ΑΕΚ βοήθεια

Η Μαύρη Βίβλος του ποδοσφαίρου! Συζητήστε γενικά για τις τακτικές στο ποδόσφαιρο
Post Reply
Tanatakis21
Trialist
Trialist
Posts: 37
Joined: Sun Jan 15, 2012 6:22 pm
Football Manager της ομάδας: AEK
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΕΚ
Status: Η ΑΕΚΑΡΑ ΔΕΝ ΘΑ ΠΕΘΑΝΕΙ ΠΟΤΕ ΟΣΟ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΘΕΛΟΥΝ ΚΑΠΟΙΟΙ
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Γεια σας παιδιά...έχω ξεκινήσει με την ΑΕΚ στη Β εθνική και εκεί που έχω πορωθεί με την ιδέα της αγαπημένης μου ομάδας...στα φιλικά χάνω και όχι μόνο χάνω αλλά χάνω με μεγάλη διαφορά σκορ από μικρές ομάδες με 4αρες και 5αρες...η άμυνα μου δεν μπορεί να κάνει τίποτα...το κέντρο κάνει λάθος πάσες και δεν μπορώ να κυκολφορήσω την μπάλα και η επίθεση μόνο από θαύμα θα βάλει γκολ...θέλω την βοήθειά σας τι πρέπει να κάνω για να παίζω και καλά και να μην δέχομαι τόσα πολλά γκολ... -toixos2 -toixos2 -toixos2
User avatar
Locomondo
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 279
Joined: Sun Jan 27, 2008 6:26 pm
Football Manager της ομάδας: AEK
Αγαπημένη Ομάδα: Panathinaikos, Barcelona
facebook προφίλ: ThanPap91
Location: Παιανία
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Κι εγώ αυτό το θέμα είχα φίλε, αλλά παίζει μεγάλο ρόλο τι past experience έχεις βάλει, τι δίπλωμα προπονητικής και κατά πόσο έχει "δέσει" η ομάδα. Για του λόγου το αληθές σου παραθέτω δύο φωτογραφίες από την πρώτη χρονιά και την τρίτη. (Στο δικό μου save έχω ξεκινήσει ως sunday league footballer και με National A δίπλωμα).
Μην ξενερώνεις 8)
User avatar
beecher
Manager
Manager
Posts: 4638
Joined: Sun Nov 01, 2009 3:24 pm
Football Manager της ομάδας: Olympiakos
Αγαπημένη Ομάδα: Olympiakos, Bayern Munchen
Has thanked: 0
Been thanked: 0

εξαρταται απο εκατονταδες παραγοντες τι μπορει να πηγαινει λαθος...για αρχη κουμπωσε καποια απο τις δοκιμασμενες τακτικες που βρισκονται εδω ή σε καποιο φορουμ εξωτερικου (πχ αυτη http://www.fm-base.co.uk/forum/share-do ... -play.html ειναι στα ορια του cheat...) εαν θες πιο αμεσα αποτελεσματα μεχρι να φτιαξεις εστω μια καλη δικη σου τακτικη
eliaska41
Coach
Coach
Posts: 2847
Joined: Fri Jun 03, 2011 10:19 pm
Αγαπημένη Ομάδα: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
Has thanked: 0
Been thanked: 0

ποια από τις 2 είναι τόσο καλή;
Είμαι αντι-fan του... αντι-fan μου!
User avatar
beecher
Manager
Manager
Posts: 4638
Joined: Sun Nov 01, 2009 3:24 pm
Football Manager της ομάδας: Olympiakos
Αγαπημένη Ομάδα: Olympiakos, Bayern Munchen
Has thanked: 0
Been thanked: 0

4-3-3 (2 wingers) αυτη χρησιμοποιησα για 2 σεζον στον Ολυμπιακο (με τις παραλλαγες της για Counter ή Attacking αναλογα τον αντιπαλο) και με πηγε τρενο!
Post Reply

Return to “Στη Σκακιέρα”