Πρόβλημα με skins

Ενημερωθείτε και κατεβάστε νέα skins για να ομορφύνετε το παιχνίδι
Post Reply
User avatar
Antonisjk
National Manager
National Manager
Posts: 7512
Joined: Thu Dec 11, 2003 12:00 am
Αγαπημένη Ομάδα: AEK
Location: Κύπρος
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Καλησπέρα. Αντιμετωπίζω πρόβλημα με τα skins... Όποιο και αν περάσω στο FM, μου το εμφανίζει όπως στην εικόνα παρακάτω:



Έχω την τελευταία έκδοση των drivers της κάρτας γραφικών, έχω κάνει clear cache εντός και εκτός παιχνιδιού, γενικά έχω δοκιμάσει αρκετά πράγματα χωρίς καμία απολύτως επιτυχία...
Spoiler: show
Image
Το συγκεκριμένο ss είναι βγαλμένο με το OPZ skin (τελευταίο version). Κάπως έτσι εμφανίζει και το Morpheas και το Steklo X4 και το Dark Skin και άλλα που δοκίμασα...

Όποιος έχει οποιαδήποτε ιδέα/πρόταση, είναι ευπρόσδεκτος...
User avatar
Antonisjk
National Manager
National Manager
Posts: 7512
Joined: Thu Dec 11, 2003 12:00 am
Αγαπημένη Ομάδα: AEK
Location: Κύπρος
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Λύθηκε το πρόβλημα. Για όποιον αντιμετωπίσει κάποιο παρόμοιο, η λύση ήταν να μεταφέρω το saving folder σε άλλο σημείο. Δηλαδή από το C:\User\Έγγραφα\Sports Interactive\Football Manager 2014 το πήγα στο C:\User\Sports Interactive\Football Manager 2014.

Για να γίνει αυτό πρέπει να δημιουργηθεί πρώτα ο φάκελος (προσοχή να μην βάλετε τίποτα μέσα πριν τρέξετε το παιχνίδι για πρώτη φορά), να τον ορίσετε ingame από τις "προτιμήσεις", να κάνετε restart το παιχνίδι και μετά να βάλετε οποιοδήποτε graphic θέλετε (skins, logos, facepacks κλπ).
User avatar
jasonas
Assistant Manager
Assistant Manager
Posts: 3905
Joined: Tue Apr 29, 2008 8:50 pm
Football Manager της ομάδας: ΑΕΚ
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΕΚ, BOCA
Has thanked: 1 time
Been thanked: 7 times

ευχαριστω αδελφε με έσωσες! :wink:

μου ετυχε και εμενα..... εχω βαλει το champions leage σκιν και εχω αλλαξει ολα τα background (και του main menu) με φωτο τις ΑΕΚαρας και νομιζα οτι έφταιγε αυτο! :P
Post Reply

Return to “Skins”