[CM4 03/04] Ο Come All Ye Faithful...

Πείτε για τα πρωταθλήματα, τα κύπελλα, τις "κόντρες" στην Ευρώπη που ζείτε στον κόσμο του CM...Γράψτε ΙΣΤΟΡΙΑ!
User avatar
Sponis
Twitch Streamer
Twitch Streamer
Posts: 25743
Joined: Thu Oct 03, 2002 11:00 pm
Football Manager της ομάδας: Δόξα Δράμας
Αγαπημένη Ομάδα: Manchester United / Π.Α.Ο.
twitter: Sponis
Status: I'm coming... Keep running... Tormenting You!
Location: Under Your Wings and Into Your Arms
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0
Contact:

Ωραία για να κλαίτε μαζί ...

Το άλλο φρούτο σας που είναι , πως και δε μύρισε ακόμα "πηγή ποστ" ;

Ε-Ε-Ερχεται...
User avatar
geckham
Football Demi-God
Football Demi-God
Posts: 17522
Joined: Tue Jun 17, 2003 11:00 pm
Location: North Bank, Highbury.
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Oσονούπω ψήνεται και αυτός... :D

Σιγά μην τον αφήσουμε να μας τον πάρετε :8:
I fart in your general direction.Image
User avatar
Sponis
Twitch Streamer
Twitch Streamer
Posts: 25743
Joined: Thu Oct 03, 2002 11:00 pm
Football Manager της ομάδας: Δόξα Δράμας
Αγαπημένη Ομάδα: Manchester United / Π.Α.Ο.
twitter: Sponis
Status: I'm coming... Keep running... Tormenting You!
Location: Under Your Wings and Into Your Arms
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0
Contact:

EINAI MIA ΙΣΤΟΡΙΑ ΜΕ LLM ΚΑΝΟΝΕΣ ΑΠΛΑ ΑΝΑΦΕΡΟΝΤΑΙ NICKNAMES (ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΑ ΟΝΟΜΑΤΑ) ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΜΕΤΑΦΕΡΘΗΚΕ...
User avatar
geckham
Football Demi-God
Football Demi-God
Posts: 17522
Joined: Tue Jun 17, 2003 11:00 pm
Location: North Bank, Highbury.
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Οπότε τώρα θα αναφέρονται οι παίχτες με τα κανονικά τους ονόματα? :-k
I fart in your general direction.Image
User avatar
RedArmy
Banned
Banned
Posts: 12177
Joined: Fri Jun 27, 2003 11:00 pm
Αγαπημένη Ομάδα: OΛΥΜΠΙΑΚΟΣ, BARCA
Location: Κηφισιά
Has thanked: 0
Been thanked: 0

[quote="Spawn_I"]Το άλλο φρούτο σας που είναι , πως και δε μύρισε ακόμα "πηγή ποστ" ;[/quote]


...Χεμ...χεμ..

Μετα απο ευγενικη υποδειξη του κου Γκεκαμ κ κατοπιν συνενοησεως μαζι του, γνωστοποιω πως απο αυτη τη στιγμη κ για οσο παει(...) θα ειμαι ενεργο μελος των ΣΕΦΚC.

Ημουνα ανοιχτος σε οποιαδηποτε προταση αλλα υστερα απο βαθυστοχαστες σκεψεις αποφασισα να στηριξω τους ΣΕΦΚC για τους εξης λογους :

1)Δεν μπορουσα να ανεχτω αλλο τις ειρωνειες και τις συνεχεις προκλησεις του κ Spawn_I.
2)Δεν εγινε καμια προσπαθεια απο την αλλη πλευρα,για να με προσεγγισει παρολο που κατα γενικη ομολογια ειμαι ενα φοβερα χρησιμο μελος,με τεραστια δυναμη.
3)οι ΣΕΦΚC πληρωνουν καλα... :D
4)εχω αλλο ενα Thread να ποσταρω κατι που ειναι εξαιρετικο.

Με την προσθηκη αλλου ενος μελους στους ΣΕΦΚC ο στοχος(που δεν εχω πιασει ακριβως,τον Σποουν δεν κοροιδευουμε?? :D :D ) ειναι κοντα..

