Tom Ince (AMR/L)

Post Reply
Ciric21
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 6927
Joined: Thu Sep 23, 2010 6:34 am
Football Manager της ομάδας: Coventry
Αγαπημένη Ομάδα: AEK
facebook προφίλ: nik23s
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Tom Ince

Attacking Midfielder (Left, Right)

21 ετων, Blackpool

Γνωστος στους περισσοτερους απο το περσινο FM, o 21χονος Αγγλος ειναι αρκετα καλυτερος φετος και πιο προσιτος οικονομικα μιας και το συμβολαιο του τελειωνει στο τελος της πρωτης σεζον.Αν βιαζεστε να τον αποκτησετε απο το πρωτο κι ολας καλοκαιρι θα χρειαστουν περιπου 4 με 5m, εγω εκανα υπομονη και τον απεκτησα τον Ιανουαριο με μολις 1m.

Εδω ενα ss με τα atts του απο την αρχη του παιχνιδιου:
Image

Οπως φαινεται και παρακατω, ο Αγγλος μπορει να χρησιμοποιησει εξισου καλα και τα δυο του ποδια με αποτελεσμα να μπορει να αποδωσει ειτε σαν winger ειτε σαν inside forward και στα δυο ακρα.Εγω, μιας και παιζω 4-4-2, τον χρησιμοποιω σαν ML (Winger) θεση την οποια εχει competent στην αρχη του παιχνιδιου αλλα δεν δυσκολευτηκε να την μαθει σε πολυ λιγο χρονικο διαστημα
Image


Παρακατω ενα ss απο το 2017.Οπως μπορειτε να δειτε τα atts του εχουν βελτιωθει αρκετα και ειδικα τα physical ενω ειναι βασικο στελεχος στην εθνικη Αγγλιας.Το value του εχει φτασει τα 26.5m ενω εχω απορριψει προτασεις 35m+ απο τις δυο ομαδες του Manchester.To av.rating του καθε χρονο ειναι κοντα στο 7 ενω τα δυο τελευταια χρονια ειναι πρωτος σε ασιστς στην ομαδα μου.
Image
Μια ομάδα Άλλη Εντελώς Κατάσταση
μια ατέλειωτη μες στην καρδιά επανάσταση
σε τρία γράμματα χώρεσε η ζωή μας
γιατί υπήρξε γνήσια σχέση μεταξύ μας.
User avatar
Lets_Go_Reds
Assistant Manager
Assistant Manager
Posts: 3069
Joined: Mon Dec 10, 2012 8:06 pm
Αγαπημένη Ομάδα: LFC
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Δεν έχει τύχει να τον έχω κοουτσάρει φμικά επειδή δεν είχα και τα καλύτερα οικονομικά μέχρι τώρα, ή όταν τα είχα είχε ήδη εκτοξευτεί η τιμή του. Αξίζει τα λεφτά του πάντως με τα 1000. Μεγάλη λατρεία.
Post Reply

Return to “Μέσοι”