4-3-3 (θα φάει γκολ μέχρι το 10λεπτο?)

Όλες οι τακτικές που έχετε να προτείνετε!
Post Reply
DUKASPAP
Trialist
Trialist
Posts: 6
Joined: Fri Dec 20, 2013 12:17 am
Has thanked: 0
Been thanked: 0

έχουμε κ λέμε , είναι μια τακτική με αρκετή κατοχή αλλά κ με πολλές φάσεις .είναι ένα σύστημα 2-3-2-3 .
σημαντικό κομμάτι στην αναπτυξη παίζουν τα ομχ πρέπει να είναι γρήγορη με αντοχες και με καλά επιθετικά χαρακτηριστικά.
ο χαφ μπακ μπροστα από τους δύο κεντρικούς αμυντικούς πρέπει να μπορεί να κάνει παιχνίδι πέρα τον αμυντικών χαρακτηριστικών του .
οι τριπλέτα στην επίθεση πρέπει να έχει ολοκληρωμένα επιθετικά χαρακτηριστικά στην ανάλυση χαρακτηριστικών πρέπει η γραμμη να περνάει κ από τα τέσερα επιθετικά χαρακτηριστικά ,τεχνική - επίθεση - δημιουργικότητα - ταχυτητα .
περιτο να πω οι δύο οργανωτές πρέπει να έχουν καλές μεταβιβάσεις αντίληψη του παιχνιδιού κ να είναι δημιουργικοί.
αν έχετε την δυνατότητα για δημιουργικούς κεντρικούς αμυντικούς δοκιμάστε τους σε αυτών τον ρόλο .
το μόνο μου πρόβλημα είναι στα αμυντικά στημένα ,αν έχετε να προτίνετε κάτι ,όσο για την προπόνηση μόνο κατοχη .

Image

σε κάθε τακτική μετά από ένα χρονικό διάστημα υπάρχει κορεσμός κ τα αποτελσεματα δεν είναι τόσο εντυπωσιακά όπως στην αρχή έτσι σκέφτηκα να γυρίσω τους της επιθετικούς ποιο πίσω.
Image
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.
Last edited by DUKASPAP on Wed Apr 23, 2014 11:17 am, edited 4 times in total.
eliaska41
Coach
Coach
Posts: 2847
Joined: Fri Jun 03, 2011 10:19 pm
Αγαπημένη Ομάδα: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Είμαι αντι-fan του... αντι-fan μου!
User avatar
shadow13m
First Team Regular
First Team Regular
Posts: 1303
Joined: Wed Oct 28, 2009 3:59 pm
Football Manager της ομάδας: searching...
Αγαπημένη Ομάδα: Man Utd
Location: Peristeri
Has thanked: 0
Been thanked: 0

ρε φιλε δοκιμασα την τακτικη σου απο περιεργεια και γυρισα τον εναν επιθετικο σαν μεσοεπιθετικο.ποσο μπαλαρα παιζει η ομαδα δε το πιστευω!!
There's a ferie in my head and I call her Lady Rosenred Why she came there I don't know, no I don't know

LIKE A MAN IS A MOUNTAINSIDE
GREATNESS WAITS FOR THOSE WHO TRY
NONE CAN TEACH YOU, IT'S ALL INSIDE
JUST CLIMB
DUKASPAP
Trialist
Trialist
Posts: 6
Joined: Fri Dec 20, 2013 12:17 am
Has thanked: 0
Been thanked: 0

τι ρόλους έβαλες τους επιθετικούς και τον επιθετικό μεσο?
User avatar
shadow13m
First Team Regular
First Team Regular
Posts: 1303
Joined: Wed Oct 28, 2009 3:59 pm
Football Manager της ομάδας: searching...
Αγαπημένη Ομάδα: Man Utd
Location: Peristeri
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Έβγαλα τον έναν που νομίζω τον ειχες ψευτικο εννιαρι; Και τον έβαλα πίσω απο τους επιθετικούς σαν μεσοεπιθετικό γιατι με βολεύει έτσι σύμφωνα με τους παίχτες που έχω. Μιλάμε για πολυ μπάλα η ομάδα και τρελή κατοχή ! Ακομα ειμαι προετοιμασία και έχω παίξει προκριματικά Europa . Θα επανερθω με πιο πολλές πληροφορίες κατα τα μέσα του προταθληματος


Sent from my iPhone using Tapatalk
There's a ferie in my head and I call her Lady Rosenred Why she came there I don't know, no I don't know

LIKE A MAN IS A MOUNTAINSIDE
GREATNESS WAITS FOR THOSE WHO TRY
NONE CAN TEACH YOU, IT'S ALL INSIDE
JUST CLIMB
DUKASPAP
Trialist
Trialist
Posts: 6
Joined: Fri Dec 20, 2013 12:17 am
Has thanked: 0
Been thanked: 0

στα εκτός έδρας παιχνίδια με δυνατούς αντιπάλους χολένη το σύστημα ,αν βρεις ένα καλό σuστημα σε αυτήν την φιλοσοφία παιχνιδιού περιμένω.... εγώ έβγαζα έναν κ δύο επιθετικούς καμία φορά κ φόρτωνα το κέντρο ...γενικά δεν μου αρέσει η άμυνα κ δεν μπορώ να σκεφτώ αμυντικά
Leonidas Mourinho
Trialist
Trialist
Posts: 22
Joined: Sat Aug 10, 2013 8:50 am
Football Manager της ομάδας: Ολυμπιακός
facebook προφίλ: https://www.facebook.com/leo.m
Has thanked: 0
Been thanked: 0

shadow13m wrote:Έβγαλα τον έναν που νομίζω τον ειχες ψευτικο εννιαρι; Και τον έβαλα πίσω απο τους επιθετικούς σαν μεσοεπιθετικό γιατι με βολεύει έτσι σύμφωνα με τους παίχτες που έχω. Μιλάμε για πολυ μπάλα η ομάδα και τρελή κατοχή ! Ακομα ειμαι προετοιμασία και έχω παίξει προκριματικά Europa . Θα επανερθω με πιο πολλές πληροφορίες κατα τα μέσα του προταθληματος


Sent from my iPhone using Tapatalk

Φίλε έχουμε κανένα νέο...??
Post Reply

Return to “Έτοιμες τακτικές!”