Τεχνικά Θέματα - Crashes

Συζητήστε σχετικά με το νέο Football Manager 2016!
Post Reply
User avatar
ermanias
Youth Team Manager
Youth Team Manager
Posts: 2052
Joined: Sun Oct 28, 2012 1:50 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Liverpool,PAO,Platanias
Has thanked: 0
Been thanked: 0

εγω γενικα δε μπορω να σε βοηθησω σε κατι αλλο δε γνωριζω πολλα.
απλα οταν ειχα το προβλημα αυτο και μου εκανε με το που εμπαινα στο μας κρας αλλαξα το σκιν και εστρωσε.
καλυτερα ναι να στειλεις μεηλ στην SI.
Image
User avatar
manthousalas
Amateur
Amateur
Posts: 161
Joined: Fri Aug 31, 2007 11:37 am
Αγαπημένη Ομάδα: Panathinaikos
Location: Nea smirni
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

το ελυσα φιλε! ηταν καποια εξτρα αρχεια που ειχα περασει πχ για τις διαφημιστικες πινακιδες και τετοια...δεν ξερω ποιο ακριβως απο ολα αλλα αφου παιζει τωρα δεν με νοιαζει για αυτα τα ξαποστειλα...τουλαχιστον ειναι κομπλε με τα logos τα faces και αυτα...
σε ευχαριστω για το ενδιαφερον κ την απαντηση σου παντως!
Teorion
Trialist
Trialist
Posts: 1
Joined: Fri Feb 12, 2016 9:45 am
Football Manager της ομάδας: Olympiakos
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Καλημερα παιδια ...θα ηθελα να ρωτησω μηπως ξερετε για ποιο λογο οταν ανοιγω το game και ξεκιναει να φορτωσει μου βγαζει μαυρη οθονη και το βελακι απο το ποντικι να δειχνει οτι φορτωνει και μενει ετσι η οθονη μου και δεν μπορω να κανω τιποτα στον υπολογιστη ουτε να κλεισω την εφαρμογη ουτε να βγω στην επιφανεια εργασιες ....μολις πατισω το κουμπι που κλεινει το Pc μπαινει σε αναστολη ο υπολογιστης και μολις τον ανοιγω δουλευουν ολα κανονικα και το manager φορτωνει σαν να μην εγινε τιποτα και επισης οταν παιζω και παταω ΣΥΝΕΧΕΙΑ μεσα στο παιχνιδι ενω εχω αρχισει να παιζω με καποιο ομαδα οταν βγαινει η μπαρα που φορτωνει και δειχνει την μερα και τον μηνα εμενα στον μηνα μου δειχνει την λεξη #month αυτο το κανει μονο οταν παταω συνεχεια και βγαζει την μπαρα της φορτωσεις γιατι τον μηνα μου τον δειχνει παντου κανονικα εκτος μονο απο εκει....αυτα τα 2 μου εγιναν μετα απο 3 μηνες που πηρα το παιχνιδι ....το εχω κανει απεγκατασταση και το manager και το steam αλλα τιποτα μολις τα ξανα περναω γινεται το ιδιο ....αν μπορουσατε να μου πειτε την γνωμη σας..ευχαριστω πολυ...!!! :? :?
geos70238
Trialist
Trialist
Posts: 2
Joined: Fri Feb 26, 2016 7:15 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ...
ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΑΝΟΙΞΩ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ Κ ΜΟΥ ΒΓΑΖΕΙ ΤΟ ΕΞΗΣ ΜΗΝΥΜΑ Η ΕΦΑΡΜΟΓΗ FOOTBALL MANAGER 2016 16.2.0f750467 (UPDATE) ΣΤΑΜΑΤΗΣΕ ΝΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙ...ΑΥΤΟ ΕΓΙΝΕ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ..ΕΚΑΝΑ ΑΠΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ Κ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΠΑΛΙ Κ ΣΥΝΕΧΙΖΕΙ ΝΑ ΒΓΑΖΕΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΗΝΥΜΑ...ΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΩ??ΠΑΡΑΚΛΑΩΓΙΑ ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ...
User avatar
Tsakalaki
Asst Researcher ΠΑΟΚ - Story Teller
Asst Researcher ΠΑΟΚ - Story Teller
Posts: 48757
Joined: Sun Nov 30, 2003 12:00 am
Football Manager της ομάδας: Tottenham
Αγαπημένη Ομάδα: Dynamo Podilatou
facebook προφίλ: antonis.tsakaleas
twitter: Tsak_attaq
Status: I've never been clever, 'cause need it never
Location: Θεσσαλονίκη (Βόλος)
Has thanked: 6 times
Been thanked: 5 times
Contact:

