Patch Ενεργοποίησης Γ' Εθνικής & Τοπικών Πρωταθλημάτων ΕΠΣ

Συζητήστε σχετικά με το νέο Football Manager 2014!
Post Reply
sorrilio13
Trialist
Trialist
Posts: 5
Joined: Fri Nov 08, 2013 3:37 pm
Football Manager της ομάδας: Παναθηναικος
facebook προφίλ: vaggelis sorros
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Παιδιά καλημέρα, χρόνια πολλά και καλή χρονιά να έχουμε. Θέλω να ξεκινήσω από τα τοπικά πρωταθλήματα στην Ελλάδα, αλλά λόγω έλλειψης χρόνου θέλω να ρωτήσω αν μπορώ να παίξω στο classic mode. Και αν ναι, πως? Ευχαριστώ πολύ.
ktsik
Trialist
Trialist
Posts: 2
Joined: Wed Jan 08, 2014 1:11 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ρε παιδιά μήπως μπορεί κάποιος να με βοηθήσει? βάζω το patch και μου βγάζει όλα τα πρωταθλήματα (απο superleague kai katw) με παίκτες ψεύτικους...
Με τίποτα δεν μπορώ να επαναφέρω τους αληθινούς...τι γίνεται?
User avatar
SOTIRIS_2012
Amateur
Amateur
Posts: 101
Joined: Wed Nov 21, 2012 6:47 pm
Football Manager της ομάδας: Γλυφάδα
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός
Location: Athens
Has thanked: 0
Been thanked: 0

ktsik wrote:Ρε παιδιά μήπως μπορεί κάποιος να με βοηθήσει? βάζω το patch και μου βγάζει όλα τα πρωταθλήματα (απο superleague kai katw) με παίκτες ψεύτικους...
Με τίποτα δεν μπορώ να επαναφέρω τους αληθινούς...τι γίνεται?
Για αρχή αγόρασε το παιχνίδι αυθεντικό πρώτα και μετά ότι άλλη απορία έχεις εδώ είμαστε..
User avatar
vagmes
Trialist
Trialist
Posts: 19
Joined: Sun Jan 28, 2007 9:07 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Γεια σας!! κ γω παραδοσιακα παιζω παντα μικρες κατηγοριες ειτε απο Ελλαδα τα τελευταια χρονια ειτε εξωτερικου. αλλα οντως φετος εχει ζορισει η κατασταση στο να φτιαξεις μια αξιοπρεπη ομαδα.. ξαναγραφω εδω ενα reply που ειχα κανει σε αλλο topic μιας κ εκει δν πηρα απαντηση. Σορυ αν κουρασω αλλα αν τα παρακατω ειναι bug να ξεκινησω τωρα που ειναι νωρις καποιο αλλο save :( :( :(

" Γεια σας και απο εμενα.. Τωρα μου επετρεψε ο χρονος μου να το ξεκινησω κ εγω αλλα ενω παιζω παρα πολλα χρονια, ενα δυο πραγματακια με εχουν ξενισει καπως.. καταρχην εχω ξεκινησει με το editor των χαμηλωτερων ελληνικων ππρωταθληματων με την Νικη Σητειας.. Λοιπον, 1ον ενω δινω περιπου 265 ευρο σε καποιους παικτες την βδομαδα κ ολοι οι υπολοιποι εχου ερθει με type συμβολαιου non-contract, στο salary φαινεται να δινω σχεδον τα διπλα. Σαν να περνουν κατιτις κ αυτοι με τα non-contract. Κατι τετοιο δν επαιζε στα παλιοτερα κ το ξερω γτ παντα ξεκιναω με ομαδες απο τοσο χαμηλα,ειτε απο ελλαδα ειτε απο αλλου.. Καταλαβαινεται οτι με ενα badget 500 e/week δν γινεται να κανεις ομαδα αν φαινεται οτι κατι παιρνουν ολοι ακομα κ ας εχουν τον τυπο συμβολαιου που σας ειπα παραπανω..δν υπαρχει περιπτωση να μην ξεπεραστει το badget..ειναι καποιο bug? και δευτερον, σημερα δεν φαινονται τα report στα scouting..ακομα κ σε αυτους που ειχα κανει scout χτες κ ειχαν report, σημερα μου λεει οταν παταω να δω το report, οτι πρεπει να στειλω καποιον να κανει scouting αλλα κ να στειλω παλι το ιδιο :evil: Επισης κατι που δεν μπορει να σε αφησει να παιξεις σαν ανθρωπος, κ ειδικα οσοι παιζουν μικροτερες κατηγοριες σαν κ μενα κ ξερουν οτι πρεπει να ψαχνουν με το φαναρι μπας κ βρουν εναν καλο που θα θελει να ερθει στην ομαδα τους, μπορουν να καταλαβουν ποσο δυσκολευει το παιχνιδι αυτο... Πραγματικα συγγνωμη αν σας κουρασα... "
lilipouas
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 497
Joined: Wed Nov 05, 2008 9:28 pm
Football Manager της ομάδας: Α.Ο. Ξάνθη
Αγαπημένη Ομάδα: Dresden, Steven
Has thanked: 6 times
Been thanked: 0

