Ατρόμητος 20/21

Bοηθήστε, διορθώστε και πείτε τη γνώμη σας πάνω στο Research σχετικά με τις ομάδες της Super League 1!
User avatar
peritri
Head Researcher - Webmaster
Head Researcher - Webmaster
Posts: 75719
Joined: Mon Sep 16, 2002 11:00 pm
Location: Νέο Ψυχικό
Has thanked: 7 times
Been thanked: 26 times
Contact:

Λύση συνεργασίας με τον ποδοσφαιριστή Azer Busuladzic

Η ΠΑΕ Ατρόμητος ανακοινώνει τη λύση της συνεργασίας της με τον ποδοσφαιριστή Azer Busuladzic.

Σε συνάντηση με τον τεχνικό διευθυντή της ομάδας συμφώνησε για την κοινή συναινέσει λύση του συμβόλαιου του που έληγε το ερχόμενο καλοκαίρι.

Με την ολοκλήρωση της συνεργασίας θα θέλαμε να του ευχηθούμε ότι καλύτερο στη συνέχεια της καριέρας του.

https://www.atromitosfc.gr/el/news-el/n ... adzic.html
User avatar
peritri
Head Researcher - Webmaster
Head Researcher - Webmaster
Posts: 75719
Joined: Mon Sep 16, 2002 11:00 pm
Location: Νέο Ψυχικό
Has thanked: 7 times
Been thanked: 26 times
Contact:

Περάστηκαν.

Αναζητείται ο Ronaldo Shani
User avatar
peritri
Head Researcher - Webmaster
Head Researcher - Webmaster
Posts: 75719
Joined: Mon Sep 16, 2002 11:00 pm
Location: Νέο Ψυχικό
Has thanked: 7 times
Been thanked: 26 times
Contact:

Παίκτης του Ατρόμητου ο Μπράιτ Εντομβόνγι

Η ΠΑΕ Ατρόμητος ανακοινώνει την απόκτηση του Μπράιτ Εντομβόνγι με τη μορφή δανεισμού για 6 μήνες από την Αούστρια Βιέννης.

Ο Νιγηριανός επιθετικός υπέγραψε συμβόλαιο συνεργασίας με την ομάδας μας και θα φοράει τη φανέλα με το νούμερο 7. Ο Εντομβόνγι γεννήθηκε στο Μπενίν Σίτι της Νιγηρίας στις 24.07.1994.

Ο Μπράιτ ξεκινήσε την καριέρα του στις ακαδημίες της Βέστερλο όπου τον είδε Σάλτσμπουργκ και τον απέκτησε. Έχει αγωνιστεί στις Αυστριακές Λιέφερινγκ, Βάκερ Ινσμπρουκ, Χαρτμπεργκ, Στουρμ Γκραζ και Αούστρια Βιέννης όπως επίσης και στην Τούρκικη Ρίζεσπορ.

Ο Εντομβόνγι βρέθηκε σήμερα στα γραφεία της ΠΑΕ και υπέγραψε συμβόλαιο συνεργασίας διάρκειας 6 μηνών.

https://atromitosfc.gr/el/news-el/news- ... eTJtmGK4ZU
User avatar
peritri
Head Researcher - Webmaster
Head Researcher - Webmaster
Posts: 75719
Joined: Mon Sep 16, 2002 11:00 pm
Location: Νέο Ψυχικό
Has thanked: 7 times
Been thanked: 26 times
Contact:

Ζητήθηκε.
User avatar
peritri
Head Researcher - Webmaster
Head Researcher - Webmaster
Posts: 75719
Joined: Mon Sep 16, 2002 11:00 pm
Location: Νέο Ψυχικό
Has thanked: 7 times
Been thanked: 26 times
Contact:

Παίκτης του Ατρόμητου ο Θεοφάνης Μαυρομμάτης

Η ΠΑΕ Ατρόμητος ανακοινώνει την απόκτηση του Θεοφάνη Μαυρομμάτη με ελεύθερη μεταγραφή από τον Παναθηναϊκό.

Ο Έλληνας αμυντικός υπέγραψε συμβόλαιο συνεργασίας με την ομάδας μας και θα φοράει τη φανέλα με το νούμερο 24. Ο Μαυρομμάτης γεννήθηκε στο Άργος στις 16.01.1997.

