ΑΕΚ - και καλα πλουσια ομαδα

Post Reply
KostasTr
Trialist
Trialist
Posts: 7
Joined: Thu Jan 02, 2014 3:10 pm
Football Manager της ομάδας: ΑΕΚ
facebook προφίλ: KostasTrampourasSs
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Πηρα την Αεκ κι εγω πιστευοντας πως θα εχω λευτα θα κανω καλες μεταγραφες κτλπ .. Πρωτη χρονια στην γ ' εθνική , τα πηγα καλα ( πηρα πρωταθλημα 4 αγωνιστηκες πριν την ληξη και κυπελλο . ) Λεω τον Μελισανιδη να μου κανει προπονητικες εγκαταστασεις και συμφωνεί.. Στο τελος της σεζον ερχετε και μου λεει -- Ακυρωθηκαν οι εργασειες για τις προπονητικες εγκαταστασεις λογο κακης οικονμικης καταστασης -- ( καπως ετσι ) .... Ειμαι σε φαση :evil: εγω.... Τεσπα ... Ανεβενω στην β εθνικη και εχω μπατζετ 1 εκ περιπου .. Τον ξανα λεω για προπονητικες εγκαταστασεις παλι μου λεει ΝΑΙ ( :-D )
Τοτε γιατι ρε βλακα με ακυρωσες τις προηγουμενες ;;;; !!! ( -toixos2 ) .. Εχω κάνει πανω απο 10 μεταγραφες απο Ιουλιο μεχρι Σεπτεμβριο ( για την νεα σεζον ) και βλεπω συνεχεια: Αντίδραση φιλάθλων 35 % - Αντίδραση φιλάθλων 35 % - Αντίδραση φιλάθλων 35 % - Αντίδραση φιλάθλων 35 % - ΜΑ ΓΙΑΤΙ ??? εε ειπαν και αυτοι μια φορα να βαλουν 50 %
..... Εχω παρει :
Παντελη Καπετανο - Νικο Σπυρόπουλο - Μιχαλη Κυργια - Μιχαλη Γιαννιτση - Ζβονομιρ Βουκιτς - Ιωαννι Μασμανιδη - Γιωργο Γεωργιαδη - Θωμα Ναζλιδη - Ραντμαν -Φλοριαν Κρεμπς - Γιωργο Μαργαριτη - Νικο Ψυχογιο - Πετρο Ματναλο ( ηταν ηδη κλεισμενος ) - Δημητρη Σουνα - Φαγιε ( ηδη κλεισμενος ) - Τζον Ιμπε
Απο τις 1 Ιανουαριου αρχιζω κι αλλες μεταγραφες : Λινο - Μοχαμεντ Σαρρ - Τσιριλλο ( τον αφησα να φυγει και τον ξανα πηρα ) - Ρικαρντο Βερον - Φωτακη - Παντιδο και 2 ακομα που δν θυμαμαι ;ρρ ( επρεπε να πουλησω Ανακογλου - Κορδερο - Μπρεσεβιτς ) -- Εχω παρει τοσους παικτες στην ΑΜΥΝΑ και συνεχεια ( 50% ) δεχομαι γκολ απο κορνερ και ( 20 % ) απο αλλα στημενα ....
ΔΗΛΑΔΗ ΠΟΙΟΝ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΟΝ ΒΑΡΑΝ Η ΤΟΝ ΠΙΚΕ ?? Και εκει που ελεγα πως θα βγω δευτερος να παω μπαραζ χανω απο Πανιονιο και παναχαηκη ( 19 -2 τελικες με την παναχαηκη και εφαγα 2 γκολ ) και παω 6 -7ος ..... Τι παικτες πρεπει να παρω ρε παιδια για να εχω καλη αμυνα ????? ---- Εχασα και απο την ΑΕΛΚ 4- 1 στο κυπελλο με ανατρωπη ---- Η φημη μου ειναι 71 % και η κατασταση θεσης πολυ χαμηλη ενω λενε πως ειναι πολυ σιγουρη !!!??!!

ΥΓ ( 1 ) => Ξερετε γιατι μερικες φορες μου γραφει ( το σειβ δν μπορει να διαβαστει - καπως ετσι - ) και μου διαγραφωνται τα σειβ ( αν και κανω διπλο σειβ καθε φορα )
ΥΓ ( 2 ) => Οταν το προχωρησω θα σας πω και συνεχεια !!
User avatar
Giorgos Giovanis
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 6025
Joined: Tue May 01, 2012 6:22 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Panathinaikos,Werder Bremen
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Αυτο επρεπε να το γραψεις στη γενικη συζητηση θεωρω,οχι εδω.
Image
KostasTr
Trialist
Trialist
Posts: 7
Joined: Thu Jan 02, 2014 3:10 pm
Football Manager της ομάδας: ΑΕΚ
facebook προφίλ: KostasTrampourasSs
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Γιατι ; - ( απλα δεν εχω φωτογραφιες που θα ανεβασω λιγο αργοτερα )
eliaska41
Coach
Coach
Posts: 2847
Joined: Fri Jun 03, 2011 10:19 pm
Αγαπημένη Ομάδα: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
Has thanked: 0
Been thanked: 0

εδώ είναι ο τομέας των ιστοριών..
Είμαι αντι-fan του... αντι-fan μου!
User avatar
alex-gate-7-1925
National Manager
National Manager
Posts: 8370
Joined: Tue Mar 01, 2011 2:53 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Olympiacos
facebook προφίλ: alex.zografidis
twitter: alex7zog
Status: Είναι δύσκολο να σπουδάζεις και να παίζεις FM. Ένα από τα δύο θα γίνει.
Location: Patra
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ρίξε μια ματιά και στις άλλες ιστορίες στον τομέα και θα καταλάβεις αυτό που σου λένε τα παιδιά...

Σε αυτό το τόπικ μπορείς να γράφεις τι συμβαίνει στο save σου
viewtopic.php?f=373&t=39490
Post Reply

Return to “Ελλάδα”