Δεν γίνεται κλήρωση στην SL το 2019/20

Συζητήστε σχετικά με το νέο Football Manager 2015!
Post Reply
Spartakus
Football Legend
Football Legend
Posts: 13710
Joined: Tue Aug 09, 2005 10:23 am
Αγαπημένη Ομάδα: η δικιά μου
Location: Σε ένα κόσμο δικό μου, οπού μένω εγώ κι ο εαυτός μου
Has thanked: 0
Been thanked: 4 times

nikos55 wrote: Πάντως, η στάση του ελληνικού φόρουμ μου φαίνεται ύποπτη και προκαλεί πολλές απορίες. Δεν βλέπω να το τονίζετε μέσα στο σάιτ ή να το κάνετε sticky. Παιδιά είχατε καμία ενημέρωση; Προχωρήσατε σε κίνηση διαμαρτυρίας (sic); 'Η είπανε τα παιδιά από την SI «ψάχνουμε τη λύση, αλλά μη μας πρήζετε». Eχει πέσει σιγή ασυρμάτου; Για να ξέρουμε του χρόνου πόσα θα δώσουμε για το FM 16. Σαράντα ευρώ ή μηδέν...

Υ.Γ. Σαπίλα σε όλο της το μεγαλείο...

Famous quote και ποστ της χρονιάς.... :roll: :roll: :roll:
Γεωργέας forecer (και με περιβραχιόνιο)
--------------------------------------------
Kastroman wrote:Από τους αντίπαλους, ο Σπάρτακος εξελίσσεται σε λατρεία. :notworthy:
Όταν έβρεχε ο Θεός agression, bravery και determination είχε βγάλει κουβαδάκι και τα μάζευε. :D
nikos55 wrote:Φίλε Spartakus,
Και εσύ στον αγώνα μας. Οπως ο Σπάρτακος της αρχαιότητας ηγήθηκε των σκλάβων εναντίον των Ρωμαίων, εσύ οδήγησέ μας στη μάχη εναντίον της SI. Η θέση του αρχηγού είναι ανοικτή...
Manuel Jimenez 21
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 5876
Joined: Sun Feb 13, 2011 3:37 pm
Football Manager της ομάδας: Svay Rieng Province FC
Αγαπημένη Ομάδα: AEK, Liverpool, Panellinios
Status: Στην ρουτίνα.
Location: Γκύζη
Has thanked: 7 times
Been thanked: 4 times
Contact:

Ύποπτη στάση;
Spoiler: show
Στον Κικίλια το είπες να το ερευνήσει; :D
Αμπελόκηποι ή Πανόρμου; :D
Last edited by Manuel Jimenez 21 on Thu Nov 20, 2014 8:38 pm, edited 1 time in total.
User avatar
BillHoudini
Twitch Streamer
Twitch Streamer
Posts: 2681
Joined: Sat Mar 29, 2014 1:50 am
Football Manager της ομάδας: Liverpool
Αγαπημένη Ομάδα: Barcelona, Liverpool, ΟΣΦΠ
Location: Amsterdam
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Spoiler: show
MEGA CHANNEL wrote:Κινητοποιήσεις και καταλήψεις ετοιμάζει το κίνημα των Αγανακτισμένων με παράπονα προς τη σκληρή πολιτική της S.I και του Προέδρου της Miles Jacobson.

Περαιτέρω ενημέρωση σε λίγα λεπτά!
Ρε 'σεις diego,Spartakus και MJ21,πείτε επιτέλους ότι τα παίρνετε από την S.I,να ξέρουμε με ποιους μιλάμε! -rofl -rofl
"It's too easy to blame other people in football."
Steven Gerrard

Image

Το fmικό μου blog:
http://houdinifm.blogspot.gr/
User avatar
alexakoss
Banned
Banned
Posts: 6385
Joined: Tue Jun 24, 2008 4:09 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Π.Α.Ο.,A.C. Milan,R.Madrid
Status: Οι οπαδοί ακολουθάνε πιστά,όχι τυφλά...
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Εγώ λέω να σταματήσετε να φαγώνεστε μεταξύ σας σαν παιδάκια και να περιμένετε να λυθεί το πρόβλημα.Κάθε είδους υπερβολής με βρίσκει αντίθετο.Αν και δεν το αρνούμαι ότι είμαι τέτοιος μερικές φορές.Φέτος είναι πολύ καλύτερο το παιχνίδι σε σχέση με πέρυσι.Υπομονή.
User avatar
nikos55
Trialist
Trialist
Posts: 13
Joined: Wed Mar 02, 2005 1:14 am
Has thanked: 0
Been thanked: 0

