Τεχνικά Θέματα - Crashes

Συζητήστε σχετικά με το νέο Football Manager 2016!
Post Reply
greeneye1976
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 429
Joined: Thu Nov 12, 2015 2:04 pm
Football Manager της ομάδας: Barcelona
Has thanked: 0
Been thanked: 0

τελικα το εχει ακομα το λαθος στο τακλιν... ειμαι με τελευταιο patch.
επειτα απο 2 σεζον σχεδον μπορω να πω με βεβαιοτητα οτι η match engine του 2014 ειναι ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ!!!!!!!
πρωτη χρονια με barcelona και στο νημα δεν πηρα το προταθλημα, οκ... ειδα κατι κουλα αποτελεσματα προς το
τελος του πρωταθληματος αλλα λεω ενταξει ετυχε. Στη δευτερη σεζον με φοβερο ροστερ αφου πουλησα 3 παικτες
με τουλαχιστον 30-40 Μ απο την αξια τους + τα 18 που εδωσε ο προεδρος πηρα αντιστοιχους πολυ καλους και
2 εξτρα γαματους... μαλιστα πηρα και matzukits και με τον Μεσι επρεπε να δωσει φοβερο διδιμο.
Καλυπση ειχα bojan και εναν rodrigo. Σας πληροφορω οτι δεν περνουσε αγωνας που να μη φαω κουλο γκολ, εστω 1 γκολ!!!
20 σουτ ελαχιστες τελικες, 10 στο τερμα και με το  ζορι 1-2 γκολ!
Μια ευκαιρια αυτοι καλη 1 γκολ απο κολοπετινιτσα. 2 ευκαιριεσ 2 γκολ! 2 αγωνες στο τσοθ-λοθ εκανα rotation
με δευτεροκλασατους και εχασα! Μαλιστα 4 αγωνες αν θυμαμαι καλα ξεκινησα με 1-0 και εχασα με ιδιο σκορ 1-2 !!!
Ειναι δυνατον με γραμμη αμυνας pike,pigiol,daniel albes kai brosta ματσερανο na trvv se kaue agvna 1-2 gkol!
Και μαλιστα με οδηγιες να μενουν εκει,οχι προωθηση, ζωνη, οτι θες δοκιμασα, μενταλιτι αμυνα, επιθεση, ελεγχος
αμυνα νορμαλ, ποιο πισωμ, τερμα πισω... σε ΟΛΑ ετρωγα γκολ! Επεξα με παρι και καποιος παστερ επαιζε σαν ροναλδο, απο το κεντρο ξεκινουσε και περνουσε οποιον βρηκε βροστα του και εβαζε γκολ!!!!!!!! κατι απιθανα σας λεω, τρελαθηκα.
Με εχουν ετοιμο για απολυση. Στη δευτερη χρονια για να μιν πει κανεις οτι το συστημα δεν ηταν καλο
ξεκινησα με 3-0 σε βαλενθια, 1-1 μεσα στη Ρεαλ και κοντεψα να κερδισω, και 2-0 νομιζω ατλετικο, 30 τελικες ειχα
ξεκινησα σουπερ. Τιποτα δεν προμινιε τη συνεχεια. Ο μεσι εχει να σκοραρει απο την εποχη του Νοε.
Στα φιλιακ ο Ματζθκιτς ζωγραφιζε παντου. Ξαφνικα οι επιθετικοι δε βαζουν γκολ με τιποτα.
Το παιχνιδι εχει ΣΟΒΑΡΟ ΘΕΜΑ με την match engine. Κριμα γιατι εκανα τοσο κοπο να στησω την ομαδα
με οδηγιες,συστηματα, coouts κτλ και πιστευα δευτερη καλη χρονια και γενικα πλεον να το ευχαριστηθω...
Αποφασισα να αγορασω το 2017 ακριβως μολις βγει ελπιζοντας να ειναι κατι διαφορετικο...
Πραγματικα μολις βρω ενα FM με σωστη match engine θα το κρατησω 10 χρονια...
User avatar
demakos21
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 5332
Joined: Thu Mar 20, 2008 4:26 pm
Football Manager της ομάδας: AΕΚ
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΕΚ/Juventus/Liverpool/OM
Status: Θα διασχίσεις ένα πρωινό τον κόσμο και θα 'ναι πιο όμορφα κι από ένα όνειρο.
Location: Athens
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Άνοιξα το manager μετά από αρκετό καιρό και μου έβγαλε αυτό:

Image


Θέμα Steam ή PC?
User avatar
alexakoss
Banned
Banned
Posts: 6385
Joined: Tue Jun 24, 2008 4:09 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Π.Α.Ο.,A.C. Milan,R.Madrid
Status: Οι οπαδοί ακολουθάνε πιστά,όχι τυφλά...
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Θέμα ram λογικά.

Στάλθηκε από το HUAWEI P7-L10 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
User avatar
demakos21
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 5332
Joined: Thu Mar 20, 2008 4:26 pm
Football Manager της ομάδας: AΕΚ
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΕΚ/Juventus/Liverpool/OM
Status: Θα διασχίσεις ένα πρωινό τον κόσμο και θα 'ναι πιο όμορφα κι από ένα όνειρο.
Location: Athens
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Θα το τσεκάρω.Thanks!
User avatar
alexakoss
Banned
Banned
Posts: 6385
Joined: Tue Jun 24, 2008 4:09 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Π.Α.Ο.,A.C. Milan,R.Madrid
Status: Οι οπαδοί ακολουθάνε πιστά,όχι τυφλά...
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Σε λάπτοπ παίζεις?Είχα κι εγώ το ίδιο πρόβλημα.

Στάλθηκε από το HUAWEI P7-L10 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
User avatar
demakos21
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 5332
Joined: Thu Mar 20, 2008 4:26 pm
Football Manager της ομάδας: AΕΚ
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΕΚ/Juventus/Liverpool/OM
Status: Θα διασχίσεις ένα πρωινό τον κόσμο και θα 'ναι πιο όμορφα κι από ένα όνειρο.
Location: Athens
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Παίζω και σε laptop αλλά αυτό μου το έβγαλε στον iMac.Μου κάνει εντύπωση γιατί δεν τον έχω ιδιαίτερα φορτωμένο με προγράμματα.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Post Reply

Return to “Γενική συζήτηση”