Ryan Gauld (AMRLC)

Post Reply
Ciric21
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 6927
Joined: Thu Sep 23, 2010 6:34 am
Football Manager της ομάδας: Coventry
Αγαπημένη Ομάδα: AEK
facebook προφίλ: nik23s
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Ryan Gauld

Attacking Midfielder (Left, Centre)

17 ετών, Dundee United

Ο Σκωτσεζος αν και μολις 17 ετων εχει συμμετοχες στην Dundee United απο την σεζον 2011-12 ενω στο FM 2013 μπορουσε να εξελιχθει σε εναν χρησιμο παικτη ακομα και για τις μεγαλες ομαδες αν και χρειαζοταν αρκετη υπομονη και δουλεια μεχρι να φτασει σε ικανοποιητικο επιπεδο.

Στην φετινη εκδοση του παιχνιδιου ειναι φανερα βελτιωμενος και θα μπορουσε απο την πρωτη χρονια κι ολας να σταθει βασικος σε ομαδες επιπεδου Championship ή backup σε ομαδες της πρωτης κατηγοριας.Το κοστος μεταγραφης μπορει να φτασει μεχρι και τα 5m την πρωτη χρονια, εγω τον αγορασα με μολις 800k την τριτη.

Image

Χωρις υπερβολες, το εψαξα παρα πολυ με αυτον τον παικτη για να βρω την "καλη" του θεση, οχι επειδη δεν απεδιδε καλα αλλα αντιθετως απεδιδε εξισου καλα σε αρκετες διαφορετικες θεσεις και ρολους.Μεσα σε αυτα τα δυο χρονια τον εχω χρησιμοποιησει απο ML (winger) μεχρι false nine οταν ειχα προβληματα τραυματισμων.Πλεον εχω καταληξει στο οτι αποδιδει καλυτερα σαν Advanced Playmaker ειτε στο κεντρο ειτε στα ακρα.
Image

Το 2017 μετα απο δυο χρονια στην ομαδα εχει εξελιχθει ετσι:
Image
Πιθανοτατα αν τον ειχα αγορασει απο την πρωτη χρονια να ειχε βελτιωθει περισσοτερο αλλα ειμαι ευχαριστημενος και περιμενω να βελτιωθει κι αλλο φετος που θα ειναι βασικος στα δεξια.To value του δεν ειναι πολυ μεγαλο αλλα εδω και δυο καλοκαιρια τον ζηταει η Arsenal με προτασεις πανω απο 15m.Αν και αυτα τα δυο χρονια δεν ηταν βασικος (ειχε τους Lennon, Ince, Downing μπροστα του) εχει φτασει ηδη τις 18 ασσιστς ενω εχει πετυχει και 5 γκολ.
Μια ομάδα Άλλη Εντελώς Κατάσταση
μια ατέλειωτη μες στην καρδιά επανάσταση
σε τρία γράμματα χώρεσε η ζωή μας
γιατί υπήρξε γνήσια σχέση μεταξύ μας.
eliaska41
Coach
Coach
Posts: 2847
Joined: Fri Jun 03, 2011 10:19 pm
Αγαπημένη Ομάδα: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
Has thanked: 0
Been thanked: 0

αν δεν το έχει ήδη-προτείνω το move: attempting a few more one-two
Είμαι αντι-fan του... αντι-fan μου!
Post Reply

Return to “Μέσοι”