Καλώς σας βρήκα

...στο FM Greece. Συστηθείτε μας, εάν θέλετε, πριν αρχίσετε τον καταιγισμό postαρισμάτων!
Post Reply
nadal14
Trialist
Trialist
Posts: 1
Joined: Thu Nov 15, 2018 11:46 am
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Καλησπέρα σε όλα τα παιδιά του φορουμ, συγχαρητήρια για την πολύ καλή δουλειά που κάνετε. Ανήκω σε παλιά γενιά παικτών, εποχή CM περισσότερο! Λόγω χρόνου τα τελευταία FM δεν τα έχω αγγίξει καν και θα ήθελα να κάνω μια νέα αρχή στο φετινό. Το έχω παραγγείλει στα 37 ευρώ (μαζί με έξοδα αποστολής) και το περιμένω πως και πως! Θα ξεκινήσω με Ελληνικό πρωτάθλημα για αρχή και βλέπουμε...

Θα ήθελα ααααν μπορεί και έχει το χρόνο και τη διάθεση κάποιο μέλος να μου πει τι θα χρειαστεί να κάνω οπωσδήποτε για να έχω ένα φυσιολογικό play. O χρόνος μου εξακολουθεί να είναι περιορισμένος οπότε δεν θέλω να ασχοληθώ πολύ με προπονήσεις και άπειρες λεπτομέρειες. Μπορώ να τα αναθέσω αυτά στον βοηθό; Επίσης, κάπου διάβασα για εντολές την ώρα του αγώνα ότι είναι πολύ σημαντικές. Ισχύει; Είναι κάτι απλό; Έναν πρώτο μπούσουλα θα ήθελα για να μην πελαγώσω ;) Ευχαριστώ προκαταβολικά αν κάποιος διαθέσει χρόνο να με κατατοπίσει λίγο :P
Post Reply

Return to “Kαλώς ήρθατε”