ktsik wrote:Ρε παιδιά μήπως μπορεί κάποιος να με βοηθήσει? βάζω το patch και μου βγάζει όλα τα πρωταθλήματα (απο superleague kai katw) με παίκτες ψεύτικους...
Με τίποτα δεν μπορώ να επαναφέρω τους αληθινούς...τι γίνεται?
μήπως έχεις βάλει να παίζεις με ψεύτικους παίχτες (έχει κάποιες αλλαγές στην αρχική οθόνη, πρόσεξε τι πρέπει να τικάρεις....)
Manuel Jimenez 21
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 5876
Joined: Sun Feb 13, 2011 3:37 pm
Football Manager της ομάδας: Svay Rieng Province FC
Αγαπημένη Ομάδα: AEK, Liverpool, Panellinios
Status: Στην ρουτίνα.
Location: Γκύζη
Has thanked: 7 times
Been thanked: 4 times
Contact:


Off Topic:
Εχει και Αρη; :trollface:
User avatar
antonis21
Trialist
Trialist
Posts: 25
Joined: Mon Jun 30, 2008 6:14 pm
Football Manager της ομάδας: AEK
Αγαπημένη Ομάδα: AEK
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Εξαιρετική εργασία. Πολλά συγχαρητήρια και ευχαριστίες!
mk gate 07
Trialist
Trialist
Posts: 39
Joined: Fri Dec 27, 2013 7:01 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Καταρχας εκπληκτικη δουλεια!!

Αλλα το μονο μειον που παρατηρησα ηταν τα λεφτα της αεκ..δηλαδη δεν γινεται μια μεγαλη ομαδα χωρις χρεη και με πολυ πλουσιο προεδρο να μην δινει καθολου λεφτα και να εχει το ιδιο μπατζετ με τον λεβαδειακο πχ(χωρις παρεξηγηση)

δεν ξερω αν γινεται να το φτιαξεις παντως θα ειναι πιο ρεαλιστικο

και παλι συγχαρητηρια για τη δουλει; (:
kerkireos
Trialist
Trialist
Posts: 9
Joined: Sun Nov 20, 2005 7:05 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ειχα δοκιμασει να παιξω το αντιστοιχο patch στο 2013 και ηταν απιστευτα αργο...Ο υπολογιστης μου ειναι 2ετιας, δεν νομιζω να φταιγε, μαλλον θα ταν πολυ βαρυ λογω τον πολλων κατηγοριων.
Εχουν βελτιωθει καθολου τα πραγματα η υπαρχει κατι που δεν εκανα εγω σωστα?
User avatar
Gewponos
Hot Prospect
Hot Prospect
Posts: 538
Joined: Sun Feb 19, 2012 6:02 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός, Bayern
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Όπως κάθε χρόνο θα το τιμήσω.. Αγοράζω σήμερα το παιχνίδι και απο αύριο αρχίζουν οι περιπλανήσεις στα αλώνια. Για άλλη μια φορά ευχαριστούμε πολύ ρε μάγκες για όλη την δουλειά
User avatar
peritri
Head Researcher - Webmaster
Head Researcher - Webmaster
Posts: 75719
Joined: Mon Sep 16, 2002 11:00 pm
Location: Νέο Ψυχικό
Has thanked: 7 times
Been thanked: 26 times
Contact:

Ευχαριστώ για τις παρατηρήσεις παιδιά.

Τις σημείωσα για ΑΕΚ και μισθούς ερασιτεχνών και θα τα κοιτάξω.

@kerkireos, όχι δεν είναι τόσο αργό φέτος όσο πέρισυ, είναι και λιγότερες οι κατηγορίες. Τσέκαρέ το αν θες και γράψε εδώ τις εντυπώσεις σου!
iliasilias
Trialist
Trialist
Posts: 71
Joined: Fri Jul 12, 2013 12:26 pm
Football Manager της ομάδας: αρης θεσ/νικης
Location: θεσσαλονικη
Has thanked: 0
Been thanked: 0

παιδια συγνωμη ειναι λιγο ασχετο...μηπως ξερει καποιος το id του γηπεδου γιαννης καλλιανιδης του εθνικου κατερινης?
User avatar
georgezerv76
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 453
Joined: Tue Feb 15, 2011 1:15 pm
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΡΗΣ
Has thanked: 0
Been thanked: 0

του χρονου θα βγει πατσακι για Γ εθνικη, ετσι ? ε?? :oops:
User avatar
kobos550
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 5911
Joined: Sat Jan 28, 2012 9:38 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός
Location: Αθήνα
Has thanked: 2 times
Been thanked: 1 time

και του παραχρόνου όμως ετσι?


Tapatalked
User avatar
georgezerv76
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 453
Joined: Tue Feb 15, 2011 1:15 pm
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΡΗΣ
Has thanked: 0
Been thanked: 0

kobos550 wrote:και του παραχρόνου όμως ετσι?


Tapatalked

μη σου πω μεχρι και το ..FM17, FM18, για να μαστε καλυμενοι... :oops:
Post Reply

Return to “Γενική συζήτηση για το Football Manager 2014”