[quote="alexakoss"]Εγώ λέω να σταματήσετε να φαγώνεστε μεταξύ σας σαν παιδάκια και να περιμένετε να λυθεί το πρόβλημα.Κάθε είδους υπερβολής με βρίσκει αντίθετο.Αν και δεν το αρνούμαι ότι είμαι τέτοιος μερικές φορές.Φέτος είναι πολύ καλύτερο το παιχνίδι σε σχέση με πέρυσι.Υπομονή.[/quote]


Γι΄αυτή την «ύποπτη» στάση μιλάω. Δεν είμαστε παιδάκια γι΄αυτό διαφωνούμε. Δεν μας πλήρωσε κανένας το παιχνίδι, από την τσέπη μας τα βγάλαμε με πολύ κόπο, αίμα, ίσως λίγα δάκρυα και πολύ ιδρώτα. Οπότε έχω καθε δικαίωμα να παραπονεθώ. Οπως και πολλοί άλλοι. Ποια υπερβολή ρε παίδες; Είμαστε καλά; Διεκδικούμε το δίκιο μας και είμαστε υπερβολικοί; Πού το μάθατε αυτό; -toixos2 -toixos2 -toixos2
ΚΑΤΑΡΑΜΕΝΕ ΧΑΓΙΑΤΕ!!! Ζητάμε συμπαράσταση για ένα σοβαρότατο και κοινώς αποδεκτό πρόβλημα, προωθούμε το θέμα στην SI και στο ελληνικό φόρουμ θεωρούν ότι τα παραλέμε; Την παλεύετε; Αντί να υπάρξει επίσημη αντίδραση και να κατακεραυνώσουμε παρέα τις τακτικές της εταιρείας, μας τη λέτε και από πάνω; Μου φαίνεται ότι μόνο για skins, graphics και tactics είμαστε καλοί...
Υπομονή, όπως έγραψε ο φίλος και ροκάς Αλέκος, δεν είμαι διατεθειμένος να κάνω άλλη. Ας έκαναν αυτοί και ας έβγαζαν το παιχνίδι σωστό και ολοκληρωμένο όταν έπρεπε. Αλλά βιάστηκαν. Εμ βέβαια, αμα τους γλείφουμε όλη την ώρα, σου λένε ότι και να βγάλουμε θα πουλήσουμε. Ακόμα και σανό..

Υ.Γ. Πέρυσι το παιχνίδι ήταν πολύ καλύτερο γιατί έφτασα μέχρι το 2030.... (: (: (: (:
Υ.Γ. Σαπίλα σε όλο της το μεγαλείο για ακόμα μία φορά
User avatar
Windfur
Indispensible
Indispensible
Posts: 1807
Joined: Mon Jul 02, 2012 3:45 am
Αγαπημένη Ομάδα: Παναθηναικός
twitter: _Windfur
Status: It's all about gaming my friend.
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Image
Δεν παιζει τετοιο θεμα ρε, καθολου μην φοβασαι, χορευω τοσο καιρο και ειναι τοσο ωραιααα. Κανενας δεν εχει προβλημα με τιποτα, ουτε κανενα ποτο δεν πεφτει απο την βαρυτητα.

You run with the wolves while I hunt like a hound

Θέλω να γίνω foggy στη θέση του foggy.
Manuel Jimenez 21
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 5876
Joined: Sun Feb 13, 2011 3:37 pm
Football Manager της ομάδας: Svay Rieng Province FC
Αγαπημένη Ομάδα: AEK, Liverpool, Panellinios
Status: Στην ρουτίνα.
Location: Γκύζη
Has thanked: 7 times
Been thanked: 4 times
Contact:

Σαπίλα;