viewtopic.php?f=436&t=42050

Δες το πρώτο ποστ. Μπορεί να σου δώσει τη λύση.
--------------------------------------------------------

Εσαεί Πρόεδρος ΠΑ.ΣΥ.ΣΠΑ PC | -2002

26.08.10 | All my FM Stories | Πώς το Football Manager έγινε κομμάτι της ζωής μου
Spoiler: show
RedArmy: «Το κακο με τον Τσακ, είναι ότι ποτέ δεν μπορείς να καταλάβεις αν κάνει πλάκα ή τα λέει σοβαρά :D»
ArK ass: «Aμαν ρε Τσακ...εκει που εμφανιζεται η ελπιδα, ερχεσαι εσυ και την εξαφανιζεις»
nirearas: «Γιατί, τσακ γεννιέσαι... Δεν γίνεσαι...»

My Twitch channel
geos70238
Trialist
Trialist
Posts: 2
Joined: Fri Feb 26, 2016 7:15 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Καλημερα...
δοκιμασα οτιδηποτε κ αν εχετε προτεινει κ το προβλημα παραμενει...εχω απελπιστει...δεν ξερω τι να κανω..καμια λυση να προτεινεται?
thanospic
Trialist
Trialist
Posts: 1
Joined: Sat Feb 27, 2016 7:52 pm
Football Manager της ομάδας: larisa
facebook προφίλ: thanos pichas
Has thanked: 0
Been thanked: 0

χαιρεται εχω προβλημα σχετικαμε το φμ 2016. οταντο ανοιγω μου βγαζει μια μαυρη οθονη και πρεπει να το κλεισω και να το ξανα ανοιξω για να παιξει. και επεισης μετα απο καποιο χρονικο διαστημα μικρο κολλαει και δεν κανει τιποτα.. ο υπολογιστης ειναι καινουργιος και αρκετα καλος και το παιχνιδι αυθεντικο.. τι μπορω να κανω???
ctg
Trialist
Trialist
Posts: 77
Joined: Tue Jan 31, 2006 4:37 pm
Football Manager της ομάδας: Ολυμπιακός
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Παιδιά κατά τη διάρκεια του processing αντί να λέει το μήνα που είμαι πλέον λέει Month#2 ότι μήνας και να είναι.. Είμαι στο 2020 στην Premier League.. Έχει κανείς ιδέα γιατί συμβαίνει;

Στάλθηκε από το SM-G900F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
User avatar
Jordi_7
The God Of Football
The God Of Football
Posts: 26807
Joined: Sun Jun 05, 2005 4:11 pm
Αγαπημένη Ομάδα: FC Barcelona
Location: Marinaleda
Has thanked: 0
Been thanked: 0

rimini wrote:Είναι κατά κάποιο τρόπο bug, θα διορθωθεί με το update. Και μια συμβουλή προς όλους για να μην περιμένετε πότε θα σας απαντήσει κάποιος. Χρησιμοποιήστε την αναζήτηση που έχει το φόρουμ (πάνω δεξιά). Το συγκεκριμένο πρόβλημα πχ. έχει αναφερθεί τουλάχιστον 10 φορές σε πολλά τόπικ. Αν γράψεις month#2 στο κουτί της αναζήτησης θα βρείς αμέσως σχετικές παντήσεις.
No deixem de jugar perquè ens fem vells, sinó que ens fem vells perquè deixem de jugar.

