Γνώμες για μεταγραφές στην Λίβερπουλ.

Συζητήστε σχετικά με το νέο Football Manager 2014!
User avatar
kjtzemis
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 251
Joined: Wed Dec 19, 2012 11:36 pm
Football Manager της ομάδας: Liverpool
Αγαπημένη Ομάδα: Παναθηναϊκός,Liverpool,Barca
Status: ...You'll Never Walk Alone...
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Θα το κοιταξω αυτο σιγουρα γιατι ειδη μετα την μεταγραφη του rodriguez και deulofeu ηρθαν τα πρωτα παραπονα απο πλευρα coutinho οτι υπαρχουν πολλοι παιχτες στην θεση του οποτε για να ειναι ολοι ικανοποιημενοι θα κανω rotation και ελπιζω να μου βγει, αν και ποτε δεν ημουν υπερ του πολυ rotation.
Image
User avatar
ngeorgenho
Banned
Banned
Posts: 847
Joined: Wed Jan 07, 2009 8:00 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Nαι αλλα σε αυτην την περιπτωση εχεις φτιαξει ομαδα που τα μπακ απ σου ειναι κατι παραπανω απο αξιοπιστα ειναι παικταραδες οποτε δεν παιζει προβλημα για το ροτεισον εφοσον με την αλαγη δεν υπαρχει θεμα μειωσης της δυναμης σου τοτε εισαι κομπλε.
Ασε που αν οντως εχεις θεμα με το ροστερ μπορεις να στειλεις αυτους που υπολογιζεις λιγοτερο δανεικους ουτως ωστε να μην χρειαστει να καλυπτεις και τα συμβολαια τους γιατι η αληθεια ειναι οτι με τοσο βαρβατες μεταγραφες πρεπει να υπαρχουν και βαρβατα συμβολαια οποτε σκεψου να ξεφορτωθεις λιγα συμβολαια μεσω του δανεισμου των παικτων που δεν σου ειναι απαραιτητοι.
Ετσι μαλιστα θα ελαφρυνεις οικονομικα και την ομαδα.Κατι αλλα οι εγκαταστασεις πως πανε???Αναβαθμιζονται?????
User avatar
kjtzemis
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 251
Joined: Wed Dec 19, 2012 11:36 pm
Football Manager της ομάδας: Liverpool
Αγαπημένη Ομάδα: Παναθηναϊκός,Liverpool,Barca
Status: ...You'll Never Walk Alone...
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ναι οντως υπαρχουν πολλα βαρβατα συμβολαια, σχεδον ολη η 11αδα μου και καποιοι αναπληρωματικοι εχουν βαρβατα συμβολαια.Οι εγκαταστασεις μου εστειλαν μηνυμα με το που τις εβαλα να γινοντε και μου ειπε θα ειναι ετοιμες 13 οκτωβρη δλδ σε κανα μηνα απο εκει που ειμαι εγω, ειχα βαλει να φτιαχνουν προπονητικες εγκ. ακαδημιων και κατι αλλο για τις ακαδημιες και χρειαστηκαν 2.4εκ. ξεχωριστα.
Image
Post Reply

Return to “Γενική συζήτηση για το Football Manager 2014”