Βρώμα και Δυσωδία

Αμα θες ανεβάζω και το τσέκ με τα λεφτά που μου κόβει ο Miles.
User avatar
rimini
Moderator
Moderator
Posts: 6849
Joined: Fri Dec 03, 2010 6:20 pm
Football Manager της ομάδας: Rimini
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΕΚ, Ιnter, Rimini
facebook προφίλ: constantinos.balabanos
twitter: Costas_Bal
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Για να παίρνουμε τα πράγματα με τη σειρά.
PegassosTheHellinian wrote:Και μια απόλυτα καλοπροαίρετη παρατήρηση. Η αλήθεια είναι ότι περίμενα και από τους διαχειριστές του φόρουμ πιο "ενεργή" αντίδραση και στάση.
Έχουν απαντήσει ήδη 2 moderators και ο peritri εδώ μέσα. Πόσο πιο ενεργή στάση; Στο φόρουμ της SI είμαστε απλοί χρήστες, δεν μπορούμε να κάνουμε κάτι. Ο peritri σαν HR έχει ενημερώσει για το bug, δεν μπορεί να κάνει κάτι άλλο.
diego1960 wrote:Αφήστε τους χρόνο και θα σας ενημερώσουν όταν βρούν λύση στο πρόβλημα, και προφανώς ΜΗΝ ΤΟΥΣ ΤΑ ΚΑΝΕΤΕ ΖΕΠΕΛΙΝ.
Εφόσον έχουν πληρώσει την εταιρεία έχουν δικαίωμα να τους τα κάνουν ζέπελιν. Αλλά την εταιρεία. Απλά καλύτερα να το κάνουν κόσμια, να βοηθάνε όσο μπορούνε (με save games κτλ) και με υπομονή. Μερικές φορές όταν λέει κάποιος ότι το ελέγχει όντως το ελέγχει. Το πρόβλημα μπορεί να είναι μεγαλύτερο από όσο φαινεται.
litanies wrote:^το ότι δηλαδή, δεν έχουμε καμία ενημέρωση, εδώ και 10 μέρες ότι το κοιτάνε και έχουμε ένα bug που κάνει broken το game...δεν είναι λόγος να παραπονιόμαστε?
Όπως είπα και πιο πάνω. Δεν είχαν εξέλιξη, δεν ενημέρωσαν. Θα νιώθατε καλύτερα αν κάθε δυο μέρες έλεγαν "Το ψάχνουμε, πλησιάζουμε στη λύση";
PegassosTheHellinian wrote:Αυτό κατάλαβες εσύ; Ότι θέλουμε εξειδικευμένη και αναλυτική προσέγγιση - παρουσίαση του προβλήματος; Ενημέρωση σημαίνει ένα απλό ποστ του στυλ "το δουλεύουμε και σύντομα θα λυθεί το θέμα". Τόσο απλά. Κάτι που όπως είδα πριν 10' το έκαναν στο επίσημο σάιτ τους.
Πρώτον, το μπολνταρισμένο δεν στέκει, κάποιες ώρες νωρίτερα είχε γίνει η ενημέρωση αλλά αυτά είναι λεπτομέρειες. Δεύτερον, άλλαξε κάτι τώρα που ξαναείπαν ότι το ψάχνουν;
litanies wrote:^αυτό το δουλεύουμε και θα σας έχουμε νέα κάποια στιγμή στο μέλλον, είναι απάντηση ίδια με αυτή που δώσανε πριν 10 μέρες...
10 μέρες έχουμε ένα παιχνίδι στα χέρια μας που δεν μπορούμε να παίξουμε.
Γιατί προφανώς, όπως ξαναείπα, δεν υπάρχει ανακοινώσιμη εξέλιξη. Ότι έχουν απαντήσει δύο διαφορετικά μέλη της SI σημαίνει ότι το τσεκάρουν. Και το πρόβλημα και το συγκεκριμένο τόπικ.
nikos55 wrote:Ρε παιδιά είμαστε σοβαροί; Αν εγώ φίλε diego1960 σου παρείχα μια υπηρεσία και δεν ανταποκρινόταν στα standars που σου είχα θέσει τί θα έλεγες; Οτι δεν πειράζει και έχει ο θεός ή θα με είχες κάνει ΖΕΠΕΛΙΝ ολόκληρο; (Ούτε η Ερμιόνη Γκρέιντζερ δεν θα το δεχόταν αυτό...). Πόσο χρόνο να τους αφήσουμε; Πρωτοχρονιά και μετά; Είναι ένα θέμα που μας απασχολεί όλους. Μη μας κάνετε να φαινόμαστε γραφικοί. Και κερατάδες και δαρμένοι...
Η απάντηση «το δουλεύουμε και όταν έχουμε νέα θα σας ενημερώσουμε» δεν καλύπτει ούτε βρέφος. Οταν δεν λειτουργεί, το τηλέφωνο, το Ιντερνετ ή οποιαδήποτε άλλη υπηρεσία δεν πληρώνουμε μέχρι να το φτιάξουνε. Εδώ γιατί να κάνω υπομονή; Για να πληρώσω το εικοστό συντριβάνι του Miles Jacobson στον κήπο του στο Kensington Palace Gardens; Και να μου βγαίνει του χρόνου με στόμφο παγωνιού και άρθρωση Jamie Oliver και να μου λέει ότι είναι το καλύτερο μέχρι το επόμενο; Ελεος...
