Kαι το ταξίδι ξανά αρχίζει...

Post Reply
geovrettos
Hot Prospect
Hot Prospect
Posts: 575
Joined: Sat Oct 06, 2007 3:42 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Το πήρα απόφαση ,έφυγα απο την Αθήνα και παω στο νησί μου ,Λευκάδα κύριοι...
Ολα ειανι πιο καλα εδώ ,ολα εκτος απο την κατάσταση στην ομάδα...Τετοια χάλια...

Εφυγα χωρις σκέψη απο την Αθήνα για να αναλάβω τον Τηλυκράτη αλλα η εικόνα που είδα στην ομάδα ηταν τραγική...

Ήξερα οτι δεν υπήρχε ουτε ευρώ κι ομως είπα να κανω μια προσπαθεια .Ο προεδρος ήθελε απλά η ομαδα να μην παει παρακάτω απο τον όμιλο τηε ΕΠΣ Πρεβεζας και γω χωρις μπτζεκτ μεταγραφων και με κατι ψηλα για συμβολαια θα ψαξω για δανεικους και ελευθερους...


Στοχος; Αρχικα να φτιαξω ροτερ
eliaska41
Coach
Coach
Posts: 2847
Joined: Fri Jun 03, 2011 10:19 pm
Αγαπημένη Ομάδα: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
Has thanked: 0
Been thanked: 0

καλή αρχή!
Είμαι αντι-fan του... αντι-fan μου!
geovrettos
Hot Prospect
Hot Prospect
Posts: 575
Joined: Sat Oct 06, 2007 3:42 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Με 35.000 ευρώ για συμβόλαια και χωρίς καλά-καλά ολόκληρο τιμ βοηθών παρέλαβα την ομάδα...
Είναι μια πραγματικά τραγική κατάσταση που ξέρω ότι δεν υπάρχει περίπτωση να αλλάξει.Και πως να αλλάξει όταν η ομάδα θα μπορούσε να είναι στη γ εθνική και δεν είχε τα χρήματα και φούνταρε;
Ο πρόεδρος που το μόνο που θέλει είναι να κρατηθούμε στην κατηγορία με ξεναγεί στο γήπεδο....

Image

Image



Δεν υπάρχει πιο κάτω λέω από μέσα μου καθώς πίνω ένα πότο σε ένα αγαπημένο μπαράκι στη Λευκάδα ....

Image



Δεν υπάρχει πιο κάτω το λέω για να το πιusp=sharingστέψω ή απλά για να χαλαρώσω;Ου΄τε εγώ ξέρω .Το μόνο σίγουρο είναι πως ΆΜΕΣΑ πρέπει να κάνω 4 πράγματα :1)να ψάξω το ... "κονέ" με κανά σύλλογο μπας και τσιμπάω κανένα παίχτη από εκεί δανεικό ,2)να μιλήσω με τον πρόεδρο και να του πω για την ανάγκη που υπάρχει για να κάνουμε μια μέρα δοκιμής ...όχι ότι δε θα το καταλάβει ,δεν υπάρχει ψυχή στο ρόστερ ,αλλα δεν υπάρχει και ευρώ...3)να δω με τι σχήμα θα παίζω!Ναι ,δεν κάνω κάτι ανάποδα ,πρέπει να δώ πως θα παίξω για να φτιάξω πάνω σε αυτό το ρόστερ μου από την λίστα ελεύθερων 16αριδων που έχω στα χέρια μου και 4)μέσα στη λίστα να ψάξω αυτό ακριβω΄ς που θέλω.δεν έχω τη δυνατότητα να πετάξω ευρώ....

Μόνο εγώ πιστεύω πως σε μια κατηγορία που λίγο-πολύ όλοι είμαστε τα ίδια σκατά μπόρω να κάνω την έκπληξη και εκεί που όλοι μας έχουν για φούντο να κάνω το ΜΠΑΜ ...
θέλει όμως πολύ δουλειά και τύχη ...

Πρώτες σκέψεις για κατά βάση αμυντικό 4-2-3-1 με δυο πλάγιους -γρήγορους εξτρέμ που να σεντράρουν κια η μπάλα να μη φτάνει στους Παξούς ,έναν επιθετικό "στόχο" που να ..."σαλταέι" 10 εκ.πανω απο το χόρτο,κανα καντρικό με πόδι,να φτάνει η μπάλα στο άλλο τέρμα να ποτέ σουτάρει και μετα;;κόφτες,δρεπάνια ,πορτιέριδες που παίζουν και μπάλα για να λένε στις γκόμενες του χωριού οτι εχουν προπόνηση μετά τις μπύρες-ταύλι-μάλπουρο στην παραλία ....


Με όλα αυτά με πήρε η ώρα και το μπαράκι άδειασε

Image

Τελευταία μέρα χαλάρωσης ,απο αύριο ΔΟΥΛΕΙΑ!!!!
Post Reply

Return to “Ελλάδα”