Δεν σταυρωνω νικη με τιποτα

Συζητήστε σχετικά με το νέο Football Manager 2015!
Post Reply
leo96227
Trialist
Trialist
Posts: 20
Joined: Sun Aug 26, 2012 2:52 am
Football Manager της ομάδας: PAOK
Has thanked: 0
Been thanked: 0

παιδια λιγη βοηθεια επιγωντως!!Ως φανατικος lower league manager ανελαβα την Wexford Youths ομαδα β'΄Ιρλανδιας.Την πρωτη χρονια ξεπερασα τις προσδικιες και ανεβηκα α'..Εκανα καποιες μεταγραφες αρκετα καλες και παιζοντας σχεδον ιδιο συστημα ξεκινησα με σκοπο την Ευρωπη οπως κανω καθε Manager..Δυστηχως ομως σε 6-7 παιχνιδια εχω 2 βαθμους παιζοντας κυριολεκτικα τραγικο ποδοσφαιρο..Αλλαξα συστημα εκανα rotation αλλα τιποτα..Οι αλλες ομαδες δεν μπορω να πω οτι εχουν πολυ καλυτερους παικτες αλλα ολες μπροστα μου φαινονται Μπαρτσελονα..τι μπορει να φταει.Η αληθεια ειναι οτι το εχω παθει και σε αλλο save στο FM 15
Last edited by leo96227 on Sat Sep 05, 2015 1:52 am, edited 1 time in total.
User avatar
BillHoudini
Twitch Streamer
Twitch Streamer
Posts: 2681
Joined: Sat Mar 29, 2014 1:50 am
Football Manager της ομάδας: Liverpool
Αγαπημένη Ομάδα: Barcelona, Liverpool, ΟΣΦΠ
Location: Amsterdam
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Περίμενε λίγο να στρώσουν οι νέοι παίκτες. Επίσης παίζει ρόλο το πώς χειρίστηκες την προετοιμασία. Εγώ στην προετοιμασία προπονώ μόνο Φυσική Κατάσταση και Τακτικές. Κάνε υπομονή μερικά παιχνίδια ακόμα πάντως και αν συνεχίσεις έτσι προσπάθησε να αλλάξεις κάτι στην τακτική σου.
"It's too easy to blame other people in football."
Steven Gerrard

Image

Το fmικό μου blog:
http://houdinifm.blogspot.gr/
ball38
Football Legend
Football Legend
Posts: 11042
Joined: Mon Jan 05, 2004 12:00 am
Status: Awesoming around...!
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

Προσπαθησε να τους ανεβασεις την ψυχολογια και προσπαθησε να παιζεις με τακτικες που εχεις fluid

Επισης κανε focus ειτε στο teamwork για να δεσουν οι νεοι ειτε στο def positioning για να παιζεις πιο κλειστα ματς και να μαζεψεις εστω και ισοπαλιες που και βαθμοι ειναι και ψυχολογια
Post Reply

Return to “Γενική συζήτηση”