Στο φόρουμ της SI, που πλήρώνεις, μπορείς να διαμαρτυρηθείς όσο θέλεις. Εδώ μέσα σου ζητάμε υπομονή γιατί δεν είναι ανάγκη να τα ακούμε εμείς για λάθη της εταιρείας.
nikos55 wrote:Πάντως, η στάση του ελληνικού φόρουμ μου φαίνεται ύποπτη και προκαλεί πολλές απορίες. Δεν βλέπω να το τονίζετε μέσα στο σάιτ ή να το κάνετε sticky. Παιδιά είχατε καμία ενημέρωση; Προχωρήσατε σε κίνηση διαμαρτυρίας (sic); 'Η είπανε τα παιδιά από την SI «ψάχνουμε τη λύση, αλλά μη μας πρήζετε». Eχει πέσει σιγή ασυρμάτου;
Τι έπρεπε να κάνουμε; Να βγάλουμε ανακοίνωση "Μην αγοράζετε το παιχνίδι"; Όταν πολλά παιδιά παίζουν κανονικά και χωρίς πρόβλημα; Κατανοώ το πρόβλημά σας αλλά σε εμένα δεν έγινε. Να σταματήσω κι εγώ να παίζω σαν ένδειξη διαμαρτυρίας; Εφόσον αναφέρθηκε το bug στην SI και αναγνωρίστηκε εμείς δεν μπορούμε να κάνουμε κάτι άλλο. Και προφανώς αν είχαμε ενημέρωση θα το λέγαμε.
nikos55 wrote:Για να ξέρουμε του χρόνου πόσα θα δώσουμε για να παίξουμε το FM 16. Σαράντα ευρώ ή μηδέν... :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
Στο χέρι σου είναι του χρόνου να μην αγοράσεις το παιχνίδι. Ειδικά αν θέλεις να περάσεις κάποιο μήνυμα στην εταιρεία. Αν και η εταιρεία ανακοίνωσε ότι οι πωλήσεις είναι 6% πάνω σε σχέση με πέρσι οπότε θα χρειαστούν πολλοί περισσότεροι να μην το αγοράσουν για να πουν "κάτι πάει στραβα". Αν πάει. Στο χέρι σου ήταν και φέτος να το τσεκάρεις μέσω demo ή να περιμένεις να δείς σχόλια εδώ, αλλά και αλλού, πριν το αγοράσεις. Όπως προσωπικά συμβουλεύω συνέχεια τους πάντες.
nikos55 wrote:Γι΄αυτή την «ύποπτη» στάση μιλάω. Δεν είμαστε παιδάκια γι΄αυτό διαφωνούμε. Δεν μας πλήρωσε κανένας το παιχνίδι, από την τσέπη μας τα βγάλαμε με πολύ κόπο, αίμα, ίσως λίγα δάκρυα και πολύ ιδρώτα. Οπότε έχω καθε δικαίωμα να παραπονεθώ. Οπως και πολλοί άλλοι. Ποια υπερβολή ρε παίδες; Είμαστε καλά; Διεκδικούμε το δίκιο μας και είμαστε υπερβολικοί; Πού το μάθατε αυτό; -toixos2 -toixos2 -toixos2
ΚΑΤΑΡΑΜΕΝΕ ΧΑΓΙΑΤΕ!!! Ζητάμε συμπαράσταση για ένα σοβαρότατο και κοινώς αποδεκτό πρόβλημα, προωθούμε το θέμα στην SI και στο ελληνικό φόρουμ θεωρούν ότι τα παραλέμε; Την παλεύετε; Αντί να υπάρξει επίσημη αντίδραση και να κατακεραυνώσουμε παρέα τις τακτικές της εταιρείας, μας τη λέτε και από πάνω; Μου φαίνεται ότι μόνο για skins, graphics και tactics είμαστε καλοί...
Υπομονή, όπως έγραψε ο φίλος και ροκάς Αλέκος, δεν είμαι διατεθειμένος να κάνω άλλη. Ας έκαναν αυτοί και ας έβγαζαν το παιχνίδι σωστό και ολοκληρωμένο όταν έπρεπε. Αλλά βιάστηκαν. Εμ βέβαια, αμα τους γλείφουμε όλη την ώρα, σου λένε ότι και να βγάλουμε θα πουλήσουμε. Ακόμα και σανό..
Να παραπονεθείς για τα λεφτά σου είναι κατανοητό. Αυτό που δεν είναι κατανοητό είναι γιατί να ζητάς εξηγήσεις από άτομα που:
1) Ξοδεύουν από τον χρόνο τους για να βελτιώσουν εθελοντικά το παιχνίδι που πλήρωσες
2) Δεν έχεις πληρώσει για να παίξεις το παιχνίδι για το οποίο διαμαρτύρεσαι
3) Έχουν πληρώσει και οι ίδιοι για να αγοράσουν το παιχνίδι.
Κοινώς, απαιτήσεις πρέπει να έχετε από αυτούς που έχετε πληρώσει και όχι από εμάς.
Τέλος θα παρακαλούσα τα σχόλια να παραμείνουν κόσμια κι εντός θέματος.
litanies
Trialist
Trialist
Posts: 43
Joined: Sat Nov 15, 2008 3:24 pm
Football Manager της ομάδας: Παναχαϊκή
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Δεν νομίζω να είμαστε παράλογοι.
10 μέρες είναι 10 μέρες. Δεν άρχισαν τα παράπονα από την πρώτη μέρα που εμφανίστηκε το bug αυτό.
Και ναι, πιστεύω ότι μέσα σε 10 μέρες μπορούσαν να γράψουν άλλο ένα μήνυμα.