Ρεντ Αρμυς μιλησε.
No, mean is when I made Jess Mancini ride her bike home after I ass fucked her
User avatar
Sponis
Twitch Streamer
Twitch Streamer
Posts: 25743
Joined: Thu Oct 03, 2002 11:00 pm
Football Manager της ομάδας: Δόξα Δράμας
Αγαπημένη Ομάδα: Manchester United / Π.Α.Ο.
twitter: Sponis
Status: I'm coming... Keep running... Tormenting You!
Location: Under Your Wings and Into Your Arms
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0
Contact:

[quote="geckham"]Οπότε τώρα θα αναφέρονται οι παίχτες με τα κανονικά τους ονόματα? :-k[/quote]


Όχι , έχω περάσει και τα Nicks στον υπολογιστή , οπότε πορευόμαστε έτσι. Ακολουθώ τους υπόλοιπους LLM κανόνες , απλά ήθελα να υπάρχει και κάποια αναφορά σε ονόματα για να με βοηθάει...

Θα δείτε...

Υ.Γ. Kilkenn-αδες ετοιμαστείτε... :hammer
User avatar
Sponis
Twitch Streamer
Twitch Streamer
Posts: 25743
Joined: Thu Oct 03, 2002 11:00 pm
Football Manager της ομάδας: Δόξα Δράμας
Αγαπημένη Ομάδα: Manchester United / Π.Α.Ο.
twitter: Sponis
Status: I'm coming... Keep running... Tormenting You!
Location: Under Your Wings and Into Your Arms
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0
Contact:

Με μόνο δύο μέρες στο τιμόνι της ομάδας ο Liam O’ Liam καλείται να αποδείξει την αξία του στο πρώτο φιλικό της χρονιάς. Αντίπαλος η Mayo και μάλιστα στην έδρα της. Η αποστολή αποτελείται από 22 άτομα αφού θέλει να δοκιμάσει παίκτες. Θα έχουν όλοι (ή οι περισσότεροι τουλάχιστον) χρόνο συμμετοχής , ώστε να βγουν κάποια συμπεράσματα.

Το παιχνίδι αρχίζει με τους χειρότερους οιωνούς. Χάνουμε 1-0 στο 11’ από κόρνερ. Κάτι δε δούλεψε σωστά και κάποιος έχασε τον παίκτη του. Τα πρώτα μπινελίκια του O’ Liam πέφτουνε…

Στο 44’ οι αντίπαλοι μένουν με 10 παίκτες. Στο ημίχρονο ο Manager κάνει κάποιες αλλαγές και σε πρόσωπα αλλά και σε θέσεις. Ίδωμεν…

Στο 67’ ο Pitsirikos βρίσκει το δρόμο προς τα δίχτυα και 1-1. Στο 68’ ο Sponis κάνει το 1-2 τελειώνοντας ιδανικά μια αντεπίθεση. Στο 71’ ψυχρολουσία και 2-2 πάλι από κόρνερ. «Κάτι δε λειτουργεί σωστά» μουρμουράει ο O’Liam.

Στο 77’ και στο 81’ ο Ruud van Goal που είχε μπει αλλαγή σκοράρει με πανομοιότυπο τρόπο. Από δύο κόρνερ με δύο κεφαλιές το σκορ γίνεται 2-4. Τέλος στο 87’ ο Sponis ξαναχτυπά και τελειώνει άψογα έναν όμορφο συνδυασμό. Μπράβο στην ομάδα…

Τελικό σκορ 2-5 και ο απολογισμός λέει 5/5 σουτ η Mayo , 15/9 εμείς. ΜΟΜ ο Ruud van Goal.



Στις επόμενες μέρες έχουμε 3 νέα πρόσωπα στο Τεχνικό Επιτελείο, 2 Coaches και 1 Physio .


Στις 24/03/2004 παίζουμε το πρώτο φιλικό στην έδρα μας. Αντίπαλος η Longford. Το όνομα δε τράβηξε και πολλούς και έτσι στην εξέδρα είχαμε μόνο 109 φίλαθλους…

22 άτομα πάλι στον πάγκο και δοκιμές για να βρεθεί η ιδανική ενδεκάδα…

Στο 42’ ο Roy Kleanex ανοίγει το σκορ στην αντεπίθεση. Καλή κίνηση… Στις καθυστερήσεις του πρώτου ημιχρόνου δεχόμαστε την ισοφάριση από (τι άλλο) κόρνερ. Ο O’ Liam λέει στους βοηθούς του να δουλέψουν περισσότερα στην άμυνα τις στημένες φάσεις.

Δεύτερο ημίχρονο και στο 64’ ο Roy Kleanex κάνει το 2-1 μετά από συνδυασμό.

