Παναθηναϊκός

matrix8865
Amateur
Amateur
Posts: 146
Joined: Fri Aug 01, 2008 6:03 pm
Football Manager της ομάδας: partizan
Αγαπημένη Ομάδα: Olympiakos F.C.
Status: The cult of personality....
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Τεχνικο Διευθυντη προτεινω με κλειστα ματια τον Tom Vernon...στο δικο μου σεηβ με τον ΠΑΟ εκανε προτασεις σε πολυ καλους παιχτες κυριως βεβαια δανεικους λογω μπατζετ..
ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΠΑΙΧΤΩΝ ΚΑΙ ΠΡΟΠΟΝΗΤΩΝ ΓΙΑ ΤΟ FOOTBALL MANAGER...FMSCOUTER...JOIN US ON FACEBOOK...http://www.facebook.com/pages/FMScouter ... 2134821123
leriban
Amateur
Amateur
Posts: 104
Joined: Tue Aug 19, 2008 12:29 pm
Football Manager της ομάδας: real madrid- PAO
Αγαπημένη Ομάδα: PANATHINAIKOS
Has thanked: 0
Been thanked: 0

matrix8865 wrote:Τεχνικο Διευθυντη προτεινω με κλειστα ματια τον Tom Vernon...στο δικο μου σεηβ με τον ΠΑΟ εκανε προτασεις σε πολυ καλους παιχτες κυριως βεβαια δανεικους λογω μπατζετ..
σε ευχαριστω φιλε μου.θα τον δοκιμασω!
dimval
Backup
Backup
Posts: 780
Joined: Mon Dec 13, 2010 9:01 pm
Football Manager της ομάδας: Las Palmas,Fc Groningen
Αγαπημένη Ομάδα: Pao,Wolfsburg,Liverpool
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Πολύ καλή ανάλυση.Θα δοκιμάσω και εγω Berg σαν κυνηγό γιατί μέχρι στιγμής δεν μου χει αποδώσει.Ευχάριστη έκπληξη στο save μου Καρέλης με πολλά γκολ δεξιά σαν εσωτερικός και Ντίνας με αρκετές πάσες.
Η Ιστορία μου: Back to the Future
User avatar
geokar6860
Trialist
Trialist
Posts: 12
Joined: Sat Dec 11, 2010 3:28 pm
Football Manager της ομάδας: panathinaikos
Αγαπημένη Ομάδα: panathinaikos-juventus
Has thanked: 0
Been thanked: 0

