Ομαδα απο Ισπανια για Συνεργασια

Συζητήστε σχετικά με το νέο Football Manager 2020!
Post Reply
User avatar
anastasis
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 384
Joined: Wed Mar 30, 2005 9:11 am
Football Manager της ομάδας: Δόξα Δράμας
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός
Location: Πειραιας
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Καλησπέρα παίδες ... Ξέρω όλοι λιώνετε στο FM21 , εγώ ακομα δεν το έχω , περιμένω . και συνεχίζω FM20.
Προσπαθώ να βρω ομάδα για συνεργασία απο ισπανια να στέλνω τους μικρούς εκει για τους λόγους που ολοι ξέρουμε και ακομα δεν εχω καταφέρει!
Έχω απο αγγλια , βελγιο , σερβια , πολωνια , αλλα απο ισπανια τιποτα και εχω καλη γνωση στην ισπανια full ! Ti γινετε ξερει κανεις κατι ? Γενικα δεν μου βγαζει τιποτα καμια ομαδα απο ισπανια και εχω ενεργοποιησει και 2 λιγκεσ τους εκει!
Sometimes in life, you find a special friend, Someone who changes your life just by being part of it. Someone who makes you laugh until you can\'t stop,Someone who makes you believe that there really is good in the world. Someone who convinces you that there really is an unlocked door just waiting for you to open it.well...you have it or not????
User avatar
xpert
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 437
Joined: Mon Aug 02, 2004 4:56 pm
Football Manager της ομάδας: AJ Auxerre
Αγαπημένη Ομάδα: Liverpool FC
Has thanked: 3 times
Been thanked: 0

Γιατί θες ντε και καλά Ισπανία ;

Οι ισπανικές ομάδες έχουν γενικά υψηλό reputation...λογικό είναι να μην δέχονται να γίνουν "θυγατρικές" σου

Στάλθηκε από το LM-V405 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

User avatar
anastasis
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 384
Joined: Wed Mar 30, 2005 9:11 am
Football Manager της ομάδας: Δόξα Δράμας
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός
Location: Πειραιας
Has thanked: 0
Been thanked: 0

xpert wrote: Wed Dec 23, 2020 3:48 pm Γιατί θες ντε και καλά Ισπανία ;

Οι ισπανικές ομάδες έχουν γενικά υψηλό reputation...λογικό είναι να μην δέχονται να γίνουν "θυγατρικές" σου

Στάλθηκε από το LM-V405 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Για να κάθονται 2 χρονια εκει οι ξένοι για EU player! Απλα μου φαίνεται παράξενο που μου βγάζει απο αγγλια , γαλλια , πορτογαλια , σερβια , μεγαλες ομαδες , και δεν μου βγαζει εστω απο ισπανια 2η κατηγορια ! Μηπως χρειαζετε να κανουμε κατι παραπανω!
Sometimes in life, you find a special friend, Someone who changes your life just by being part of it. Someone who makes you laugh until you can\'t stop,Someone who makes you believe that there really is good in the world. Someone who convinces you that there really is an unlocked door just waiting for you to open it.well...you have it or not????
User avatar
xpert
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 437
Joined: Mon Aug 02, 2004 4:56 pm
Football Manager της ομάδας: AJ Auxerre
Αγαπημένη Ομάδα: Liverpool FC
Has thanked: 3 times
Been thanked: 0

Ποιά ομάδα έχεις ;

Στάλθηκε από το LM-V405 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Post Reply

Return to “Γενική συζήτηση”