Vitinho ΕΜ(Α)

Post Reply
User avatar
Hum4nJeje
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 480
Joined: Tue Nov 01, 2005 2:59 am
Football Manager της ομάδας: Panathinaikos
Αγαπημένη Ομάδα: Παναθηναϊκός
facebook προφίλ: https://www.facebook.com/costa
twitter: https://twitter.com/kuN_jeje
Location: Marousi
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Victor Vinicius Coelho dos Santos

Μεσοεπιθετικός (Αριστερά)Μέσος (Αριστερά) Μεσοεπιθετικός(Κέντρο - Δεξιά)
Ετών 19, CSKA Moscow
Image

Γεννημένος στις 10 Αυγούστου του 1993 ο Vitinho άρχισε την ποδοσφαιρική του καριέρα στην ερασιτεχνική ομάδα του Ρίο ντε Τζανέιρο Audax Rio το 2010 όπου και οι σκάουτ της Botafogo τον ανακάλυψαν, έχοντας αγωνιστεί μόλις 16 επίσημα παιχνίδια με την ομάδα της Botafogo έκανε αίσθηση με τις εμφανίσεις του και τη σεζόν 2013/2014 η ΤΣΚΑ Μόσχας έδωσε 10 εκατομμύρια ευρώ για να τον εντάξει στο ρόστερ της. Μπορείτε να του προσφέρετε συμβόλαιο από τον Ιανουάριο του 2014 μιας και το συμβόλαιο του λήγει τον Ιούλιο της ίδιας χρονιάς. Επειδή στην Αγγλία πρέπει να έχεις το 100% της ιδιοκτησίας του παίχτη αναγκάζεσαι να πληρώσεις τον Μάνατζερ του 5,3 εκατομμύρια ευρώ για το 50% που έχει, σε άλλα πρωταθλήματα δεν γνωρίζω τι γίνετε, τέλος με τα οικονομικά ζητάει συμβόλαιο μεταξύ 1.3 ως 1.8 εκατομμύρια ευρώ τον χρόνο. (Στην εικόνα που έχω ανεβάσει 24 χιλιάδες λίρες Αγγλίας την εβδομάδα αντιστοιχούν σε 1.5 εκατομμύρια ευρώ τον χρόνο)


Image

Πολύ όμορφα χαρακτηριστικά για Εσωτερικό Επιθετικό είτε τον βάλετε υποστήριξη είτε επίθεση αποδίδει, προσωπικά τον έχω Υποστήριξη λόγο Μακρινών Σουτ 17 και Τεχνική Κατάρτιση 15 με εντολές Ντρίπλαρε Περισσότερο.

Image

Δοκιμασμένος σε 3 διαφορετικά save όλα Αγγλία πιστεύω μπορεί να παίξει βασικός σε όλα τα πρωταθλήματα και σε όλες τις ομάδες, Ελλάδα έρχεται ελεύθερος αφού έχει λήξει το συμβόλαιο του αρκεί η ομάδα σου να έχει Μαρινάκη ή Σαββίδη να στάξει τσίγκο.

Ικανότητα και Μελλοντική Ικανότητα γνωστά ως CA και PA
Spoiler: show
Ικανότητα - 137
Μελλοντική Ικανότητα - 169


[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=bzGibMXAzX0[/youtube]
User avatar
Pit_95
Hot Prospect
Hot Prospect
Posts: 562
Joined: Mon Jan 07, 2013 10:27 pm
Football Manager της ομάδας: Panachaiki
Αγαπημένη Ομάδα: Παναθηναϊκός, Λιβερπουλ
Has thanked: 0
Been thanked: 0

first touch 5 :shock: :shock: :shock:
Κατα τα άλλα εξαιρετικός
Spoiler: show
Image
-ypoklinomai
sioutas
Assistant Manager
Assistant Manager
Posts: 3090
Joined: Sat Oct 06, 2007 1:17 am
Football Manager της ομάδας: -
Αγαπημένη Ομάδα: Im a professional manager
Location: Earth
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Mε κοντρόλ 5, θα κάνει κοντρόλ στα 5 μέτρα ρε.... :shock:
User avatar
beecher
Manager
Manager
Posts: 4638
Joined: Sun Nov 01, 2009 3:24 pm
Football Manager της ομάδας: Olympiakos
Αγαπημένη Ομάδα: Olympiakos, Bayern Munchen
Has thanked: 0
Been thanked: 0

δεν τον εχω τεσταρει αλλα σε καποια ξενα φορουμ λενε οτι τους βγηκε λιρα εκατο ακομα και σε ομαδες επιπεδου Μαντσεστερ κλπ.