το πόσο πολύπλοκο είναι, ναι σίγουρα δεν ξέρω, δεν είμαι προγραμματιστής τόσο καλός ώστε να δουλεύω στην SI, αλλά έχουμε ένα προιόν στο οποίο ένα κομμάτι του είναι "Χαλασμένο"...έτυχε αρκετοί να παίζουν μόνο αυτό το κομμάτι..
User avatar
nikos55
Trialist
Trialist
Posts: 13
Joined: Wed Mar 02, 2005 1:14 am
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Φίλε Ρίμινι,
Εκτιμώ ότι μπήκες στη διαδικασία να απαντήσεις. Ακόμα περισσότερο επειδή όπως λες ασχολείσαι με το φόρουμ εθελοντικά.

1. Το ότι έκλεισες το τόπικ για να βρεις χρόνο να απαντήσεις δεν ήταν πολύ κομψό. Το λέω πολύ ευγενικά. Η ροή της κουβέντας ήταν νορμάλ και σε κόσμια επίπεδα και υπήρχε εξέλιξη. Το καταλαβαίνεις φαντάζομαι.

2. Δεν θεωρώ ότι είστε απλά χρήστες στο σάιτ της SI. Αν αυτό ισχύει να επανεξετάσετε τη σχέση σας με την εταιρεία. Δεν θα' πρεπε να είστε απλά χρήστες. Είστε ένα σάιτ με χιλιάδες μέλη. Ενεργή στάση εγώ θεωρώ να μιλήσετε επίσημα στο φόρουμ της SI και να τους ασκήσετε σκληρή κριτική. Τουλάχιστον αυτό. Για να πάρετε μια απάντηση καλύτερη από αυτό το ξεροκόμματο που μοιράζει ο Olly και ο Neil...

3. Εχω κάθε δικαίωμα να παραπονιέμαι. Οπως και στο γήπεδο, το οποίο προσομοιάζει το παιχνίδι... Αυτοί φταίνε που βγάλανε ένα προϊόν ελαττωματικό και μας βάλανε να το πληρώσουμε κανονικά. Πώς να το κάνουμε. Ετσι είναι η ζωή... Κάθε πράξη έχει συνέπειες.

