Υποβιβασμός Ομάδας Β

Συζητήστε σχετικά με το νέο Football Manager 2022
Post Reply
dinelos
Trialist
Trialist
Posts: 2
Joined: Fri Feb 18, 2022 1:02 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Καλησπερα στην παρεα,

Εχω ξεκινήσει ενα save 7 χρονων με Ολυμπιακο. Η ομαδα Β την 3η χρονια υποβιβαστηκε και έκτοτε δεν συμμετέχει παιζοντας μονο φιλικα ολο τον χρονο! Το ιδιο εχει συμβει με τις Β ομαδες Παο, Παοκ και Αεκ.

Υπαρχει καποια λυση ωστε να εμφανιστεί η ομάδα ξανα στην κατηγορία ?
User avatar
vaggelis2005
Football Demi-God
Football Demi-God
Posts: 17754
Joined: Thu Jul 28, 2005 11:36 pm
Football Manager της ομάδας: Ολυμπιακός
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός-Man Utd-Ίντερ
Location: Άνω Πατήσια
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times

Λογικά άμα βάλεις παίχτες καλούς θα παίζουν και παιχνίδια. Αν έχεις παίχτες κανονικούς και όχι γκρι, στα στατιστικά έχουν αγώνες πρωταθλήματος; Επίσης νομίζω ότι στην πραγματικότητα δεν υποβιβαζονται οι Β ομάδες.

Στάλθηκε από το M2007J20CG μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

dinelos
Trialist
Trialist
Posts: 2
Joined: Fri Feb 18, 2022 1:02 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

vaggelis2005 wrote: Fri Feb 18, 2022 2:34 pm Λογικά άμα βάλεις παίχτες καλούς θα παίζουν και παιχνίδια. Αν έχεις παίχτες κανονικούς και όχι γκρι, στα στατιστικά έχουν αγώνες πρωταθλήματος; Επίσης νομίζω ότι στην πραγματικότητα δεν υποβιβαζονται οι Β ομάδες.

Στάλθηκε από το M2007J20CG μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Εχω καμια 20αρια παιχτες κανονικους. Τιποτα δεν γινεται εδω και 4 χρονια παιχνιδιου, απο τον 3ο που υποβιβαστηκε η ομαδα τερμα. Το ιδιο συμβαινει και με Παοκ,Αεκ,Παο με τις Β ομαδες τους. Εχω ενεργο το πρωταθλημα της σοπερλιγκ 2 και δεν υπαρχουν στον πινακα, μονο φιλικα παιζουν καθε βδομαδα.
pierikaras
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 383
Joined: Thu Jun 08, 2006 1:03 am
Football Manager της ομάδας: Ολυμπιακός Πειραιώς
Αγαπημένη Ομάδα: Πιερικός, Λίβερπουλ
Location: Κατερίνη
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

vaggelis2005 wrote: Fri Feb 18, 2022 2:34 pm Λογικά άμα βάλεις παίχτες καλούς θα παίζουν και παιχνίδια. Αν έχεις παίχτες κανονικούς και όχι γκρι, στα στατιστικά έχουν αγώνες πρωταθλήματος; Επίσης νομίζω ότι στην πραγματικότητα δεν υποβιβαζονται οι Β ομάδες.

Στάλθηκε από το M2007J20CG μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Και σε εμένα υποβιβάστηκαν οι ομάδες Β' πλην του ΠΑΟΚ Β' που όμως έχει πάρα πολύ καλό υλικό γιατί ο ΠΑΟΚ ελέγχεται από human manager.

Εγώ τη μια χρονιά που είδα ότι ο Ολυμπιακός Β' έπεσε, εβαλα καποιους αξιόλογους παίκτες, όμως δεν ανέβηκε στις δυο επόμενες χρονιές. Πλέον, μετά από 2 χρόνια, τους έχω στείλει όλους δανεικούς σε θυγατρική Β' Εθνικής, ή τους βάζω στην U19.
Post Reply

Return to “Γενική συζήτηση”