αυτο το 5 στην πρωτη επαφη παντως ειναι τελειως κουλο, ουτε 39χρονος Μολδαβος στοπερ να 'ταν
User avatar
Hum4nJeje
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 480
Joined: Tue Nov 01, 2005 2:59 am
Football Manager της ομάδας: Panathinaikos
Αγαπημένη Ομάδα: Παναθηναϊκός
facebook προφίλ: https://www.facebook.com/costa
twitter: https://twitter.com/kuN_jeje
Location: Marousi
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Παίδες ναι όντως κουλό η Πρώτη Επαφή να είναι τόσο χαμηλά αλλά σαν Εσωτερικός Επιθετικός που είναι λουκούμι τα χαρακτηριστικά του δεν ζητάει πρώτη επαφή.
owen
Banned
Banned
Posts: 8039
Joined: Thu Dec 01, 2005 11:19 am
Football Manager της ομάδας: ASPRA CHOMATA f.c.(FML)
Αγαπημένη Ομάδα: Π.Α.Ο.Κ,LIVERPOOL
Status: τα ξηνω κ πληρωνομαι αδρα...
Location: Πολιχνη
Has thanked: 0
Been thanked: 0

ρε παιδια ζηταει τρελα λεφτα το παληκαρι...ασε που θελει συμβολαιο παντα για 1-2 χρονια..δεν μπορεις να τον δεσεις δλδ..
Ειμαι πολυ μεγαλος καφρος,απογονος της βαριας βιομηχανιας οπαδων..

Νταμπλουχος Μαο-Μαο 2017-2018...

Proud member of "ΠΑΟΚ spammers worship Boloni 2011/2012" topic - Σελιδοcampeones 2011/2012


P.A.O.K. AGAINST ALL


ΠΑΟΚ στα ευκολα,ΠΑΟΚΑΡΑ στα δυσκολα.

grtainiofagos.blogspot.com Η δικη μου οπτικη γωνια..
User avatar
karembeu-7
Football Legend
Football Legend
Posts: 14529
Joined: Wed Feb 11, 2009 5:25 pm
Has thanked: 4 times
Been thanked: 6 times

Μπορείτε να του κάνετε συμβόλαιο για ένα χρόνο -όπως θέλει- αλλά βάλτε οψιόν ανανέωσης και θα δεχτεί. :wink:
zidane72003 wrote:Τι εκανε το μπασκετ και εφταιγε να τραβηξει ολα αυτα τα παθη απο τον Παπαλουκα ειναι το θεμα.
dwra24 wrote:Δν νομίζω οτι πρέπει να σεβαστώ έναν αθλητή που διακινδυνεύει την υγεία του για να παίξει μια σειρά αγώνων ώστε να τον πουν χρήσιμο.
rufete
Trialist
Trialist
Posts: 59
Joined: Mon Aug 09, 2010 11:49 am
Football Manager της ομάδας: olympiakos
Status: mathousalas managerikos
Has thanked: 0
Been thanked: 0

τον πηρα ελευθερο στον γαυρο με 2εκ για 2 χρονια και μετα ηθελε της παναγιας τα ματια τον επεισα για 3ετες με 3.2 παντως το παλικαρι τα αξίζει ειναι πολύ καλος
Δεξι χαφ 1α ο rufete και μετα οι υπολοιποι...
giorgio_84
Trialist
Trialist
Posts: 9
Joined: Tue Jan 08, 2008 2:15 pm
Football Manager της ομάδας: Manchester united
Has thanked: 0
Been thanked: 0

τον πηρα tottenham με 6 εκατ. και μετα απο δυο πολυ καλες σεζον (ειδικα η δευτερη) τον πουλησα στη σιτυ για 40! και το μετανιωσα και λιγο μπορω να πω. γενικα με την πρβτη επαφη 5 θα σου χασει κανενα κοντρολ, αλλα με τετοιο ξεπεταγμα που εχει μπουκαρει περιοχη και τα καρφωνει. λιρα εκατο!
User avatar
gtsintar
Trialist
Trialist
Posts: 21
Joined: Fri Jun 01, 2007 8:31 am
Football Manager της ομάδας: Borussia Dortmund
Αγαπημένη Ομάδα: OFI
Status: smiley face
Location: Thessaloniki
Has thanked: 0
Been thanked: 0

τον πήρα free στην Dortmund το 2014/15 έπαιξε 7 ματς/ 1 γκολ. τραυματιστηκε με σπασμένο πόδι 5 μήνες έξω.
του είχα κάνει 1 χρόνο συμβόλαιο (πολλά λεφτά ζητούσε), δεν ασχολήθηκα μαζί του άλλο. έφυγε ελεύθερος πάλι, πήγε Stuttgart αλλά τίποτα το ιδιαίτερο
αρκετα υπερτιμημένος παίχτης!! ακόμα οι σκάουτερ μου τον βγάζουν full potential, 22 χρονών ταγάρι!!