4. Θα νοιώθαμε καλύτερα αν καταρχήν ζητούσανε συγγνώμη για το λάθος τους και στη συνέχεια θέταν ένα χρονοδιάγραμμα για να διορθώσή του. Και να ενημερώνουν κάθε ημέρα για την πορεία του ζητήματος. Μάλιστα, δέκα ημέρες δεν σας φαίνονται υπερβολικά πολλές; Σε λίγες ημέρες το steam θα βγάλει προσφορά το παιχνίδι στα 30 γιούρια. Και εμείς το αγοράσαμε 40. Για να το παίξουμε πιο πολύ. Ε; Πώς σας φαίνεται;

5. Στο σάιτ της SI παραπονιέμαι. Δεν έχω κάτι με το φόρουμ. Απλά όπως και σε άλλους δεν μου άρεσε που δεν δείξατε γρήγορα αντανακλαστικά. Το μόνο που ζήτησα είναι να προχωρήσετε με τη στήριξή μας σε μια συντονισμένη ενέργεια για να δείξετε τη δυσανασχέτησή σας αλλά και μέγεθος του προβλήματος.

6. Το προβλημα που αντιμετωπίζουμε εμείς τώρα θα το αντιμετωπίσεις και εσύ. Οπότε ναι βγάλε ανακοίνωση γιατί τους αφορά όλους. Εκτός και αν δεν θέλουμε να σχηματίσει κακή άποψη η SI για μας...(πραγματικά το λέω με κάθε καλη διάθεση). Αν ισχύει το σέβομαι. Και σταματώ εδώ.

7. Φίλε παίζω μανατζερ από το 96-97 κάπου εκεί. Το ότι πληρώνω για το παιχνίδι είναι γιατί το γουστάρω. Να το σέβονται αυτό. Αν ήθελα θα περίμενα λίγο καιρό και δεν θα το πλήρωνα καθόλου. Δεν το εκτιμούν αυτό. Τους το έγραψα κιόλας. Δυστυχώς στη BETA που πήρα δεν έφτασα στο 2019. Δυστυχώς... Φίλε δεν εύχομαι να πάει χάλια σε πωλήσεις. Και εγώ το γουστάρω. Απλά εύχομαι να βγαίνει κάθε χρόνο σωστό. Και που πήρε 6% πάνω σε πωλήσεις τι σημαίνει αυτό; Μπορεί του χρόνου να είναι 10% κάτω... Μακάρι να μην είναι.

8. Επαναλαμβάνω, και απορώ που δεν το καταλαβαίνετε, ότι ζητούσα ως φόρουμ να τους τρίξετε τα δόντια και να τους ζητήσετε να λυθεί άμεσα το θέμα. Αντ' αυτού έβγαιναν πολλοί ειρωνευόντουσαν και μιλούσαν περί ΖΕΠΕΛΙΝ, υπομονής κ.ά. Δηλαδή τι μας λένε. Σταματήστε να μας πρήζετε; Σταματήστε να διεκδικείτε το δίκιο σας μέσα από το μοναδικό σχετικό φόρουμ με την SI; Εκτός αν υπάρχει και άλλο. Ενημέρωστε με επ΄αυτού.

9. Και το πιο σημαντικό. Το τόπικ να παραμείνει ανοικτό. Είναι το λιγότερο που μπορείτε να κάνετε. Ευχαριστώ

Υ.Γ. Ολα τα παιδιά μιλούσαν κόσμια. Οχι φίλε Manuel Jimenez 21 βρώμα και δυσωδία. Μόνο σαπίλα. Σαπίλα σε όλο της το μεγαλείο...
User avatar
Akyla
Twitch Streamer
Twitch Streamer
Posts: 11087
Joined: Sun Jan 23, 2005 1:48 am
Football Manager της ομάδας: Chester FC
Αγαπημένη Ομάδα: Leeds
Status: Weekends are overrated
Location: Νέο Ηράκλειο
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Παλικάρια κι εγώ μαζί σας είμαι.Παίζω Ελληνικό πρωτάθλημα.Δεν μου έχει συμβεί ακόμα,αλλά εφ'όσων έχει γίνει σε αρκετούς είναι μεγάλο πρόβλημα.
Θέλουν κράξιμο κανονικό και καλά κάνατε και τους τα χώσατε στο επίσημο φόρουμ τους.100% μαζί σας.
ΑΛΛΑ πείτε μου,για ποιόν λόγο να γκρινιάζετε ΚΑΙ εδώ μέσα?Οι υπεύθυνοι εδώ είναι αρμόδιοι μόνο για την Ελληνική database.Μόνο για αυτό τον λόγο θα πρέπει να τους παραπονιέστε.
Δεν μπορούν να κάνουν τίποτα άλλο.Ούτε να πιέσουν καταστάσεις ούτε τίποτα αφού είναι πρόβλημα στον προγραμματισμό και όχι της database.Λίγο έλεος.
ball38
Football Legend
Football Legend
Posts: 11042
Joined: Mon Jan 05, 2004 12:00 am
Status: Awesoming around...!
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

Mολις εχασα 5' απο τη ζωη μου για να διαβασω αυτο το τοπικ

Οι μεν παραπονιεστε και πολυ καλα κανετε

Οι δε τους λετε να μην παραπονιουνται


και παλι απο την αρχη...



