Προβλήματα με γονείς.

Εδώ οι γενικές συζητήσεις και ό,τι δεν μπαίνει κάτω από τις άλλες κατηγορίες...
User avatar
Anton Kousnij
Football Legend
Football Legend
Posts: 12695
Joined: Sat Nov 03, 2007 6:29 pm
Football Manager της ομάδας: γιατι προλαβαίνω?
Αγαπημένη Ομάδα: spartak limassol
facebook προφίλ: antonis.bourlis
Status: είναι τα 4 στοιχειά και πανω απ'όλα η φωτιά
Has thanked: 0
Been thanked: 7 times

Όχι ρε τι όλοι... Αλλά αν δεν μπορείς παίρνεις πουλο.
Και πάντα να αναρωτιέσαι γιατί και για ποιον κάνεις κάτι. Αλλά να είσαι ειλικρινής με τον εαυτό σου.

Στάλθηκε από το WAS-LX1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Γίνε μαντέμι πρώτα
User avatar
Stoperhaimer
Youth Team Manager
Youth Team Manager
Posts: 2427
Joined: Thu Nov 10, 2011 9:11 pm
Football Manager της ομάδας: AC Milan
Αγαπημένη Ομάδα: BVB
facebook προφίλ: panagiotis.tamtakos.3
twitter: PanosTamtakos
Status: The rules of soccer are very simple: if it moves, kick it. If it doesn't move, kick it until it does
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Μετά από μια ακόμη συνέντευξη στην HSBC Newcastle και πριν στείλω e-mail στην γερμανίδα της καρδιάς μας στο Milton Keynes είπα να πω την καλημέρα μου.

Καλό είναι να μην κρατάς grunges. Πολύ καλό μάλιστα. Αλλά όταν θυμούνται οι γονείς τότε που απέτυχες στις πανέλληνιες ή γίνεται αναφορά σε κάποιον/α για την όποια επιτυχία και σε κοιτάει η μάνα σαν να είσαι πιάτο με σκατά αφημένο τρεις μέρες στον ήλιο, κάπου και η δική σου διάθεση να κάνεις τον μαλιάκεν πέφτει δραματικά. Ειδικά όταν τρέχεις και το μόνο που ακούς είναι γκρίνια, ειδικά μια ηλικία και μετα, δεν θες να ακούς γκρίνια γιατί δεν ΑΝΤΕΧΕΙΣ να ακούς γκρίνια. Ο laugh σωστά είπε πως δεν είναι θέμα αγάπης, αλλά διαφορετικών ορίων που εμείς οφείλουμε να θέσουμε.

Γενικά συμφωνώ σε 95% με τον VdV και να ξέρετε κάτι παιδιά: εάν τεθεί δίλλημα " η εγώ ή αυτή" δεν υπάρχει περίπτωση να συμβιβαστούν τα 2 στρατόπεδα. Οπότε ετοιμαστείτε για απώλειες.

Να πω την αποψάρα μου πως και γονείς βρίσκεις παιδιά. Έχω δύο περιπτώσεις στενών μου προσώπων που στα πεθερικά τους βρήκαν τους γονείς που δεν "είχαν" ή εν πάσει περιπτώσει δεν ταίριαξαν.

Γενικά Anton+VdV+Stoper=L.F.E και κερασμένη η μπύρα άμα συναντηθούμε.
tiziano wrote: Όταν ο Κάρλο έπαιζε τέτοιο στυλ ποδοσφαίρου ως μέσος σε υψηλό επίπεδο (έστω με τελειωμένα γόνατα), ο Ζοζέ ήταν 15 χρόνια μακριά από το να φωνάζει visca el barca ως υπάλληλος της Μπαρτσελόνα.
:tsatila:
Spoiler: show
Image
Post Reply

Return to “Επικαιρότητα - Άσχετα”