Ο Θεοφάνης έχει αγωνιστεί εκτός από τον Παναθηναϊκό και στη Δανική Σοντερίσκε με την οποία έχει κατακτήσει και ένα κύπελλο ενώ έκανε τα πρώτα του βήματα στον Παναργιακό.

Ο Μαυρομμάτης βρέθηκε σήμερα στα γραφεία της ΠΑΕ και υπέγραψε συμβόλαιο συνεργασίας διάρκειας 1μιση χρόνου. Προηγήθηκαν επιτυχημένες εργομετρικές εξετάσεις αλλά και ιατρικές και ορθοπεδικές εξετάσεις από τον κ. Νίκο και Ανδρέα Πισκοπάκη.

Μετά την υπογραφή του συμβολαίου του ο Έλληνας αμυντικός προχώρησε στις ακόλουθες δηλώσεις: «Είμαι πολύ χαρούμενος που ξεκίνησε η συνεργασία μου με τον Ατρόμητο. Γνωρίζω πολύ καλά σε ποια ομάδα έρχομαι, γνωρίζω ότι διαθέτει πολύ καλό κλίμα και εξαιρετικές εγκαταστάσεις που σου δίνουν τη δυνατότητα να δουλέψεις σε υψηλό επίπεδο. Θα ήθελα να ευχαριστήσω τον προπονητή μας Νταμίρ Κάναντι για την εμπιστοσύνη που δείχνει στο πρόσωπό μου και τη θέληση του να έρθω στην ομάδα. Τέλος είμαι έτοιμος να βοηθήσω τον Ατρόμητο δίνοντας τον καλύτερο εαυτό μου ώστε να πετύχουμε όλους τους στόχους μας.

Ο Μαυρομμάτης αναμένεται να ξεκινήσει από αύριο προπονήσεις με την ομάδα λαμβάνοντας κανονικά μέρος στο πρόγραμμα.

https://atromitosfc.gr/el/news-el/news- ... matis.html
User avatar
peritri
Head Researcher - Webmaster
Head Researcher - Webmaster
Posts: 75719
Joined: Mon Sep 16, 2002 11:00 pm
Location: Νέο Ψυχικό
Has thanked: 7 times
Been thanked: 26 times
Contact:

Περάστηκαν.

Αναζητείται ο Ronaldo Shani
User avatar
fon7
Asst Researcher ΠΑΣ Γιάννινα & ΕΠΣ Ηπείρου
Asst Researcher ΠΑΣ Γιάννινα & ΕΠΣ Ηπείρου
Posts: 3150
Joined: Thu Oct 21, 2004 9:55 am
Αγαπημένη Ομάδα: ΠΑΣ Γιάννινα
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ούμπιδες: "Σταματάω το καλοκαίρι"! (vid)

Την πρόθεση του να αποχωρήσει από την ενεργό δράση το ερχόμενο καλοκαίρι αποκάλυψε ο Χαβιέ Ούμπιδες στα κανάλια Novasports και τον Θωμά Μίχο

Την πρόθεση του να αποχωρήσει από την ενεργό δράση το ερχόμενο καλοκαίρι αποκάλυψε ο Χαβιέ Ούμπιδες στα κανάλια Novasports και τον Θωμά Μίχο.

"Δύσκολο να απαντήσω, πιστεύω ότι αυτή η χρονιά θα είναι η τελευταία μου στο ποδόσφαιρο, θέλω να απολαύσω αυτό που έχω μπροστά, τους τρεις - τέσσερις μήνες και μετά να δούμε τι θα έρθει. Έχω αγάπη γι΄αυτή τη φανέλα.

Έχω νιώσει μεγάλο σεβασμό από την πρώτη μέρα που ήρθα στον Ατρόμητο, θέλω να κλείσω την καριέρα μου εδώ. Στόχος μας είναι τα πλέι οφ, αλλά και το Κύπελλο. Αυτός είναι ο στόχος μου, αλλά και της ομάδας", ανέφερε αρχικά ο αρχηγός του Ατρόμητου και πρόσθεσε για το παιχνίδι με τον ΠΑΣ Γιάννινα και το στόχο πλέι οφ.

