DMC-MC Jesus Marimon

Αναλύστε τα πουλέν σας και ζητήστε προτάσεις για τους παίκτες που θέλετε να αποκτήσετε
Post Reply
User avatar
DrGonzo
The God Of Football
The God Of Football
Posts: 28004
Joined: Sat Nov 24, 2007 1:09 pm
Football Manager της ομάδας: Aberdden FC
Status: Seemed deep in thought
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Οι Χριστιανοί, πιστεύουν ότι κάποτε ήρθε ένας τύπος, ονόματι Ιησούς Χριστός, καμιά περίπου 2000 χρόνια πριν,
έκανε θαύματα και μετά πέθανε, αλλά αναστήθηκε κι από τότε περιμένουν να ξαναέρθει για κάποιο λόγο.

Δεν είμαι Χριστιανός (δεν είμαι τίποτα, αν αυτό ενδιαφέρει γενικά) αλλά πιστεύω ότι παίζει και να ξαναήρθε
ο Ιησούς επί της Γης, που λένε. Μάλιστα έχει και το ίδιο όνομα, αλλά άλλαξε επίθετο.
Το επίθετό του, θυμίζει λίγο, λατινοαμερικάνικη (λογικό) σαπουνόπερα, αλλά δεν μας νοιάζει μιας και δεν θα τον κάνουμε γαμπρό μας
απλά τα θαύματά του (ΩΣΑΝΝΑ) θέλουμε, στον αγωνιστικό χώρο.

Προφανώς, αγωνίζεται στο κέντρο, στον νευραλγικό χώρο του κέντρου όπως λένε κι όλα τα κλισέ, έτσι ώστε να είναι το Α και το Ω της ομάδας.

Image

Χωρίς άλλη χρονοτριβή, ιδού ο Ιησούς επί της Γης, ο Jesus Marimon DMC-MC απ την Once Caldas της Κολομβίας.
Δεν έρχεται με τίποτα, λόγο μάλλον του νεαρού της ηλικίας του (κρίμα γιατί όπως βλέπετε είναι κάτω από 100k)
αλλά αν είναι να βάλετε έναν παίχτης στη shortlist σας, μάλλον πρέπει να είναι αυτός.
Image

Ok, δεν έχει (ακόμα) ppms αλλά είναι δεκαέξι (θα μας πάνε μέσα), μπορείτε να του μάθετε ότι θέλετε, στα γόνατά σας θα μεγαλώσει.

Δηλαδή ο Messi, όταν πρωτοξεκινούσε, πως ήταν τα atts του;
'Το Κράτος στην Ελλάδα παραδοσιακά κινητοποιείται πάντα και μόνο σε βάρος του Ολυμπιακού''
Καρπετόπουλος Αντώνης 23-12-2019

And I m up while the dawn is breaking, even though my heart is aching.
I should be drinking a toast to absent friends instead of these comedians.


How you expect to run with the wolves come night
when you spend all day sparring with the puppies?
owen
Banned
Banned
Posts: 8039
Joined: Thu Dec 01, 2005 11:19 am
Football Manager της ομάδας: ASPRA CHOMATA f.c.(FML)
Αγαπημένη Ομάδα: Π.Α.Ο.Κ,LIVERPOOL
Status: τα ξηνω κ πληρωνομαι αδρα...
Location: Πολιχνη
Has thanked: 0
Been thanked: 0

εεεεεεεεεεεεεεε πηγα να τον δω τωρα, κ με λεει θα ενταχθει στην λατσιο απο το καλοκαιρι...δεν πειραζ ωραιος ρε δρ..πιθανο wonderkid...
Ειμαι πολυ μεγαλος καφρος,απογονος της βαριας βιομηχανιας οπαδων..

Νταμπλουχος Μαο-Μαο 2017-2018...

Proud member of "ΠΑΟΚ spammers worship Boloni 2011/2012" topic - Σελιδοcampeones 2011/2012


P.A.O.K. AGAINST ALL


ΠΑΟΚ στα ευκολα,ΠΑΟΚΑΡΑ στα δυσκολα.

grtainiofagos.blogspot.com Η δικη μου οπτικη γωνια..
Post Reply

Return to “Αναλύσεις και προτάσεις παικτών”