Alavanja 14 Pervection Skin

Ενημερωθείτε και κατεβάστε νέα skins για να ομορφύνετε το παιχνίδι
Post Reply
DaFFyNaSH
Hot Prospect
Hot Prospect
Posts: 520
Joined: Mon Apr 21, 2008 11:27 pm
Football Manager της ομάδας: Ντιναμό Μόσχας
Αγαπημένη Ομάδα: ΠΑΟΚ, Juve, Newcastle, Nottm F
Location: Σέρρες
Has thanked: 0
Been thanked: 0

@Sokinv πάνε στον Πινακα Ελέγχου Μέλους >> Ρυθμίσεις κοινότητας και βάλε στο "ΝΑΙ" αυτή τη ρύθμιση γιατί αλλιώς δεν μπορούμε να σου απαντάμε στα μηνύματα σου :-D

Image
User avatar
iceman3322
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 439
Joined: Mon Oct 30, 2006 1:52 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Liverpool-Ολυμπιακος
Has thanked: 0
Been thanked: 0

DaFFyNaSH wrote:@Sokinv δεν μπορώ για κάποιο λόγο να σου απαντήσω στο inbox που μου έστειλες... Μηπως είναι γεμάτα τα μηνύματα σου;
iceman3322 wrote:ρε παιδια εχω μια απορια. εβαλα αυτο το σκιν αλλα στην Β'εθνικη δν μου δειχνει τα σηματα της διοργανωτριας. δλδ στην SL Μου δειχνει το σημα που εχει το ο φακελος μου της SL αλλα στην FL δν μου τα δειχνει. γιατι? ενω στον φακελο υπαρχει το σημα της FL.
Spoiler: show
Image
Spoiler: show
Image
Προφανώς είναι περασμένη η εικόνα στο ID της Β' Εθνικής απο πέρσι που ήταν μία, τώρα λογικά θέλει να οριστεί το σήμα για κάθε όμιλο ξεχωριστά.. Αν μου πεις ποια logo έχεις θα σου το κάνω... Δεν φταίει το σκιν σίγουρα
iceman3322 wrote: βασικα εγω θα ηθελα εαν γινετε να κανουμε λιγο πιο εντονα τα βελακια της συνεχειας. ειδικα οταν πας το ποντικι εκει.
Έχεις το original skin? Ή αυτό που ανέβασα εγώ; Αν είναι γκρι τα βελάκια έχεις το original...

Θα κατεβάσω την 1.4 όταν πάω σπίτι και θα κάτσω να διορθώσω όλα όσα χρειάζονται απο την αρχή και θα ξαναανεβάσω το skin... Είναι πολύ καλό skin αλλά έχει αρκετά λάθη και επειδή είναι υπερφορτωμένο ειναι δύσκολο αν δεν ξέρεις τόσα πολλά να βρίσκεις και να τα διορθώνεις...
οσον αφορα τις εικονες εχω τα "Mettalic Logos".
οσον αφορα το σκιν εχω το original με την αναβαθμιση στο 1,3. οχι ομως το δικο σου.
DaFFyNaSH
Hot Prospect
Hot Prospect
Posts: 520
Joined: Mon Apr 21, 2008 11:27 pm
Football Manager της ομάδας: Ντιναμό Μόσχας
Αγαπημένη Ομάδα: ΠΑΟΚ, Juve, Newcastle, Nottm F
Location: Σέρρες
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Κατεβάζω τώρα τα Metallic Logos για να σου το φτιάξω, σε 5 λεπτα τελειώνει το download, όσο για το continue button, πάρε το \ παρακάτω αρχείο και ρίξε τις εικόνες που έχει μέσα στο:


C:\Users\your_user_name\Documents\Sports Interactive\Football Manager 2014\skins\alavanja 14 pervection\graphics\button\continue



Continue Button Download

Οπου your_user_name το όνομα χρήστη σου... Ρίξε εκει μέσα τις εικόνες που έχει το rar που σου ανέβασα και κάνε αντικατάσταση.. Αν το θέλεις σε άλλο χρώμα ζήτησε το και θα σου το κάνω ;)

Ελπίζω να βοήθησα!
DaFFyNaSH
Hot Prospect
Hot Prospect
Posts: 520
Joined: Mon Apr 21, 2008 11:27 pm
Football Manager της ομάδας: Ντιναμό Μόσχας
Αγαπημένη Ομάδα: ΠΑΟΚ, Juve, Newcastle, Nottm F
Location: Σέρρες
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Έτοιμα και τα logos της Football League.