εμενα μου βγηκε ο Δονης και ο Λαμπρου τα πηγαν πολυ καλα ο πρωτος σε οσα ματς του εδωσα με ξελασπωσε αρκετα και ο δευτερος ο Λαμπρου το παιδι ξερει πολλα κιλα μπαλα τον εβαζα δεξια σαν εξτρεμ-επιθεση σε τρια ματσ στο κυπελλο μετρησε 3 γκολ γενικα ο Παναθηναικος εχει πολους παιχτες για rotation o Berg κινηθηκε σε ρηχα νερα μετρωντας 28 ματσ 12 γκολ και 8 ασιστ τον δοκιμασα σε πολλες θεσεις αλλα μονο σαν προωθημενος επιθετικος μου απεδωσε καλυτερος μου παιχτης μακραν ο Zeca εκανε τα παντα Savitskiy ΠΑΙΧΤΑΡΑΣ -papas τον εκλεισα με το που ξεκινησα το save με 263 χιλιαρικα τον χρονο με πολα κρισιμα γκολ στο δευτερο μισο του πρωταθληματος 14 ματσ 7 γκολ 4 ασιστ και φυσικα μην ξεχασω τον μεγαλο Κλωναριδη 31 ματσ 11 γκολ 7 ασιστ
User avatar
alexakoss
Banned
Banned
Posts: 6385
Joined: Tue Jun 24, 2008 4:09 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Π.Α.Ο.,A.C. Milan,R.Madrid
Status: Οι οπαδοί ακολουθάνε πιστά,όχι τυφλά...
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Είμαι στον 4ο χρόνο με την ομάδα.
Γενικά ο φετινός ΠΑΟ είναι σε πολύ καλύτερη κατάσταση (οικονομικά μιλώντας)σε σχέση με πέρυσι.Αν απο την πρώτη κιόλας χρονιά μάλιστα,καταφέρετε και πάρετε πρωτάθλημα,είτε τέλος πάντων να μπείτε στους ομίλους του CL,έχει λυθεί ήδη το οικονομικό.Η ομάδα έχει την ποιότητα να το κάνει αυτό.Προτίνω να πάρετε δανεικό για 2 χρόνια τον Federico Βravo της Boca.Είναι αμ,χαφ αλλά μπορεί να παίξει και ως αντι-Ζέκα σαν B2B.Διαφωνώ με τον Jake για Σπυρόπουλο-Μπούρμπο,θεωρώ τον Σπυρόπουλο πολύ καλύτερο και γενικά είναι καλός παίχτης που αξίζει να παίζει στον ΠΑΟ.Αξίζει όμως στην θέση του DR να προσέξετε την περίπτωση του Patric της Barcelona B.Αυτή η παιχτάρα είναι πιθανό να μείνει ελεύθερος το καλοκαίρι και είναι must buy.Τον πούλησα την επόμενη χρονιά 6εκ στην Νάπολι και η Νάπολι στην γιουνάιτεντ γύρω στα 17 νομίζω.Στο τέρμα ο Steel είναι πολύ καλός και πολύ σταθερός,καλό είναι να πουληθεί την 2η σεζόν όμως αφού φαίρνει κάποια λεφτά,ενώ ο Leali και ο Pacheco είναι free.Αριστερά έχουμε Nano,στην άμυνα ο Σίφο μου τραυματίστηκε και τον έδιωξα.Πήρα τον Burdisso δανεικό,πολύ καλός.Για να μην μακρηγορώ (θα ανεβάσω φώτο απο μεταγραφές όταν έχω χρόνο) έχω 42-43 εκ ισοζήγιο,και 82-83 νομίζω εκτιμόμενη αξία.Οικονομικά ασφαλή.Και όλα αυτά παίρνοντας μόνο την 3η χρονιά πρωτάθλημα.Τις 2 προηγ,είχα πάρει το κύπελλο.Επίσης την 3η αν θυμάμαι καλά χρονιά είχα μπει και CL αποκλείοντας την Shakhtar στα πλέυ οφ του CL.
User avatar
alexakoss
Banned
Banned
Posts: 6385
Joined: Tue Jun 24, 2008 4:09 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Π.Α.Ο.,A.C. Milan,R.Madrid
Status: Οι οπαδοί ακολουθάνε πιστά,όχι τυφλά...
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Το save το ξεκίνησα βάζοντας τον Νίνη ως future transfer.Ο Fedoriv είναι μια υπερτίμια αλλαγή του Nano ο οποίος έρχεται τον Γενάρη
και με πολύ λίγα χρήματα.Ο Λαγός είναι καλός αλλά παίρνει πάρα πολλές κάρτες με αποτέλεσμα να μη μπορώ να τον εμπιστευτώ.Γι αυτό
Federico Bravo.
Μεταγραφές 2014/2015
Spoiler: show
Image
Μεταγραφές 2015/2016
Spoiler: show
Image
Μεταγραφές 2016/2017
Spoiler: show
Image
Μεταγραφές 2017/2018
Spoiler: show
Image
markos92
Football Legend
Football Legend
Posts: 10192
Joined: Tue Jul 08, 2008 11:53 pm
twitter: markosv92
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Καποιος που εχει προχωρησει 4-5 χρονια και εχει δουλεψει τον Λαμπρου, μπορει να βαλει ενα ςς; Ευχαριστω :-)
Η ιστορία της Γιουβέντους επιτάσσει να έχουμε πάντα το κεφάλι ψηλά και να αντιμετωπίζουμε τα πάντα με θάρρος, με κουράγιο. Εγώ, εσείς, όλοι οι Γιουβεντίνοι το κάναμε και το κάνουμε πάντα αυτό. Μια συναρπαστική ιστορία, με εσάς πάντα στο πλευρό μας. - Alessandro Del Piero
User avatar
NickTheFox
Amateur
Amateur
Posts: 244
Joined: Mon Dec 05, 2011 9:23 pm
Football Manager της ομάδας: Άνεργος :P
Αγαπημένη Ομάδα: Liverpool F.C.
Status: Y.N.W.A.
Location: Θεσσαλονίκη
Has thanked: 0
Been thanked: 0

είμαι από λαπτοπ τώρα , αύριο που θα μπω στο pc θα το κάνω. Είμαι αρχές 7ης σεζόν και κάνει παπάδες το παλικάρι...
Y.N.W.A.

★ Feel The Spirit ★
User avatar
NickTheFox
Amateur
Amateur
Posts: 244
Joined: Mon Dec 05, 2011 9:23 pm
Football Manager της ομάδας: Άνεργος :P
Αγαπημένη Ομάδα: Liverpool F.C.
Status: Y.N.W.A.
Location: Θεσσαλονίκη
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Λοιπόν εδώ βλέπεις πως είναι στα μέσα του 2020 σε μένα:
http://prntscr.com/5exb7r

Τον έκανα προπόνηση να μάθει να παίζει έξω αριστερά ως εσωτερικός επιθετικός , έτσι έκανε τρομερή σεζόν το 19-20.

Παπάδες έκανε: http://prntscr.com/5exc14
Y.N.W.A.