Μερικους τα bugs τους εκνευριζουν τι να κανουμε? Δεχτειτε τους ανθρωπους οπως ειναι! Εφοσον ειναι ενα τοπικ και οχι πολλα, μπορειτε απλα να το αγνοησετε αν σας πειραζει καθοτι δεν εμποδιζει την ευρυθμη λειτουργεια του φορουμ αυτου


Οσον αφορα την ουσια, δυστυχως η SI εχει αυτες τις διαδικασιες για τα bugs και μάς έχει συνηθισει σε 2-3 updates οπου τα φτιαχνει (?) ολα μαζεμενα.

Προσωπικα το ξερω και το εχω δεχτει
User avatar
Hirigoyen
Trialist
Trialist
Posts: 41
Joined: Sun Nov 03, 2013 9:00 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Εμένα ρε μάγκες με ενοχλεί η ειρωνία...του στυλ "δες τις τις τακτικές σου", "κάτι λάθος κάνεις", "μας τα έκανες ζέπελιν" κτλ...
Λες και το μόνο πρόβλημα του παιχνιδιού είναι που δεν γίνεται η κλήρωση!
Ένα σωρό προβλήματα έχει.... -kitrinh

Κάποιοι εθελοτυφλούν...και πάνε να μας βγάλουν εξωγήινους.
periklis11
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 5100
Joined: Tue Dec 20, 2011 8:38 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός,Liverpool
Status: Spread your wings you can fly
Location: Νέα Φιλαδέλφεια
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Το θέμα ρε παιδιά είναι σε ποιούς ανθρώπους απευθύνεστε και για ποια ζητήματα, έτσι;..........
με αφορμή και μόνο το αποπάνω ποστ λοιπόν
1) Αν έχουμε πρόβλημα με το παιχνίδι, εδώ απλά το συζητάμε, και αν το πρόβλημα είναι κάτι που εμείς κάνουμε λάθος, τα υπόλοιπα μέλη μας δίνουν οδηγίες να το "φτιάξουμε". Αν, όμως, τα θέματα είναι της SI κανείς δεν είναι αρμόδιος να το διορθώσει, ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ
2) Αν έχουμε πρόβλημα μεταξύ μας, και για κάποιους χ,ψ λόγους δεν είμαστε αρκετά πολιτισμένοι να τα λύσουμε ανθρώπινα και με αλληλοσεβασμό, υπάρχει και σε αυτό λύση και την δίνουν οι δημιουργοί της κοινότητας και κανείς άλλος.
User avatar
nikos55
Trialist
Trialist
Posts: 13
Joined: Wed Mar 02, 2005 1:14 am
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Λοιπόν παίδες δεν χρειάζεται να αναφερόμαστε ο ένας στα ποστ του άλλου. Δεν γκρινιάζουμε στην ελληνική ομάδα. Να το ξεκαθαρίσουμε. Στόχος μας είναι η SI. Ο εχθρός δεν είναι εντός. Ας χρησιμοποιήσουμε το χώρο στο φόρουμ, εποικοδομητικά.

Να δούμε μεταξύ μας τι ενέργειες μπορούμε να κάνουμε για να λυθεί το ζήτημά μας. Ας ποστάρουμε κατ΄αρχήν όλοι στο σάιτ της SI για το συγκεκριμένο πρόβλημα. Και να μην αρκούμαστε σε γενικές απαντησεις του τύπου «το δουλεύουμε». Με τους ρυθμούς που το δουλεύουν ο Olly και ο Neil το fix θα βγει με τη νέα χρονιά. Πάμε για γερό κράξιμο. Δεν τους λυπόμαστε.

Δέκα μέρες και ο αγώνας συνεχίζεται...

Υ.Γ. Σαπίλα σε όλο της το μεγαλείο...
Post Reply

Return to “Γενική συζήτηση”