Il Pinturicchio • Il Fenomeno Vero • AdP 10

Everything will be ok in the end.If it's not ok, it's not the end.
User avatar
VasilisNuevo
Trialist
Trialist
Posts: 46
Joined: Mon Nov 04, 2013 5:05 pm
Football Manager της ομάδας: AC Milan
Αγαπημένη Ομάδα: Liverpool
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Καλησπερα παιδια. Εδω και λιγο καιρο εχω ενα θεμα με την ταχυτητα του παιχνιδιου. Ο υπολογιστης ετρεχε το παιχνιδι με 4-5 αστερακια στην αποδοση. Ετσι ξαφνικα αρχισα να παρατηρω οτι αργει το proccesing και γενικα οτι και να κανω αργει. Μπαινω να δω σε τι αστερακια βρισκομαι και βλεπω οτι ειναι μισο αστερι.Υπαρχει καποια λυση απο κανεναν? Υπαρχει περιπτωση να εχω καποιον ιο στον υπολογιστη π να κατεβαζει την αποδοση ολου του υπολογιστη και του παιχνιδιου ειδικοτερα?
Image

You'll Never Walk Alone
User avatar
sbirlos
Backup
Backup
Posts: 977
Joined: Tue Dec 28, 2004 11:40 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Παναθηναικός
Status: Back to zero...
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Μηπως προσθεσες ενεργα πρωταθληματα;και ποσα τρεχεις γενικα;

Tapatalked
User avatar
VasilisNuevo
Trialist
Trialist
Posts: 46
Joined: Mon Nov 04, 2013 5:05 pm
Football Manager της ομάδας: AC Milan
Αγαπημένη Ομάδα: Liverpool
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ετρεχα στα 4μιση-5 αστερακια 6 χωρες τις πρωτες κατηγοριες απο την καθε μια.Και τρ το ιδιο ακριβως απλα επεσε πολλα αστερακια η αποδοση. Οταν δοκιμαζω να μην βαλω καμια ομαδα εχω 1-1μιση αστερακι.
Image

You'll Never Walk Alone
lawan4
Trialist
Trialist
Posts: 24
Joined: Wed Oct 21, 2015 1:30 pm
Αγαπημένη Ομάδα: AEK
Status: Fitness coach
Has thanked: 0
Been thanked: 0

εχω γνησιο το παιχνιδι εννοειται.Παω ο κακομοιρης να παιξω τον πρωτο μου αγωνα,και ολοι οι παιχτες .και απο τις 2 ομαδες ειναι με τεντομενα χερια,σαν σταυρομενοι,σαν να χορευουν ζειμπεκικο.Καμμια κινηση των χεριων.Τι φταιει ρε παιδια?
User avatar
Sapsalis5
Amateur
Amateur
Posts: 110
Joined: Fri Jan 29, 2016 2:03 pm
Football Manager της ομάδας: Πανσερραϊκός, Partizan Beograd
Αγαπημένη Ομάδα: ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Αυτό σημαίνει ότι ξεχνάω μικρές κατηγορίες Σερβίας και τόσος κόπος πάει χαμένος;. :shock:
Image
User avatar
rimini
Moderator
Moderator
Posts: 6849
Joined: Fri Dec 03, 2010 6:20 pm
Football Manager της ομάδας: Rimini
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΕΚ, Ιnter, Rimini
facebook προφίλ: constantinos.balabanos
twitter: Costas_Bal
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Πας να ξεκινήσεις καινούριο η στο τρέχον save στο βγάζει αυτό;
Post Reply

Return to “Γενική συζήτηση”