Καλημέρα.

...στο FM Greece. Συστηθείτε μας, εάν θέλετε, πριν αρχίσετε τον καταιγισμό postαρισμάτων!
Post Reply
User avatar
skerzos
Football Demi-God
Football Demi-God
Posts: 16071
Joined: Wed Jul 30, 2008 6:42 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Celtic, Liverpool
Has thanked: 0
Been thanked: 19 times

Γεια σας, είμαι ο Πάνος.

Μεγάλωσα στο Μεσολόγγι και αυτή την στιγμή σπουδάζω (Μηχ. Η/Υ) στην Πάτρα.
Ντρέπομαι να το λέω παραέξω αλλά είμαι Ολυμπιακός από μικρό παιδί, ενώ τα τελευταία χρόνια είμαι fan των Celtic και Liverpool.
Αγαπημένοι μου παίκτες οι Σαμαράς και Gerrard, ενώ από άλλα σπορ υποστηρίζω Celtics-Patriots και Fernando Alonso.

Παίζω Football Manager από την έκδοση του 2007. Το συγκεκριμένο παιχνίδι το γνώρισα όταν φίλος μου μού το χε δώσει για να βρω για ποιον λόγο δεν επαίζε στο PC του (γκουχ γκουχ σπασμένο γκουχ γκουχ).
Με τον καιρό το αγάπησα (1η ομάδα τότε θυμάμαι ο Αστέρας Τρίπολης, που να ξερα ο κακομοίρης).
Μετά από κανα δυο σπασμένες εκδόσεις, άρχισα να είμαι "υποστηρικτής" της σειράς, αγοράζοντας τα παιχνίδια των 10-11-12-13 για να φτάσω στο σημείο (μέσω συγκυριών κυρίως) να είμαι στην beta testing του παιχνιδιού για την έκδοση του 2014, μια περίεργη αλλά και ωραία εμπειρία . [bragging]Έχει και το όνομα μου στα Credits, τι να λέμε τώρα[/bragging]

Σκέρζο (ή/και Σκέρτζο) με φώναζε ένας ξάδερφος μου, καθώς έμοιαζα πολύ με έναν φίλο του που έλεγε έτσι πριν από μένα. Δεν έμαθα και δυστυχώς δεν θα μάθω ποτέ την αληθινή προέλευση του ονόματος :(
Για αυτόν τον λόγο πλέον, έχει ιδιαίτερη σημασία για μένα αυτό το nickname.


Αυτά.


υγ. το ποστ είναι επίτηδες φλώρικο, αλλά δεν έχει σκοπό να πικάρει-τρολλάρει κανέναν.
υγ2. δεν είχα κάνει ποτέ αυτό το ειδαγωγικό και μιας και είδα το υπο-φόρουμ (και είμαι και 08.30 το πρωί άυπνος) είπα να κάνω και γω την κανονική μου εισαγωγή στο φόρουμ.
User avatar
milanezos13
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 5823
Joined: Tue May 07, 2013 2:21 pm
Football Manager της ομάδας: OM
Αγαπημένη Ομάδα: Panathinaikos,United,Milan
facebook προφίλ: nikos.blanidis
Status: Always look on the bright side of life....
Location: Μαρουσι
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Καλως ηρθες φιλε,καλα ποσταρισματα....
User avatar
tsigou10
Coach
Coach
Posts: 2984
Joined: Wed Nov 14, 2012 3:25 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Άρης , Ίντερ , Μπάρι
facebook προφίλ: george.tsigou
Status: Χειρότεροι απο αυτούς που δεν έχουν χιούμορ είναι αυτοί που νομίζουν ότι έχουν.
Location: Aμπελόκηποι Θεσ.
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Τι "Καλώς ήρθες και καλά ποσταρισματα" ρε Μιλανέζε ; :D
Το παιδί έχει 6 χρόνια στο φόρουμ και κοντά 12k ποστ. :P

Σκέρζε είσαι τρολλ, Καλημέρα :D
User avatar
milanezos13
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 5823
Joined: Tue May 07, 2013 2:21 pm
Football Manager της ομάδας: OM
Αγαπημένη Ομάδα: Panathinaikos,United,Milan
facebook προφίλ: nikos.blanidis
Status: Always look on the bright side of life....
Location: Μαρουσι
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ε αφου σημερα μας συστηθηκε ρε...Να μην τρολλαρουμε και μεις λιγο δλδ ας ουμε????
User avatar
themistoklis7
Football Legend
Football Legend
Posts: 14770
Joined: Thu Nov 06, 2008 8:37 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακος
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Σκερζο,ξερεις εσυ... :D
Bouzouxis7 wrote:ΥΣ: Για να κράζει και ο Θέμης, τότε μάλλον δεν υπάρχει ελπίδα :D
Tsakalaki wrote:Αν νομίζεις οτι το Football Manager "είναι ένα παιχνίδι μωρέ..." δε θα με καταλάβεις ποτέ. Αν νομίζεις οτι το fmgreece.gr "είναι ένα σάιτ που κατεβάζεις γραφικά" δε θα με καταλάβεις ποτέ.
Post Reply

Return to “Kαλώς ήρθατε”