ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ

...στο FM Greece. Συστηθείτε μας, εάν θέλετε, πριν αρχίσετε τον καταιγισμό postαρισμάτων!
Post Reply
ronnin
Trialist
Trialist
Posts: 1
Joined: Fri May 03, 2019 9:34 am
Football Manager της ομάδας: panathinaikos
Has thanked: 0
Been thanked: 0

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΠΑΙΔΙΑ ΧΡΙΣΤΟΣ ΑΝΕΣΤΗ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ.ΚΑΤΑΡΧΑΣ ΝΑ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΣΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΠΟΥ ΚΑΝΕΤΕ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΒΟΛΗ ΤΟΥ MANAGER ΚΑΘΩΣ ΚΑΙ ΜΕ ΠΟΛΛΕΣ ΧΡΗΣΙΜΕΣ ΟΔΗΓΙΕΣ ..ΕΙΜΑΙ ΦΑΝΑΤΙΚΟΣ ΤΟΥ MANAGER ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΒΓΗΚΕ ΑΝ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΛΟΓΩ ΕΛΕΙΨΗΣ ΧΡΟΝΟΥ ΔΕΝ ΤΟ ΠΑΙΖΩ ΟΣΟ ΘΑ ΗΘΕΛΑ..ΘΕΛΩ ΚΑΝΑ "2 ' ΧΑΡΕΣ ΑΠΟ ΟΠΟΙΟΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΕΙ..ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΤΟΝ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟ ΚΑΙ ΑΝ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΚΑΝΕΝΑ ΠΑΙΧΤΑΚΙ ΕΛΛΗΝΑ Η ΞΕΝΟ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΟ ΚΑΛΟ ΣΥΣΤΗΜΑ//ΕΙΤΕ ΠΑΙΖΩ 4-2-3-1 Η 4-3-2-1 Η 4-3-3 Η 4-1-2-2-1 ΠΑΕΙ ΧΑΛΙΑ..ΚΑΘΕ ΒΟΗΘΕΙΑ ΕΥΠΡΟΔΕΚΤΗ..ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ
User avatar
happyyy
Football Legend
Football Legend
Posts: 11418
Joined: Tue Oct 30, 2007 11:18 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Αρης-AC Milan-Chelsea-Betis
Status: If you don't go crazy you are not normal...
Location: Thessaloniki
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time
Contact:

Καλησπερα και καλη χρονια φιλε!! θα ηθελα να μου προτεινεις μερικους gk και mc για Ελλαδα καθως και ταλεντα για τις πτερυγες που να κανουν τη διαφορα και σε ευρωπη στο fm 12 για δευτερη χρονια. Αυτα και παλι ευχαριστω!!
Oι τρεις φιλοι...
zidane72003 wrote:Μαστορα γι'αυτο ποτε δε θα γινεις happy...Εισαι μικρος και ανιδεος μπροστα του...Αυτος εκτος απο βουτιες ξερει και απο χιουμορ
Ο Ντιέγκο Φορλάν τόνισε: «Ο Άρης μας νίκησε δίκαια. Πρόκειται για μία μεγάλη ομάδα»
Post Reply

Return to “Kαλώς ήρθατε”