Τέλος του ματς , 17/11 σουτ εμείς , 8/3 οι αντίπαλοι. ΜΟΜ ο Roy Kleanex



Υπογράφουμε ένα schoolboy που μας πρότεινε το σκαουτερόνι. Ο παίκτης παίρνει το κωδικό όνομα Melanis και τη φανέλα με 30.

Επίσης στο ρόστερ της ομάδος ανήκουν και οι Lakis , Tsekouris , Pertikalis , Easy Anton και Assistant (player/assistant manager) αλλά ακόμα δεν έχουν πάρει φανέλα με νούμερο…

Stay tuned , ο φανατικός Tribesman Man O’ War
uptight
Indispensible
Indispensible
Posts: 1777
Joined: Mon Jun 28, 2004 11:00 pm
Football Manager της ομάδας: Εργοτέλης/MTK/Egypt/Watford
Αγαπημένη Ομάδα: Notts County/ Α. Νικοπολίδης
Location: Πειραιάς
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Η uptight θα ήθελε να υποβάλει αίτηση για cheerleader της Galway. ή έστω masseuse ::wink: για τους παίκτες. θα σου τους κάνω να πετάνε πριν τους αγώνες! ::oops:

ΥΓ ξέρω να ψήνω και καφέ. :8:
User avatar
Nickpes21
Asst Researcher Αιολικού
Asst Researcher Αιολικού
Posts: 6412
Joined: Tue May 27, 2003 11:00 pm
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΕΚ, Αιολικος Μυτιληνης
Status: Δε γινεται Δε γινεται τη διαιτα ν'αρχισω, μπροστα στη πρωτη λιχουδια θα σπάσω θα λυγίσω
Location: Άγιος Νικόλαος Αναβύσσου (και 15 μέρες το χρόνο στη πατρίδα!!)
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Οπως εχει γινει ευκολα κατανοητο,πισω απο το ονομα froggy κρυβεται ο μεγιστοτεραστιος εαυτος μου. :mrgreen: :hammer :drinking:

Αφου δηλωσω πληρη στηριξη στον προπονητη και την cheerleader ::lol: εχω να τονισω πως ολοι οι αλλοι που μιλανε,σε 148.523 χρονια που θα παρουμε ενα πρωταθλημα θα καταπιουν τη γλωσσα τους!!! :drinking:
"Μετά από τις ανακοινώσεις των δυο μεγάλων του Ελληνικού ποδοσφαίρου για τον παραιτηθέντα πρόεδρό της ΕΠΟ κ Γκαγκάτση, η ΠΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ εκπροσωπώντας μία μεγάλη μερίδα φιλάθλων δεν μπορεί να παραμείνει αμέτοχη.

Ως εκ τούτου, συμπάσχουμε για την αποχώρηση του κ. Γκαγκάτση και τρανή απόδειξη αυτού του γεγονότος είναι ότι τα χαρτομάντιλα στην περιοχή της Μαγνησίας ...τελείωσαν!

Ο δε πρόεδρος μας κήρυξε πενθήμερη απεργία πείνας λόγω της ...απρόσμενης κατάθλιψής του".
STAR
Coach
Coach
Posts: 2761
Joined: Fri May 02, 2003 11:00 pm
Location: Ίλιον - Δομβραινα
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Μιας και ο Βατραχος πηρε μπροστα ωρα να μιλήσει και ο αρχηγος της ομάδας(ελπίζω να ειμαι ηδη αρχηγος ειδάλως να συμπράξω με καποιους αλλους!!!!!)
Θεωρω οτι ο στοχος της ομάδας δεν θα ειναι η αναδειξη και η προώθηση ταλέντων αλλα η στηριξη της παλιάς φουρνιας (Stratik's,Froggy κλπ)
Δωστε μου ελευθερο πεδιο και αφηστε με να σας δοξάσω!!!!!!!!!!!!!
Υ.Γ. Εχουμε και θηλυκια υπαρξη στην παρέα μας???Εχω χάσει επεισοδια μου φαινεται!!!
Ο Βυντρα ανηκει στον ΠΑΟ.ΔΕΝ ΠΩΛΕΙΤΑΙ!

