Oleg Reabciuk [2021/22]

Bοηθήστε, διορθώστε και πείτε τη γνώμη σας πάνω στο Research σχετικά με τον Ολυμπιακό!
Locked
User avatar
diego1960
Assistant Researcher
Assistant Researcher
Posts: 26325
Joined: Wed Mar 07, 2007 8:55 pm
Has thanked: 5 times
Been thanked: 1 time

Image
Spoiler: show
Lord_Marks wrote:Τείνεις να εξελιχθείς σε λατρεία με τους επιθετικούς προσδιορισμούς σου αποπάνε :D -doublekiss
sirkostas777 wrote:Ρε θα με υποχρεώσετε στο τέλος να σας μιλάω όπως ο diego1960 :D :-D
DjBasile wrote:πραγματικά είναι απόλαυση ο diego, όταν χάνει ο ολυμπιακός!! Μακάρι να συνεχιστεί αυτό και στο 2010 :P
User avatar
zois92
Rotation
Rotation
Posts: 1042
Joined: Thu Mar 10, 2011 11:48 pm
Football Manager της ομάδας: Ολυμπιακός
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός, Λίβερπουλ
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times

Δεν ξέρω αν είναι το σωστό τόπικ αλλά με Ολυμπιακό πρώτη χρονιά, Νοέμβρη-Δεκέμβρη μήνα και μου βγάζει συνέχεια μνμ να ξεκουράσω τον Μολδαβό γιατί είναι κουρασμένος.
Στην πραγματικότητα παίζει από πέρυσι με 4 πνευμόνια.
Δεν θα έπρεπε το 16 stamina να βοηθάει λίγο σε αυτό?
User avatar
diego1960
Assistant Researcher
Assistant Researcher
Posts: 26325
Joined: Wed Mar 07, 2007 8:55 pm
Has thanked: 5 times
Been thanked: 1 time

Και εμένα μου το βγάζει αλλα δεν είναι το stamina το attribute που επηρεάζει κάτι τέτοιο. Αυτό δείχνει μόνο την αντοχή του παίκτη μέσα στον αγώνα που με 16 είναι Premier League level. Kαι το natural fitness είναι κορυφαίο οπότε δεν καταλαβαίνω ούτε και εγώ τι φταίει. Θα το κοιτάξω.
Spoiler: show
Lord_Marks wrote:Τείνεις να εξελιχθείς σε λατρεία με τους επιθετικούς προσδιορισμούς σου αποπάνε :D -doublekiss
sirkostas777 wrote:Ρε θα με υποχρεώσετε στο τέλος να σας μιλάω όπως ο diego1960 :D :-D
DjBasile wrote:πραγματικά είναι απόλαυση ο diego, όταν χάνει ο ολυμπιακός!! Μακάρι να συνεχιστεί αυτό και στο 2010 :P
User avatar
zois92
Rotation
Rotation
Posts: 1042
Joined: Thu Mar 10, 2011 11:48 pm
Football Manager της ομάδας: Ολυμπιακός
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός, Λίβερπουλ
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times

diego1960 wrote: Fri Dec 31, 2021 2:37 pm Και εμένα μου το βγάζει αλλα δεν είναι το stamina το attribute που επηρεάζει κάτι τέτοιο. Αυτό δείχνει μόνο την αντοχή του παίκτη μέσα στον αγώνα που με 16 είναι Premier League level. Kαι το natural fitness είναι κορυφαίο οπότε δεν καταλαβαίνω ούτε και εγώ τι φταίει. Θα το κοιτάξω.
Διακοπές μια βδομάδα, παίζει 2 συνεχόμενα ματς και μετά πάλι το ίδιο οπότε και εγώ δεν καταλαβαίνω τι πάει λάθος, Καμαρά το ίδιο.
Καλή Χρονιά!
User avatar
diego1960
Assistant Researcher
Assistant Researcher
Posts: 26325
Joined: Wed Mar 07, 2007 8:55 pm
Has thanked: 5 times
Been thanked: 1 time

Image
Spoiler: show
Lord_Marks wrote:Τείνεις να εξελιχθείς σε λατρεία με τους επιθετικούς προσδιορισμούς σου αποπάνε :D -doublekiss
sirkostas777 wrote:Ρε θα με υποχρεώσετε στο τέλος να σας μιλάω όπως ο diego1960 :D :-D
DjBasile wrote:πραγματικά είναι απόλαυση ο diego, όταν χάνει ο ολυμπιακός!! Μακάρι να συνεχιστεί αυτό και στο 2010 :P
Locked

Return to “Ολυμπιακός”