"Θα κάνουμε την προσπάθεια μας, όπως κάνουμε σήμερα και μακάρι να προλάβουμε".
https://www.novasports.gr/podosfairo/su ... -kalokairi
koeman
Asst Researcher Απόλλων Καλαμαριάς
Asst Researcher Απόλλων Καλαμαριάς
Posts: 13270
Joined: Sat Apr 19, 2003 11:00 pm
Football Manager της ομάδας: Apollon Kalamarias
Αγαπημένη Ομάδα: Sengkurong FC
Location: Bandar Seri Begawan (Brunei Darussalam)
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Οι χειρότεροι φόβοι για τον τραυματισμό του Ανδρέα Γιαννιώτη στο ματς με τον ΠΑΟΚ επιβεβαιώθηκαν. Ο τερματοφύλακας του Ατρομήτου υπέστη κάκωση ακρωμιοκλειδικού συνδέσμου (κλείδα), θα ακολουθήσει πρόγραμμα θεραπείας και αναμένεται να επιστρέψει σε περίπου έναν μήνα!

SportDay (10/01/2021)
User avatar
peritri
Head Researcher - Webmaster
Head Researcher - Webmaster
Posts: 75719
Joined: Mon Sep 16, 2002 11:00 pm
Location: Νέο Ψυχικό
Has thanked: 7 times
Been thanked: 26 times
Contact:

Παίκτης του Ατρόμητου ο Εμιλιάνο Μπουλάρι

Η ΠΑΕ Ατρόμητος ανακοινώνει την απόκτηση του Εμιλιάνο Μπουλάρι με ελεύθερη μεταγραφή.

Ο επιθετικός που κατέχει Ελληνική και Αλβανική υπηκοότητα υπέγραψε συμβόλαιο συνεργασίας με την ομάδας μας και θα φοράει τη φανέλα με το νούμερο 25. Ο Μπουλάρι γεννήθηκε στη Νάξο στις 6.04.2001.

Ο Εμιλιάνο είναι ένας από τους πιο ταλαντούχους ποδοσφαιριστές που αγωνίζονται στα ελληνικά γήπεδα κάτι που απέδειξε με τις συμμετοχές του στις μικρές ομάδες του Ολυμπιακού. Ο Μπουλάρι είναι διεθνής με την Εθνική Ανδρών Αλβανίας ενώ έχει καταγράψει πολλές συμμετοχές και με τις μικρότερες ομάδες της χώρας του(Ελπίδων, Νέων). Αξίζει να σημειωθεί ότι είναι ο νεότερος παίκτης που σκόραρε σε Euro U21 στο ντεμπούτο του μόλις σε ηλικία 17 ετών.

Ο Μπουλάρι βρέθηκε σήμερα στα γραφεία της ΠΑΕ και υπέγραψε συμβόλαιο συνεργασίας διάρκειας 2μιση χρόνων. Προηγήθηκαν επιτυχημένες εργομετρικές εξετάσεις αλλά και ιατρικές και ορθοπεδικές εξετάσεις από τον κ. Νίκο και Ανδρέα Πισκοπάκη.

https://atromitosfc.gr/el/news-el/news- ... aH1TRtYU5I
User avatar
peritri
Head Researcher - Webmaster
Head Researcher - Webmaster
Posts: 75719
Joined: Mon Sep 16, 2002 11:00 pm
Location: Νέο Ψυχικό
Has thanked: 7 times
Been thanked: 26 times
Contact:

Περάστηκαν.

Αναζητείται ο Ronaldo Shani
Αριθμός φανέλας Bullari;
User avatar
OFI Crete
Asst Researcher Εργοτέλη & ΟΦΗ
Asst Researcher Εργοτέλη & ΟΦΗ
Posts: 6941
Joined: Mon Dec 02, 2002 12:00 am
Football Manager της ομάδας: Massese (FM11)
Αγαπημένη Ομάδα: Roma Roma bella
Location: Candia
Has thanked: 7 times
Been thanked: 0
Contact:

Παντελίδης, ο αντικαταστάτης του Κάναντι

Κάτοικος Περιστερίου είναι και επίσημα ο Σάββας Παντελίδης που αντικατέστησε τον Νταμίρ Κάναντι.

Επέστρεψε στο Περιστέρι ο Σάββας Παντελίδης. Ο Έλληνας τεχνικός μετά το 2019 επέστρεψε στον Ατρόμητο για να αντικαταστήσει τον Νταμίρ Κάναντι. Αξίζει να σημειωθεί πως ο Παντελίδης υπέγραψε συμβόλαιο μέχρι το καλοκαίρι.