Δεν ηθελα να φυγει ο Νικολακης
uptight
Indispensible
Indispensible
Posts: 1777
Joined: Mon Jun 28, 2004 11:00 pm
Football Manager της ομάδας: Εργοτέλης/MTK/Egypt/Watford
Αγαπημένη Ομάδα: Notts County/ Α. Νικοπολίδης
Location: Πειραιάς
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

[quote="stratikis"]Υ.Γ. Εχουμε και θηλυκια υπαρξη στην παρέα μας???Εχω χάσει επεισοδια μου φαινεται!!![/quote]

και βέβαια! (όχι κύριοι, ΔΕΝ ξεκινήσαμε να παρακολουθούμε μπάλα φέτος το καλοκαίρι!)(άσχετο με το τόπικ, αλλά έχω τσαντιστεί με αυτόν τον μύθο! :mrgreen: )
User avatar
geckham
Football Demi-God
Football Demi-God
Posts: 17522
Joined: Tue Jun 17, 2003 11:00 pm
Location: North Bank, Highbury.
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Καλά αυτός ο Man o' War(Galway fan, tribesman κλπκλπ) με τέτοιες μπούεδς που γράφει, γιατί δεν τον έχουν διώξει από την εφημερίδα? :D

Ποια είναι η εφημερίδα είπαμε η Νews o' Jogo? :8:
I fart in your general direction.Image
User avatar
RedArmy
Banned
Banned
Posts: 12177
Joined: Fri Jun 27, 2003 11:00 pm
Αγαπημένη Ομάδα: OΛΥΜΠΙΑΚΟΣ, BARCA
Location: Κηφισιά
Has thanked: 0
Been thanked: 0

[quote]
Καλά αυτός ο Man o' War(Galway fan, tribesman κλπκλπ) με τέτοιες μπούεδς που γράφει, γιατί δεν τον έχουν διώξει από την εφημερίδα?
[/quote]

XAAXXAXAXAXAXAXAXXAXAXXX!!!! :D :D :D

Μεσο θα χει μου φαινεται... Η θα ειναι τσιρακι του προεδρου...Τον εχετε δει να κανει κριτικη στην ομαδα? ::roll:

Ακομα κ γυναικες προσελαβαν μπας κ δει προκοπη η ομαδα... :D
No, mean is when I made Jess Mancini ride her bike home after I ass fucked her
User avatar
Nickpes21
Asst Researcher Αιολικού
Asst Researcher Αιολικού
Posts: 6412
Joined: Tue May 27, 2003 11:00 pm
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΕΚ, Αιολικος Μυτιληνης
Status: Δε γινεται Δε γινεται τη διαιτα ν'αρχισω, μπροστα στη πρωτη λιχουδια θα σπάσω θα λυγίσω
Location: Άγιος Νικόλαος Αναβύσσου (και 15 μέρες το χρόνο στη πατρίδα!!)
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Μετα απο εισηγηση του froggy και αποφαση του ιδιου,τα δυο παραπανω "μικρα" οπως και ο φιλος τους CMGeorge,οταν μεγαλωσουν δνε θα μπουνε στις ακαδημιες τις ομαδας λογο κακης διαγωγης.Ετσι για να σκασετε!!!!:drinking:


froggy :splat:
"Μετά από τις ανακοινώσεις των δυο μεγάλων του Ελληνικού ποδοσφαίρου για τον παραιτηθέντα πρόεδρό της ΕΠΟ κ Γκαγκάτση, η ΠΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ εκπροσωπώντας μία μεγάλη μερίδα φιλάθλων δεν μπορεί να παραμείνει αμέτοχη.

Ως εκ τούτου, συμπάσχουμε για την αποχώρηση του κ. Γκαγκάτση και τρανή απόδειξη αυτού του γεγονότος είναι ότι τα χαρτομάντιλα στην περιοχή της Μαγνησίας ...τελείωσαν!

Ο δε πρόεδρος μας κήρυξε πενθήμερη απεργία πείνας λόγω της ...απρόσμενης κατάθλιψής του".
User avatar
geckham
Football Demi-God
Football Demi-God
Posts: 17522
Joined: Tue Jun 17, 2003 11:00 pm
Location: North Bank, Highbury.
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Σκασίλα μας μεγάλη και δέκα παπαγάλοι...


Απλά έχω να πω ότι ο O' Liam χρησιμοποιεί δόλιες μεθόδους (nix και καλά των χρηστών του φόρουμ ώστε να τους φέρει με το μέρος του. Δεύτερος KωσταRebel και καλά)


Mίλησε ο Αρχιδερβέναγας, ε...
I fart in your general direction.Image
Post Reply

Return to “Ιστορίες CM”