★ Feel The Spirit ★
markos92
Football Legend
Football Legend
Posts: 10192
Joined: Tue Jul 08, 2008 11:53 pm
twitter: markosv92
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ωραιος -diatakste
Η ιστορία της Γιουβέντους επιτάσσει να έχουμε πάντα το κεφάλι ψηλά και να αντιμετωπίζουμε τα πάντα με θάρρος, με κουράγιο. Εγώ, εσείς, όλοι οι Γιουβεντίνοι το κάναμε και το κάνουμε πάντα αυτό. Μια συναρπαστική ιστορία, με εσάς πάντα στο πλευρό μας. - Alessandro Del Piero
never_knew13
Trialist
Trialist
Posts: 31
Joined: Sat Oct 12, 2013 1:54 pm
facebook προφίλ: george.kordas.3
twitter: georgekordas1
Has thanked: 0
Been thanked: 0

στην αρχη η ομαδα εχει ενα χορηγο 4,5 εκατομμυρια οποιος φτανει στο save μου μεχρι τα 8 τη σεζον 17/18 και μετα δεν ανανεωνεται τις επομενες δυο σεζον στις οποιοες εχουμε χορηγους μονο 4 εκατομμυρια συνολικα.σας εχει συμβει και εσας?εχουμε ξεχρεωσει τελειως ,δεν υπαρχει κανενα δανειο πλεον χωρις καποια ιδιαιτερη πορεια μονο 16 τσ λ μεχρι στιγμης και μεταγραφες κυριως ελευθερων και πουλωντας ζεκα με 10m για παραδειγμα
united
Trialist
Trialist
Posts: 3
Joined: Wed Nov 12, 2014 2:25 pm
Football Manager της ομάδας: PANATHINAIKOS A.C
Has thanked: 0
Been thanked: 0

παιδια καλησπερα... τριφυλλαρα φετοσ με κλειστα ματια ειμαι 2019-2020 και παμε για τσου λου ( θα δειξει )
ηθελα να ρωτησω αμα καποιος εχει ασχοληθει με το γηπεδο.. ειμαι στην σεζον που σασ ανεφερα πιο πανω εχω κανει πολυ καλεσ εμφανισεισ σε ευρωπη προημητελικα στο τσου λου ημητελικα ουεφα.. τεσπα γενικα η ομαδα ειναι σε αλλο επιπεδο πλεον και θελω να φτιαξω γηπεδο ζητησα απο τον αλαφουζο αλλα μου εριξε ακυρο..αλλα σκεφτηκα...καθε 2 η 3 χρονια σου βγαζει οτι θα γινουν εκλογεσ στον παναθηναικο για την θεση του προεδρου κ υπαρχει ενασ υποψηφιοσ που λεει αμα βγει θα χτισει γηπεδο τελικα βγαινει παλι ο αλαφουζοσ και ποτε δεν χτιζει κανενα γηπεδο..αμα..λιγο πριν τησ εκλογεσ ασκησεισ πιεση στην διοικηση για γηπεδο ειναι πολυ πι8ανον πιστευω να σου πει ναι (λογο τον επερχομενον εκλογων) ή αν δεν γινει αυτο ειναι πολυ πι8ανον να βγει ο αλλοσ προεδροσ (που λεει οτι θελει να χτισει γηπεδο) ... εχει δοκιμασει κανεισ κατι τετοιο?
dimval
Backup
Backup
Posts: 780
Joined: Mon Dec 13, 2010 9:01 pm
Football Manager της ομάδας: Las Palmas,Fc Groningen
Αγαπημένη Ομάδα: Pao,Wolfsburg,Liverpool
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Πάντως σε δικό μου save είναι πραγματική απογοήτευση ο Berg.Στα 10 τετατετ βάζει το 1 και με δυσκολία, καμία σχέση με irl.
Η Ιστορία μου: Back to the Future
User avatar
alexander1611
Amateur
Amateur
Posts: 111
Joined: Fri Jul 27, 2012 6:22 pm
Football Manager της ομάδας: Panathinaikos
Has thanked: 0
Been thanked: 0

dimval wrote:Πάντως σε δικό μου save είναι πραγματική απογοήτευση ο Berg.Στα 10 τετατετ βάζει το 1 και με δυσκολία, καμία σχέση με irl.
θα συμφωνησω...για μενα η καρτελα του ειναι πολυ χαμηλη σε σχεση με την πραγματικοτητα...τον εδιωξα δευτερη χρονια για 3,6 στην ντεπορ...παιζω με καρελη τωρα μεχρι να φυγει κ αυτος γιατι εχει γινει τουμπανο...παντως με τον μπεργκ ειναι πολυ λαθος τα στατιστικα του παιχτη!
AntonisTer
Trialist
Trialist
Posts: 77
Joined: Tue Dec 30, 2014 9:27 am
Football Manager της ομάδας: ΑΟ Κερατεας
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΕΚ
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ποιες χωρες πρεπει να ανοιξω για τους βοηθους που δινει στην παρουσιαση φυσηκοθεραπευτεσ και τα λοιπα οπως αν καποιος εχει να πρωτινει καποιον καλο παιχτη για να πιγενω -traino
Post Reply

Return to “Ελλάδα”