Image
User avatar
Nio 10
Manager
Manager
Posts: 4243
Joined: Sat Dec 12, 2009 9:18 pm
Football Manager της ομάδας: Π.Α.Ο.Κ.
Αγαπημένη Ομάδα: Π.Α.Ο.Κ.-Man Utd-Barcelona
Location: Θεσσαλονίκη
Has thanked: 2 times
Been thanked: 0

στο δικό μου save έφυγε από την Ρωσία ως ελεύθερος ήθελα να τον φέρω στο ΠΑΟΚ αλλά ζητούσε πολλά
οπότε κ ξαναγύρισε στην Βραζιλία και έκανε μια καλή χρονιά με 19 γκολ και 8 ασσιστ..Ο scout μου έλεγε
ότι με 300χ τον δίνουν οι Βραζιλιάνοι κ αφού πλέον είχαμε κ λεφτά τον έφερα στον ΠΑΟΚ με 1.2/χρόνο 3ετες εως το 2019..

προς το παρών δεν με έχει θαμπώσει με την παρουσία του(8 ματς / 2 γκολ /1 ασσίστ)αλλά ελπίζω ότι θα βρει τα πατήματα του..
User avatar
alex-gate-7-1925
National Manager
National Manager
Posts: 8370
Joined: Tue Mar 01, 2011 2:53 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Olympiacos
facebook προφίλ: alex.zografidis
twitter: alex7zog
Status: Είναι δύσκολο να σπουδάζεις και να παίζεις FM. Ένα από τα δύο θα γίνει.
Location: Patra
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Εμένα Γενάρη του 15 δεν είχε βρει ακόμα ομάδα και στον έκλεισα στον Ολυμπιακό με μόλις 250k/το χρόνο και τον έστειλα δανεικό στην Ισπανία γιατί ήμουν γεμάτος από ξένους..
gaurios
Trialist
Trialist
Posts: 2
Joined: Fri Feb 14, 2014 12:51 pm
Football Manager της ομάδας: Chelsea
Αγαπημένη Ομάδα: Οlympiacos
Status: Κι αν βρεξει κι αν χιονισει ο ΘΡΥΛΟΣ θα...νικησει
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Εγω τον πηρα στην Chelsea ελευθερο το καλοκαιρι που τελειωσε το συμβολαιο του και σε 2 σεζον εχει παιξει 3 αγωνες με ενα μολις γκολ....αλλα εκανε πολυ καλη διοργανωση με την Βραζιλια (νομιζω ολυμπιακους η προκριματικα ολυμπιακων αν δεν κανω λαθος) και η τιμη του πηγε στα 10 εκατομμυρια και τα ποσοστα του ειναι αρκετα καλα για αλλαγη....
kwstioum
Trialist
Trialist
Posts: 9
Joined: Sun Oct 13, 2013 3:06 pm
Football Manager της ομάδας: dortmund
facebook προφίλ: mixalo kwnstantinos
Has thanked: 0
Been thanked: 0

ειναι παιχτουρα,τον πηρα εγω στην γκλαντμπαχ,ελευθερο εκανε 2 φοβερες χρονιες και τον πουλησα στην γιουναιτεντ 30 εκ.
User avatar
pavlos55
Indispensible
Indispensible
Posts: 1540
Joined: Thu May 07, 2009 6:14 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Παναθηναϊκός
facebook προφίλ: pavlos.kosmetatos
Location: Λονδίνο - Νέα Φιλαδέλφεια
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Τον πήρα ελεύθερο με τον ΑΟ Χανίων (3η χρονιά νομίζω) και τον έδεσα για 5 χρόνια. Training focus στο first touch, και μετά απο κάποια χρόνια τον πούλησα για πάνω απο 10 εκατομμύρια, δεν θυμάμαι τώρα πόσο ακριβώς.

Απίστευτος παίκτης, κάθε χρόνο πάνω από 7,5 μέσο όρο και greek superleague player of the year. Τον συστήνω ανεπιφύλακτα, ειδικά αν τον πετύχετε ελεύθερο όπως εγώ.
Post Reply

Return to “Μέσοι”