5-2-3 strikeless Εθνικη Ελλαδος!

Συζητήστε σχετικά με το νέο Football Manager 2017!
Post Reply
Ksexasiaris
Trialist
Trialist
Posts: 1
Joined: Thu Aug 31, 2017 7:03 pm
Football Manager της ομάδας: PAOK
facebook προφίλ: Giannis Papadopoulos
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Καλησπερα σε ολους. Ειμαι παλιος user αλλα επειδη ελειπα πολυ καιρο, δε μπορεσα να βρω το password απο το παλιο μου account. Το user name ηταν σιγουρα Bravejohn αλλα το προβλημα μαλλον ειναι το e-mail... μαλλον θα ειχα κανα παλιο mail που ουτε θυμαμαι ουτε το χρησιμοποιω πλεον.. αλλα anyway, παμε στο θεμα μας :)

Ξεκινησα νεο save με Εθνικη Ελλάδος και θα ηθελα τη γνωμη σας ως προς ποιους παιχτες να καλεσω για μια φοβερη τακτικη που βρηκα στο FM Base. Το συστημα ειναι 3 DC, 2 WB, 2MC και 3 AMC. Ειναι φοβερο και το εχω χρησιμοποιησει σε αρκετες ομαδες στο προηγουμενο μου save. Για να σας διευκολυνω θα κανω ενα "πλανο" απο κατω με τις θεσεις και αν θελεται καντε copy και προσθεστε ποιους θα ειχατε εσεις καλεσει για τις θεσεις αυτες!

GK:
DCL (Left foot):
DC:
DCR (right foot):
WBL:
WBR:
MCL - Box to Box (Left foot):
MCR - Ball Winning Mid (Right foot):
AMCR (Left Foot):
AMC:
AMCL (right foot):

Μπορειτε αν θελετε να βαλετε και τις αλλαγες απο διπλα :) Πιστευω καποιες επιλογες ειναι στανταρ... Παπασταθοπουλος, Μανολας, Σαμαρης, Φορτουνης...

Περιμενω τη γνωμη σας!! Ευχαριστω!

PS. προς moderators: αν υπαρχει τροπος να παρω προσβαση στο παλιο account μονο με το username... σε PM μπορω να δωσω κι αλλα στοιχεια που μπορει να ειχα βαλει οταν εκανα το account τοτε. πιθανα παλια mail ισως ειναι john1982@freemail.gr η tourloumpouki4@yahoo.gr . Βασικα βρηκα ενα παλιο θεμα που ειχα γραψει: viewtopic.php?f=209&t=30545&p=1129414&h ... n#p1129414
Post Reply

Return to “Γενική συζήτηση”