FC Panathinaikos: Ξανά μεγάλος

Βρείτε εδώ τα πάντα για τα streams μας στο twitch.tv!
"Καίγεσαι" και λιώνεις με το FM...Do it loud and proud...Μοιράσου τα κατορθώματα και τις αποτυχίες σου. Πες το με μια ιστορία και γράψε ΙΣΤΟΡΙΑ!
Post Reply
chriskon
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 482
Joined: Thu Jan 09, 2020 4:13 pm
Football Manager της ομάδας: Παναθηναϊκός
Αγαπημένη Ομάδα: Παναθηναϊκός,Man Utd,Juventus
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Και μένα με είχαν ζητήσει ομάδες όπως η Λίλ η Βόλφσμπουργκ και η Βέρντερ Βρέμης στις όποιες έριξα ισάριθμα άκυρα γιατί ήθελα να ολοκληρώσω αυτό που είχα ξεκίνησει από την 1η χρονιά.Και δεν με χαλάει τόσο το μπάτζετ το όποιο στο κάτω κάτω με ένα adjust το φέρνω εκεί που θέλω αλλα το γεγονός το ότι ότι αξιόλογο υπάρχει σε γυμναστες σκάουτερ κλπ ζητάει πάρα πολλά και όσες φορές εχω ζητήσει αύξηση μισθου έχω φάει χ πανηγυρικό από τον πρόεδρο...τουτέστιν στο θέμα της στελέχωσης του προπονητικου τιμ έχω απηυδυσει...
User avatar
leomessi10
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 423
Joined: Mon Sep 21, 2009 6:27 pm
Football Manager της ομάδας: Barcelona
Αγαπημένη Ομάδα: Barcelona
Status: Επιτρεπεται να πεσεις.... επιβαλεται να σηκωθεις!!!
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Εγώ έχω καιρό να ασχοληθώ. Την δεύτερη χρονιά έχουμε ξεκινήσει με 6 στα 6 . Νικλας Μπεντνερ από Κοπεγχάγη και Jevtic από Λέγκια ήρθαν στην ομάδα...

Στάλθηκε από το Redmi Note 6 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Mes que un club
chriskon
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 482
Joined: Thu Jan 09, 2020 4:13 pm
Football Manager της ομάδας: Παναθηναϊκός
Αγαπημένη Ομάδα: Παναθηναϊκός,Man Utd,Juventus
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Έχοντας τελειώσει το πρώτο μισό της 5ης σεζόν έχω σχεδόν αναθεωρήσει τις σκέψεις μου περί ενδεχόμενης αποχώρησης από τον πάγκο του Παναθηναϊκού.Η διοίκηση μάλιστα λίγο πρίν τις γιορτές μου πρόσφερε 4ετές συμβόλαιο με πολύ καλές απολαβές.Δέχτηκα χωρίς δεύτερη σκέψη και έτσι θα παραμείνω ως το 2027.Στο πρωτάθλημα μέχρι στιγμής κάνουμε μια τρελή πορεία έχοντας ξεφύγει 5 ολόκληρους βαθμούς από τον ΠΑΟΚ και 10 από τον Ολυμπιακό όντας αήττητοι με 13 νίκες και μόλις 1 ισοπαλία κάνοντας μάλιστα ένα σερί 11 νικών το όποιο ξεκίνησε από την τρίτη αγωνιστική.Στο Europa League παλέψαμε με νύχια και με δόντια να τερματίσουμε στην δεύτερη θέση αλλά παρότι φύγαμε με το διπλό από την έδρα της Σαχτάρ η Μπιλμπάο δεν μας έκανε το χατίρι να κερδίσει την Μπέρνλι(έγινε το αντίθετο με τον Χάρισον να σκοράρει στο 90φεύγα) και έτσι το ταξίδι μας θα συνεχιστεί στο Europa Conference όπου στην φάση των 16 η ΑΕΚ θα είναι ο αντίπαλος μας.Θεωρώ ότι έχουμε πολλές πιθανότητες να το πάρουμε αλλά κρατάω μικρο καλάθι για την ώρα.Στο κύπελλο ο Βόλος θα είναι ο πρώτος μας αντίπαλος.

ΥΓ:Την προκειμένη χρονική στιγμή που είναι το save μου η Ελλάδα βρίσκεται στην 10η θέση της ειδικής κατάταξης της UEFA πράγμα που σημαίνει ότι σε περίπτωση κατακτησης του πρωταθλήματος μπάινουμε κατευθείαν ομίλους CL!!!
User avatar
phidias
Backup
Backup
Posts: 816
Joined: Sun Nov 06, 2005 11:29 am
Αγαπημένη Ομάδα: Παναθηναικος
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Από τις καλύτερες ιστορίες που έχω διαβάσει τον τελευταίο καιρό. Έχεις μεράκι πραγματικά. Ελπίζω να την συνεχίσεις κάποια στιγμή και να μας αφήσεις να χαρούμε την αναγέννηση του Παναθηναϊκού μας έστω μέσω FM.
ΠΑΟ ΘΡΗΣΚΕΙΑ ΘΥΡΑ 13!

Οι αναλύσεις του Αλέφαντου με τα σουμπουτέο στο τηλεάστυ μας μαθαίνουν ποδόσφαιρο
User avatar
leomessi10
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 423
Joined: Mon Sep 21, 2009 6:27 pm
Football Manager της ομάδας: Barcelona
Αγαπημένη Ομάδα: Barcelona
Status: Επιτρεπεται να πεσεις.... επιβαλεται να σηκωθεις!!!
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Καλησπέρα φίλε, το save δεν υπάρχει πια κά ως κάηκε ο σκληρός.... Την πρώτη χρονιά πήραμε το πρωτάθλημα στα πλέι οφ, χάσαμε το κύπελλο από τον ΠΑΟΚ στον τελικό . Ήταν τρομερή ιστορία και πήγε πολύ καλά. Είχα κάνει και ψαγμενες μεταγραφές, ειδικά ο μπεντντερ που κάποτε ήταν στην Άρσεναλ βγήκε πολύ καλός. Όσο για τον Πέρεζ... Μαγεία!!!!

Στάλθηκε από το Redmi Note 6 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Mes que un club
chriskon
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 482
Joined: Thu Jan 09, 2020 4:13 pm
Football Manager της ομάδας: Παναθηναϊκός
Αγαπημένη Ομάδα: Παναθηναϊκός,Man Utd,Juventus
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Κρίμα που χάθηκε το save ήταν πολύ ωραία ιστορία και έχω να πω ενα μεγάλο μπράβο για όλη τη δουλειά που έχεις κάνει με τον Παναθηναϊκό.Αν είμαστε καλά μέχρι να βγει το FM21 ο Παναθηναϊκός είναι στις πρώτες μου επιλογές για την επόμενη ιστορία μου!!!!
Post Reply

Return to “Twitch & Ιστορίες”