Αναλυτικά η ανακοίνωση:

Η ΠΑΕ Ατρόμητος ανακοινώνει την έναρξη συνεργασίας με τον προπονητή, Σάββα Παντελίδη.
Πρόκειται για έναν προπονητή που γνωρίζει πολύ καλά την ομάδα και τους στόχους της και συμφώνησε για συμβόλαιο συνεργασίας μέχρι το καλοκαίρι.
Μαζί με τον κ. Παντελίδη αναλαμβάνουν χρέη βοηθού προπονητή ο Άκης Βάβαλης και γυμναστή φυσικής κατάστασης ο Σάκης Παντελίδης.

https://capitano.gr/articles/atromhtos- ... oy-kananti
Scout Ο.Φ.Η.

Μία ζωή θα είμαι κει
σ΄όποια κι αν παίζεις εθνική
κι αν έπαιζες στον ουρανό
θα πέθαινα για να σε δω
ΟΦΑΡΑ πόσο σ' αγαπώ.
User avatar
peritri
Head Researcher - Webmaster
Head Researcher - Webmaster
Posts: 75719
Joined: Mon Sep 16, 2002 11:00 pm
Location: Νέο Ψυχικό
Has thanked: 7 times
Been thanked: 26 times
Contact:

Περάστηκαν.
User avatar
ceidmaster
Football Demi-God
Football Demi-God
Posts: 18719
Joined: Tue Sep 11, 2007 1:04 am
Football Manager της ομάδας: Real Sociedad
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός-Milan-Arsenal
Location: Πάτρα
Has thanked: 0
Been thanked: 0

https://www.transfermarkt.co.uk/emilian ... ler/454286
https://kingsport.gr/atromitos-anakoinw ... o-bullari/

Ο Μπουλαρι στον Ατρόμητο, ως το καλοκαίρι του 2023, πήρε το Νο 25
“The only man who never makes mistakes is the man who never does anything.”
-Theodore Roosevelt
User avatar
peritri
Head Researcher - Webmaster
Head Researcher - Webmaster
Posts: 75719
Joined: Mon Sep 16, 2002 11:00 pm
Location: Νέο Ψυχικό
Has thanked: 7 times
Been thanked: 26 times
Contact:

Έχει ήδη ποσταριστεί/περαστεί.
User avatar
OFI Crete
Asst Researcher Εργοτέλη & ΟΦΗ
Asst Researcher Εργοτέλη & ΟΦΗ
Posts: 6941
Joined: Mon Dec 02, 2002 12:00 am
Football Manager της ομάδας: Massese (FM11)
Αγαπημένη Ομάδα: Roma Roma bella
Location: Candia
Has thanked: 7 times
Been thanked: 0
Contact:

Ρήξη πρόσθιου χιαστού ο Χαρίσης

Πρόωρα ολοκληρώθηκε η αγωνιστική περίοδος για τον Χάρη Χαρίση.

Ο άσος του Ατρομήτου, ο οποίος τραυματίστηκε και αντικαταστάθηκε στο 78ο λεπτό της χθεσινής αναμέτρησης με τον Απόλλωνα Σμύρνης για τα πλέι άουτ, υποβλήθηκε σε εξετάσεις και διαπιστώθηκε ότι έχει υποστεί ρήξη πρόσθιου χιαστού.

Γι' αυτό το λόγο θα ξαπλώσει στο χειρουργικό τραπέζι την ερχόμενη Τετάρτη, ωστόσο η «κυανόλευκη» ΠΑΕ στέκεται έμπρακτα στο πλευρό του παίκτη, καθώς γνωστοποίησε την πρόθεσή της να επεκτείνει για δύο χρόνια τη συνεργασία της με τον παίκτη.

https://capitano.gr/articles/rhksh-pros ... o-charishs
Scout Ο.Φ.Η.

Μία ζωή θα είμαι κει
σ΄όποια κι αν παίζεις εθνική
κι αν έπαιζες στον ουρανό
θα πέθαινα για να σε δω
ΟΦΑΡΑ πόσο σ' αγαπώ.
Locked

Return to “Super League 1”