Pavel Savitskiy M/AML

User avatar
Konstantinos84
Indispensible
Indispensible
Posts: 1919
Joined: Fri Mar 07, 2014 11:40 am
Has thanked: 2 times
Been thanked: 0

Τον αγόρασα στον Ολυμπιακό με το που τον πήρα. Είχε μια κάκιστη χρονιά παρόλο που έπαιζε στη θέση του, στον default ρόλο του και συνέχεια βασικός. Αφού άλλαξα ομάδα και πήγα Αγγλία, είδα ότι ο Ολυμπιακός τον έβγαζε δανεικό. Πήγε σε Ιταλική ομάδα όπου έκανε πολύ μέτρια χρονιά πάλι. Τη Τρίτη χρονιά προσπάθησα να τον φέρω Αγγλία αλλά δεν έπαιρνε άδεια (ελάχιστες συμμετοχές στην Εθνική του).
Τώρα 3η χρονιά, παρόλο που παίζει βασικός τα ποσοστά του είναι μετριότατα. Δε ξέρω τι συμβαίνει με αυτόν τον παίχτη και τι γίνεται στα δικά σας save αλλά σε εμένα σε 2 διαφορετικά, είτε τον χειρίζομαι εγώ, είτε το παιχνίδι, είναι μέτριος παρά τα καλά χαρακτηριστικά του.
User avatar
kobos550
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 5911
Joined: Sat Jan 28, 2012 9:38 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός
Location: Αθήνα
Has thanked: 2 times
Been thanked: 1 time

Τον έχω χρησιμοποιήσει σε δυομιση σέιβ. Σε όλα ως AML Inside Forward (attack) και κάνει παπάδες.
User avatar
Trake Manis
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 312
Joined: Mon Nov 10, 2014 10:51 am
Football Manager της ομάδας: Lanus
Αγαπημένη Ομάδα: VELEZ,OM,
Location: athens
Has thanked: 0
Been thanked: 0

kobos550 wrote:Τον έχω χρησιμοποιήσει σε δυομιση σέιβ. Σε όλα ως AML Inside Forward (attack) και κάνει παπάδες.
έτσι ακριβώς και εγώ χρησιμοποιήσει ακόμα και σε σεηβ με Πανιώνιο κάνει παπάδες :D
roma pizza
User avatar
Agent Of Chaos
National Manager
National Manager
Posts: 9107
Joined: Sat Oct 13, 2012 10:28 am
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time

Με την 15.3 μου φαίνονται αρκετά πεσμένα τα atts του. Αποδίδει το ίδιο καλά/έχει την ίδια εξέλιξη?
Spoiler: show
Image
Sahim
Trialist
Trialist
Posts: 50
Joined: Sun Sep 01, 2013 1:42 am
Football Manager της ομάδας: Olympiakos SF Piraeus
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Πραγματικά ότι καλύτερο έχει να επιδείξει το manager σε αυτήν την θέση (AML) και φυσικά σε αυτήν την τιμή!!!!! Δοκιμασμένος σε Κασσιώπη (1η χρονιά πρώτος σκόρερ στο πρωτάθλημα με 22 γκολ). Δοκιμασμένος σε Stade Rennais και fulham με τρελές εμφανίσεις. Ειδικά σε κασσιώπη και Stade Rennais είναι ΗΓΕΤΗΣ. Συνεπώς μπορεί να αγωνιστεί σχεδόν σε κάθε καλή ομάδα και να αποδώσει στα μέγιστα!
Post Reply

Return to “Μέσοι”