ερωτήσεις γιατι απεχω καμποσα χρονια απο τους ηλεκτρονικούς "παγκους" και εχω χάσει τη... μπαλα καπως. Εχω λογαριασμό steam και θέλω να αγορασω το fm23. Οι αποριες μου ειναι οι εξής:
1) Μενω μονιμα στο εξωτερικό (Αμερικη). Δεν ξερω αν παιζει ρολο στηννολη υποθεση, απλα το αναφερω.
2) Δεν ξερω αν ο λογαριασμός μου στο Steam ειναι ελληνικός-ευρώπαϊκος. Πως το τσεκαρω και απο που μου προτεινετε να το αγορασω για να μην εχω προβλήματα λόγω country/region/account η δεν ξερω κι εγώ τι αλλο περιορισμο;
3) Αν αγορασω το FM23 (απο εκει που μου προτεινετε) θα μπορω να ξεκινήσω να παιζω τη beta;
4) Στην beta μπορεις να παίξεις οποια πρωταθλήματα θες η εχει περιορισμο λόγω του οτι δεν είναι η πληρης εκδοση;
5) Το save της beta, μπορεις να το συνεχίσεις μετά την ημερομηνία της full εκδοσης;

Ευχαριστώ εκ των προτερων για τον χρόνο σας
User avatar
Tsakalaki
Asst Researcher ΠΑΟΚ - Story Teller
Asst Researcher ΠΑΟΚ - Story Teller
Posts: 48757
Joined: Sun Nov 30, 2003 12:00 am
Football Manager της ομάδας: Tottenham
Αγαπημένη Ομάδα: Dynamo Podilatou
facebook προφίλ: antonis.tsakaleas
twitter: Tsak_attaq
Status: I've never been clever, 'cause need it never
Location: Θεσσαλονίκη (Βόλος)
Has thanked: 6 times
Been thanked: 5 times
Contact:

@giannmad

1) Μενω μονιμα στο εξωτερικό (Αμερικη). Δεν ξερω αν παιζει ρολο στηννολη υποθεση, απλα το αναφερω.

2) Δεν ξερω αν ο λογαριασμός μου στο Steam ειναι ελληνικός-ευρώπαϊκος. Πως το τσεκαρω και απο που μου προτεινετε να το αγορασω για να μην εχω προβλήματα λόγω country/region/account η δεν ξερω κι εγώ τι αλλο περιορισμο;

Δεν γνωρίζω το πως ακριβώς γίνεται η όλη διαδικασία, αν δλδ παίζει ρόλο μόνο το σε ποια χώρα το εγκαθιστάς, ανεξάρτητα από την χώρα στην οποία ακολούθως είσαι και το χρησιμοποιείς.

3) Αν αγορασω το FM23 (απο εκει που μου προτεινετε) θα μπορω να ξεκινήσω να παιζω τη beta;

Ναι, αν το πάρεις από το Gamesplanet

4) Στην beta μπορεις να παίξεις οποια πρωταθλήματα θες η εχει περιορισμο λόγω του οτι δεν είναι η πληρης εκδοση;

5) Το save της beta, μπορεις να το συνεχίσεις μετά την ημερομηνία της full εκδοσης;

Η Beta είναι μια full έκδοση, μπορείς να παίξεις όλα τα πρωταθλήματα, και στις 8/11 θα μετατραπεί με update στην κανονική έκδοση.
--------------------------------------------------------

Εσαεί Πρόεδρος ΠΑ.ΣΥ.ΣΠΑ PC | -2002

26.08.10 | All my FM Stories | Πώς το Football Manager έγινε κομμάτι της ζωής μου
Spoiler: show
RedArmy: «Το κακο με τον Τσακ, είναι ότι ποτέ δεν μπορείς να καταλάβεις αν κάνει πλάκα ή τα λέει σοβαρά :D»
ArK ass: «Aμαν ρε Τσακ...εκει που εμφανιζεται η ελπιδα, ερχεσαι εσυ και την εξαφανιζεις»
nirearas: «Γιατί, τσακ γεννιέσαι... Δεν γίνεσαι...»

