προβλημα με τις τακτικες

Η Μαύρη Βίβλος του ποδοσφαίρου! Συζητήστε γενικά για τις τακτικές στο ποδόσφαιρο....
Post Reply
User avatar
shadow13m
First Team Regular
First Team Regular
Posts: 1303
Joined: Wed Oct 28, 2009 3:59 pm
Football Manager της ομάδας: searching...
Αγαπημένη Ομάδα: Man Utd
Location: Peristeri
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Φετος εχω τεραστιο προβλημα με τις τακτικες και δεν μου βγαινει τιποτα απο αυτα που θελω να γινονται στον αγωνιστικο χωρο με αποτελεσμα να χρησιμοποιω δανεικες τακτικες κατι τι οποιο δε γουσταρω.μπορει να βοηθησει κανεις και να δωσει καμια ιδεα συμβουλη για να φτιαξω αυτο που εχω στο μυαλο μου?
There's a ferie in my head and I call her Lady Rosenred Why she came there I don't know, no I don't know

LIKE A MAN IS A MOUNTAINSIDE
GREATNESS WAITS FOR THOSE WHO TRY
NONE CAN TEACH YOU, IT'S ALL INSIDE
JUST CLIMB
User avatar
Eddie-7-
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 303
Joined: Mon May 12, 2003 11:00 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Και φέτος, δεν μπορείς να πεις πως υπάρχει μια τακτική που είναι επιτυχής για όλους.
Εξαρτάται σε μεγάλο βαθμό από τους παίκτες που έχεις, τις οδηγίες που τους ζητάς ενώ πάντα η ομάδα, θέλει ένα διάστημα προσαρμογής στην τακτική (θέμα προπόνησης)
Προσωπικά δοκίμασα κάποιες "έτοιμες" τακτικές που βρήκα και με αυτές οδηγό, δημιούργησα μια σχετικά καλή τακτική σε 4-2-3-1.
Αλλά ως φαν του 4-4-2, παλεύω να φτιάξω και μια τέτοια αξιόπιστη. (είχα στην έκδοση 14.1.3 αλλά με τα νεα πατς "επεσε" η απόδησή της)

Υπομονή &.. επιμονή!!!
eeee
Amateur
Amateur
Posts: 222
Joined: Tue Sep 09, 2008 10:10 am
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ε πες μας τι εχεις στο μυαλο σου πρωτα :-D
eliaska41
Coach
Coach
Posts: 2847
Joined: Fri Jun 03, 2011 10:19 pm
Αγαπημένη Ομάδα: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
Has thanked: 0
Been thanked: 0

shadow13m wrote:Φετος εχω τεραστιο προβλημα με τις τακτικες και δεν μου βγαινει τιποτα απο αυτα που θελω να γινονται στον αγωνιστικο χωρο με αποτελεσμα να χρησιμοποιω δανεικες τακτικες κατι τι οποιο δε γουσταρω.μπορει να βοηθησει κανεις και να δωσει καμια ιδεα συμβουλη για να φτιαξω αυτο που εχω στο μυαλο μου?
Το ξεπέρασες από ότι έχω καταλάβει, έτσι;
Είμαι αντι-fan του... αντι-fan μου!
iliasilias
Trialist
Trialist
Posts: 71
Joined: Fri Jul 12, 2013 12:26 pm
Football Manager της ομάδας: αρης θεσ/νικης
Location: θεσσαλονικη
Has thanked: 0
Been thanked: 0

εγω να σου πω παιζω με τον αρη που δεν ειναι δα και κατι σπουδαιο αλλα ειμαι στην πρωτη πενταδα..μαλιστα νικησα 2-0 ολυμπιακο και 3-2 παοκ...παιζω συστημα 4-4-2 με αντεπιθεσεις και νομιζω παει καλα..και εγω το εκανα μονος γιατι δε μου αρεσουν τα ετοιμα..
User avatar
shadow13m
First Team Regular
First Team Regular
Posts: 1303
Joined: Wed Oct 28, 2009 3:59 pm
Football Manager της ομάδας: searching...
Αγαπημένη Ομάδα: Man Utd
Location: Peristeri
Has thanked: 0
Been thanked: 0

eliaska41 wrote:
shadow13m wrote:Φετος εχω τεραστιο προβλημα με τις τακτικες και δεν μου βγαινει τιποτα απο αυτα που θελω να γινονται στον αγωνιστικο χωρο με αποτελεσμα να χρησιμοποιω δανεικες τακτικες κατι τι οποιο δε γουσταρω.μπορει να βοηθησει κανεις και να δωσει καμια ιδεα συμβουλη για να φτιαξω αυτο που εχω στο μυαλο μου?
Το ξεπέρασες από ότι έχω καταλάβει, έτσι;
η αληθεια ειναι οτι το ξεπερασα πριν απο κανα μηνα!επιτελους χρησιμοποιω μονο δικια μου ταλτικη και παραλαγες της αναλογα το ματς και την ομαδα!απλα μου πηρε αρκετο καιρο! :-P
There's a ferie in my head and I call her Lady Rosenred Why she came there I don't know, no I don't know

LIKE A MAN IS A MOUNTAINSIDE
GREATNESS WAITS FOR THOSE WHO TRY
NONE CAN TEACH YOU, IT'S ALL INSIDE
JUST CLIMB
Post Reply

Return to “Στη σκακιέρα!”