Αγορά Football Manager 2023

Στείλτε μας τα σχόλια σας για το fmgreece.gr και προτείνετε μας νέες ιδέες για να το βελτιώσουμε!
stelios89
Trialist
Trialist
Posts: 2
Joined: Tue Nov 08, 2022 9:15 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Παίδες μπήκα στο σάιτ του fm έκανα redeem τον κωδικό του ενεμπα αλλά δε μου έχουν στείλει τον κωδικό του παιχνιδιού.τι μπορώ να κάνω?
User avatar
peritri
Head Researcher - Webmaster
Head Researcher - Webmaster
Posts: 75718
Joined: Mon Sep 16, 2002 11:00 pm
Location: Νέο Ψυχικό
Has thanked: 7 times
Been thanked: 26 times
Contact:

Κοίταξες στα spam;

Στείλτους ένα μήνυμα: https://www.eneba.com/el/support

ΥΓ: Τι εννοείς κωδικό του Eneba; Μην τον ποστάρεις εδώ, μάλλον εννοείς τον κωδικό με τον οποίο ενεργοποιείς το παιχνίδι στο Steam. Πού τον βρήκες αυτόν τον κωδικό; Σου τον έστειλαν με email; Και αν ναι, τι σου λένε;
stelios89
Trialist
Trialist
Posts: 2
Joined: Tue Nov 08, 2022 9:15 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ναι δεν έχω λάβει τον κωδικό που ενεργοποιω το
παιχνίδι στο steam.απλα μου έστειλαν με email το key
για να μπω στο redeem
User avatar
glad1at0re
Trialist
Trialist
Posts: 43
Joined: Wed Dec 14, 2005 12:52 pm
Football Manager της ομάδας: Unemployed
Αγαπημένη Ομάδα: Sacramento Kings
Location: Athens
Has thanked: 8 times
Been thanked: 0

Για να ξέρουν οι μελλοντικοί αγοραστές, χτες αγόρασα το παιχνίδι από το Kinguin κι ακόμα δεν μου έχουν στείλει τίποτα. Πιθανότατα είναι out of stock (αν υπάρχει κάτι τέτοιο σε κωδικούς) ή κάτι άλλο τρέχει. Έχει τύχει κάτι τέτοιο ποτέ σε κανέναν; Παλιότερα είχα κάνει αγορές χωρίς πρόβλημα από αυτούς, αλλά μπήκαν στην μαύρη λίστα τώρα.
User avatar
peritri
Head Researcher - Webmaster
Head Researcher - Webmaster
Posts: 75718
Joined: Mon Sep 16, 2002 11:00 pm
Location: Νέο Ψυχικό
Has thanked: 7 times
Been thanked: 26 times
Contact:

glad1at0re wrote: Wed Nov 09, 2022 7:32 pm Για να ξέρουν οι μελλοντικοί αγοραστές, χτες αγόρασα το παιχνίδι από το Kinguin κι ακόμα δεν μου έχουν στείλει τίποτα. Πιθανότατα είναι out of stock (αν υπάρχει κάτι τέτοιο σε κωδικούς) ή κάτι άλλο τρέχει. Έχει τύχει κάτι τέτοιο ποτέ σε κανέναν; Παλιότερα είχα κάνει αγορές χωρίς πρόβλημα από αυτούς, αλλά μπήκαν στην μαύρη λίστα τώρα.
Δεν έχουν support στο Kinguin;
stelios89 wrote: Tue Nov 08, 2022 11:01 pm Ναι δεν έχω λάβει τον κωδικό που ενεργοποιω το
παιχνίδι στο steam.απλα μου έστειλαν με email το key
για να μπω στο redeem
Τα κατάφερες τελικά καταχωρώντας τον κωδικό από το Eneba στο https://redeem.footballmanager.com/;
User avatar
glad1at0re
Trialist
Trialist
Posts: 43
Joined: Wed Dec 14, 2005 12:52 pm
Football Manager της ομάδας: Unemployed
Αγαπημένη Ομάδα: Sacramento Kings
Location: Athens
Has thanked: 8 times
Been thanked: 0

Δεν έχουν support στο Kinguin;
Έστειλα ticket και περιμένω. Τυπικά μέσα στο 48ωρο απαντούν. Θα δούμε αύριο. Το λάθος το έκαναν ήδη που δεν έστειλαν τον κωδικό απευθείας. Τουλάχιστον σε άλλα site (νομίζω HRK ή eneba;) έλεγε ότι μπορεί στη release day να είναι out of stock.
User avatar
glad1at0re
Trialist
Trialist
Posts: 43
Joined: Wed Dec 14, 2005 12:52 pm
Football Manager της ομάδας: Unemployed
Αγαπημένη Ομάδα: Sacramento Kings
Location: Athens
Has thanked: 8 times
Been thanked: 0

glad1at0re wrote: Wed Nov 09, 2022 10:14 pm
Δεν έχουν support στο Kinguin;
Έστειλα ticket και περιμένω. Τυπικά μέσα στο 48ωρο απαντούν. Θα δούμε αύριο. Το λάθος το έκαναν ήδη που δεν έστειλαν τον κωδικό απευθείας. Τουλάχιστον σε άλλα site (νομίζω HRK ή eneba;) έλεγε ότι μπορεί στη release day να είναι out of stock.
Update: Μου είπαν σήμερα πως στον συγκεκριμένο seller από όπου το αγόρασα μέσω Kinguin, τα keys ήταν out of stock. Μου έκαναν refund και μου έδωσαν 12% έκπτωση. Το αγόρασα από το ίδιο site αλλά από άλλον seller κι όλα καλά αν και καθυστερημένα.
F.torres9
Trialist
Trialist
Posts: 8
Joined: Tue Nov 06, 2018 2:40 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Χαιρεται. Το λινκ απο το ENEBA λέει ότι δεν μπορει να ενεργοποιηθεί στην Κύπρο το παιχνίδι. Ισχύει ή μπορεί να ενεργοποιηθεί κανονικά; (αν μπορεί να απαντήσει κάποιος ο οποίος το δοκίμασε θα ήταν καλύτερα)
ernestovalverde
Trialist
Trialist
Posts: 33
Joined: Tue Nov 07, 2017 5:49 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Καλησπέρα μάγκες. Μία ερώτηση. Φέτος άργησα πάρα πολύ για πρώτη φορά να αγοράσω το παιχνίδι και θέλω να το κάνω τώρα. Βλέπω οτι στο steam κοστίζει 60 ευρώ ενώ στο eneba κάτω από 40. Είναι ασφαλές να το αγοράσω από eneba? Πάντα από το steam το αγόραζα και δεν ξέρω τι παίζει με αυτά τα site. Ευχαριστώ προκαταβολικά για όποια απάντηση.
User avatar
sheriff7
Backup
Backup
Posts: 843
Joined: Wed Dec 03, 2014 4:48 am
Football Manager της ομάδας: -
Αγαπημένη Ομάδα: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ,ΑΡΣΕΝΑΛ,
twitter: https://twitter.com/Sheriff791
Location: ATHENS/TRIKALA
Has thanked: 2 times
Been thanked: 3 times

Καλησπέρα! Φαντάζομαι θα υπάρξει σχετικό topic και για τo fm24 γιατί χρόνο με τον χρόνο όλο και αυξάνεται η τιμή...
-nani
Post Reply

Return to “Σχόλια για το fmgreece.gr”