Oδηγίες:
:arrow: Αποσυμπίεση του .rar
:arrow: Κάνε αντιγραφή τον φάκελο "Comps" που προέκυψε από την αποσυμπίεση.
:arrow: Πας στο φάκελο C:\Users\your_user_name\Documents\Sports Interactive\Football Manager 2014\graphics\Metallic Logos
:arrow: Κάνε επικόλληση τον φάκελο που αντέγραψες,
:arrow: Αν σε ρωτήσει για συγχώνευση φακέλων πατάς "Ναι" και μετά "Αντιγραφή και Αντικατάσταση"
:arrow: Clear Cache & Reload Skin μέσα στο παιχνίδι και τα Logos είναι Ok!


Για οποιοδήποτε πρόβλημα συναντήσεις στείλε μου.. Ελπίζω να βοήθησα :wink:

Download:
Metallic Logos Greek FL fix
User avatar
iceman3322
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 439
Joined: Mon Oct 30, 2006 1:52 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Liverpool-Ολυμπιακος
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Spoiler: show
DaFFyNaSH wrote:Έτοιμα και τα logos της Football League.

Oδηγίες:
:arrow: Αποσυμπίεση του .rar
:arrow: Κάνε αντιγραφή τον φάκελο "Comps" που προέκυψε από την αποσυμπίεση.
:arrow: Πας στο φάκελο C:\Users\your_user_name\Documents\Sports Interactive\Football Manager 2014\graphics\Metallic Logos
:arrow: Κάνε επικόλληση τον φάκελο που αντέγραψες,
:arrow: Αν σε ρωτήσει για συγχώνευση φακέλων πατάς "Ναι" και μετά "Αντιγραφή και Αντικατάσταση"
:arrow: Clear Cache & Reload Skin μέσα στο παιχνίδι και τα Logos είναι Ok!

Για οποιοδήποτε πρόβλημα συναντήσεις στείλε μου.. Ελπίζω να βοήθησα :wink:

Download:
Metallic Logos Greek FL fix
Κατεβάζω τώρα τα Metallic Logos για να σου το φτιάξω, σε 5 λεπτα τελειώνει το download, όσο για το continue button, πάρε το \ παρακάτω αρχείο και ρίξε τις εικόνες που έχει μέσα στο:

C:\Users\your_user_name\Documents\Sports Interactive\Football Manager 2014\skins\alavanja 14 pervection\graphics\button\continue

Continue Button Download

Οπου your_user_name το όνομα χρήστη σου... Ρίξε εκει μέσα τις εικόνες που έχει το rar που σου ανέβασα και κάνε αντικατάσταση.. Αν το θέλεις σε άλλο χρώμα ζήτησε το και θα σου το κάνω ;)

Ελπίζω να βοήθησα!
εισαι θεος! σε ευχαριστω πααααααρα πολυ!!! να σαι καλα !!! :D :D :D
DaFFyNaSH
Hot Prospect
Hot Prospect
Posts: 520
Joined: Mon Apr 21, 2008 11:27 pm
Football Manager της ομάδας: Ντιναμό Μόσχας
Αγαπημένη Ομάδα: ΠΑΟΚ, Juve, Newcastle, Nottm F
Location: Σέρρες
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Τίποτα φίλε, ίσα ίσα χαίρομαι να βοηθάω.. Ευχομαι να απολαύσεις το παιχνίδι τώρα περισσότερο ;)
apostolosaek
Trialist
Trialist
Posts: 81
Joined: Sun Nov 10, 2013 7:05 pm
Football Manager της ομάδας: AEK, ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ, ARSENAL
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΕΚ
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Καλησπέρα. Μπορεί κάποιος να μου πει τελικά ποιά αρχεία χρησιμοποιούμε για αυτό το skin; Γιατί τωρα δίαβασα όλες τις σελίδες και ψιλοχάθηκα. Απλά είμαι καινούργιος και τώρα το ψάχνω. Ευχαριστώ πολύ.

Δεν ξέρω αν πρέπει να το αναφέρω, αλλά κατέβασα τα metallic logos.
kram
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 415
Joined: Sat Jan 02, 2010 5:53 pm
Αγαπημένη Ομάδα: ΟΣΦΠ-Αστερας Τριπολης
Has thanked: 0
Been thanked: 0

kram wrote:οταν επιλεγω το σκιν απο τις προτιμησεις και παταω επιβεβαιωση μαυριζει η οθονη και κολλαει.τι μπορει να φταιει;και οταν το κλεινω και το ξανανοιγω παλι μαυρη μαυριλα
κανεις;
User avatar
iceman3322
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 439
Joined: Mon Oct 30, 2006 1:52 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Liverpool-Ολυμπιακος
Has thanked: 0
Been thanked: 0

συγνωμη για αυτο που ρωταω αλλα εχω μια απορια. υπαρχει η δυνατοτητα να γινουν πιο μεγαλα τα νουμερα στο χρονομετρο?δν ξερω αν γινεται απλα ρωταω. :(