My Twitch channel
tzo1981
Trialist
Trialist
Posts: 4
Joined: Wed Nov 02, 2022 1:40 pm
Football Manager της ομάδας: Προοδευτική
Has thanked: 0
Been thanked: 0

καλησπέρα σας... ειμαι μέλος πολλά χρονια αλλά μετά απο ακομα περισσότερα χρόνια, ξεχασα ολα μου τα στοιχεία εγγραφής, οπότε ξαναδημιούργησα account. Επειδή σκοπεύω να πάρω το παιχνιδι φέτος αλλά "το τερπνόν μετά του ωφελίμου" που λέμε και στα χωριά, σκέφτομαι να πάρω το παιχνιδι απο εδώ μεσα να συνεισφέρω και εγώ ελάχιστα εδώ. Ομως, επειδή ειμαι "παλιακός", προτιμώ την έκδοση που περιέχει μεσα και το δισκάκι (την οποία δεν την βρίσκω σαν επιλογή). Μπορείτε να με καθοδηγήσετε; Ευχαριστω
zorroAEK
Trialist
Trialist
Posts: 1
Joined: Sun Nov 04, 2007 9:15 pm
Football Manager της ομάδας: AEK
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Το φετινό FM23 δεν έρχεται με DVD αλλά μόνο έναν κωδικό. Και συγκεκριμένα γράφει:

"Το προϊόν δεν έχει Steam Key. Έχει ένα SEGA Key που ενεργοποιείται στο site της SEGA. Από εκεί επιλέγετε αν θέλετε να σας δώσουν Steam, Epic ή Microsoft key. Μόνο μία πλατφόρμα επιλέγετε, μόνο ένα key θα λάβετε, οπότε επιλέξτε προσεκτικά."

Για να παίξω τοι κλασσικό παιχνίδι σε windows 10,11 πια ΠΛΑΤΦΟΡΜΑ επιλέγω;

STEAM - EPIC ή MICROSOFT;

Είναι σημαντική η διευκρίνιση διότι άπαξ και κάνεις λάθος πρέπει να ξαναγοράσεις το παιχνίδι και δεν είμαστε για έξοδα.

Ευχαριστώ
User avatar
mysterio
Assistant Manager
Assistant Manager
Posts: 3021
Joined: Mon May 09, 2005 11:31 pm
Football Manager της ομάδας: Newcastle Utd
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός - Newcastle
Location: Managerland
Has thanked: 0
Been thanked: 9 times

Επελεξε την πλατφορμα που εχεις λογαριασμο. Γνωμη μου να επιλεξεις το steam
vasilisg4
Trialist
Trialist
Posts: 6
Joined: Fri Nov 16, 2012 12:47 am
Football Manager της ομάδας: οφη
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Καλησπέρα ομάδα, έκανα αγορά το fm μέσο eneba..μου έστειλαν ένα κωδικό και τον βάζω στο steam αλλά μου λέει ότι είναι λάθος.. Έχω στείλει μήνυμα στο eneba αλλά απάντηση δεν πήρα.. Τι άλλο μπορώ να κάνω???
User avatar
mysterio
Assistant Manager
Assistant Manager
Posts: 3021
Joined: Mon May 09, 2005 11:31 pm
Football Manager της ομάδας: Newcastle Utd
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός - Newcastle
Location: Managerland
Has thanked: 0
Been thanked: 9 times

Δεν βαζεις τον κωδικο που σου στελνει το eneba. Τον συγκεκριμενο τον περνας στο site του FM το οποιο σου δινει τον κανονικο κωδικο. Τουλαχιστον ετσι εγινε με εμενα
vasilisg4
Trialist
Trialist
Posts: 6
Joined: Fri Nov 16, 2012 12:47 am
Football Manager της ομάδας: οφη
Has thanked: 0
Been thanked: 0

mysterio wrote: Tue Nov 08, 2022 6:02 pm Δεν βαζεις τον κωδικο που σου στελνει το eneba. Τον συγκεκριμενο τον περνας στο site του FM το οποιο σου δινει τον κανονικο κωδικο. Τουλαχιστον ετσι εγινε με εμενα
ειναι ευκολο να μου στειλεις το σαιτ...γιατι μπηκα στο site του FM αλλα δεν βρηκα κατι
User avatar
patra1989
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 5487
Joined: Mon Oct 25, 2010 10:46 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 8 times

vasilisg4
Trialist
Trialist
Posts: 6
Joined: Fri Nov 16, 2012 12:47 am
Football Manager της ομάδας: οφη
Has thanked: 0
Been thanked: 0

patra1989 wrote: Tue Nov 08, 2022 6:56 pm https://redeem.footballmanager.com/
σε ευχαριστω πολυ φιλε....αυτο ηταν...να σε καλα
spirosp
Trialist
Trialist
Posts: 1
Joined: Wed Sep 09, 2009 6:01 pm
Football Manager της ομάδας: west ham
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΕΚ
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Καλησπερα , τελικα πιο απο τα 3 αγοραζεις ; τι διαφορα εχουν ;
Post Reply

Return to “Σχόλια για το fmgreece.gr”