μπορει να γινει κατι κ το κουμπι της ξεκουρασης στην προπονηση?
Spoiler: show
Image
apostolosaek
Trialist
Trialist
Posts: 81
Joined: Sun Nov 10, 2013 7:05 pm
Football Manager της ομάδας: AEK, ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ, ARSENAL
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΕΚ
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Θα ανεβάσεις τη νέα έκδοση, 1.4, με τις διορθώσεις σου DaFFyNaSH; Αν ναι, πότε περίπου;
User avatar
iceman3322
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 439
Joined: Mon Oct 30, 2006 1:52 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Liverpool-Ολυμπιακος
Has thanked: 0
Been thanked: 0

apostolosaek wrote:Θα ανεβάσεις τη νέα έκδοση, 1.4, με τις διορθώσεις σου DaFFyNaSH; Αν ναι, πότε περίπου;
να πω την αληθεια κ εγω την περιμενω πως κ πως :D οταν βρεις χρονο πες μας ποτε θα καταφερεις να το διορθωσεις :oops:
DaFFyNaSH
Hot Prospect
Hot Prospect
Posts: 520
Joined: Mon Apr 21, 2008 11:27 pm
Football Manager της ομάδας: Ντιναμό Μόσχας
Αγαπημένη Ομάδα: ΠΑΟΚ, Juve, Newcastle, Nottm F
Location: Σέρρες
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Θα σας το φτιάξω παιδιά, απλά πείτε μου τι θέλετε να αλλάξω γιατί δεν το χρησιμοποιώ πια απο τότε που έκανα το Dark Blue και δεν έχω βάλει την 1.4... Βάλτε την original version και πείτε μου τι θέλετε να αλλάξω και θα το κάνω, ΟΚ;
User avatar
iceman3322
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 439
Joined: Mon Oct 30, 2006 1:52 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Liverpool-Ολυμπιακος
Has thanked: 0
Been thanked: 0

εγω εχω καποιες βελτιωσεις εαν μπορεις να τις κανεις.Αν βρεις χρονο ΟΠΟΤΕ βρεις χρονο:
1)αν μπορεις να κανεις ενα κλικ πιο μεγαλα τα νουμερα στο χρονομετρο.
2) στην προπονηση στο επιπεδο "ομαδα" γινεται να γινει λιγο πιο ευδιακριτο το κουμπι για να στειλεις διακοπες ολη την ομαδα?

εεεε??? μπορεις? μπορεις? :D ΑΝ μπορεις φυσικα ετσι 8)
apostolosaek
Trialist
Trialist
Posts: 81
Joined: Sun Nov 10, 2013 7:05 pm
Football Manager της ομάδας: AEK, ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ, ARSENAL
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΕΚ
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Και επίσης κατα τη διάρκεια του αγώνα, αντί να φαίνεται το εικονίδιο του BBC, να βάλεις το novasports.
DaFFyNaSH
Hot Prospect
Hot Prospect
Posts: 520
Joined: Mon Apr 21, 2008 11:27 pm
Football Manager της ομάδας: Ντιναμό Μόσχας
Αγαπημένη Ομάδα: ΠΑΟΚ, Juve, Newcastle, Nottm F
Location: Σέρρες
Has thanked: 0
Been thanked: 0

iceman3322 wrote:εγω εχω καποιες βελτιωσεις εαν μπορεις να τις κανεις.Αν βρεις χρονο ΟΠΟΤΕ βρεις χρονο:
1)αν μπορεις να κανεις ενα κλικ πιο μεγαλα τα νουμερα στο χρονομετρο.
2) στην προπονηση στο επιπεδο "ομαδα" γινεται να γινει λιγο πιο ευδιακριτο το κουμπι για να στειλεις διακοπες ολη την ομαδα?

εεεε??? μπορεις? μπορεις? :D ΑΝ μπορεις φυσικα ετσι 8)

Γενικά όπως είναι το original skin χωρις να βάλεις τα δικά μου αρχεία, τι αλλαγές θες... Αυτό εννοούσα, γιατί δεν θυμάμαι ακριβώς τι είχα αλλάξει..

Αυτά που θυμάμαι:
Continue Button
Χρώματα εισερχομένων
Font

Σε μέγεθος font δεν μπορώ να επέμβω (δεν ξέρω πως να το κάνω).. Το άλλο που λες πρέπει να γίνεται αρκεί να το ψάξω σωστά :P Θα προσπαθήσω όσο γίνεται πιο γρήγορα να σας τα κάνω... Και το logo της nova που ζήτησε ο φίλος απο πάνω...
Post Reply

Return to “Skins”