Arsenal FC

Σε αυτό τον τομέα μπορείτε να αναλύετε το υπάρχον έμψυχο δυναμικό των ομάδων που αναλαμβάνετε έτσι ώστε να λειτουργήσουν ως οδηγοί για όσους θελήσουν να αναλάβουν αυτές τις ομάδες.
User avatar
Lets_Go_Reds
Assistant Manager
Assistant Manager
Posts: 3069
Joined: Mon Dec 10, 2012 8:06 pm
Αγαπημένη Ομάδα: LFC
Has thanked: 0
Been thanked: 0

tmc36 wrote:πολύ καλή ανάλυση, αλλά θα ήθελα μια αναφορά και για τους πιτσιρικάδες της Κ21 - Κ19. Υπάρχουν μελλοντικοί βασικοί για την πρώτη ομάδα;
Αρκετα καλη ερωτηση.
Αρχικα το μεγαλο μας πουλεν ο Σανογκο ξεκιναει στην Κ21. Απλα τον ανεβαζουμε γιατι δεν εχουμε πολλες λυσεις επιθετικα. Στην συνεχεια στους Κ21 υπαρχει ο γνωστος μας Γκνάμπρυ με 4 αστερακι PA που καλυτερα να παει δανεικος με τοσους επιθετικους χαφ. Τελος απο την Κ21 καποιος που μπορεις να πεις πως εχει μελλον ειναι ο Απκομ με 3 αστερακια PA και αγωνιζεται σαν σεντερ φορ.Δεν ειναι τιποτα το σπουδαιο παντως.

Κ19

Ζελαλεμ και Κροουλευ με 5 αστερακια PA. Επενδυστε σε αυτους. Ειναι οι ταλενταρες των ακαδημιων.
User avatar
fmaras
Assistant Manager
Assistant Manager
Posts: 3313
Joined: Thu Jul 07, 2011 4:00 pm
Αγαπημένη Ομάδα: OSFP, Arsenal
Status: 1-4-8, 3 to the 3 to the 6 to the 9!
Location: Αλεξανδρουπολη
Has thanked: 9 times
Been thanked: 1 time

Και εγώ το πρώτο save που άρχισα φέτος ήταν με Άρσεναλ.
Αποφάσισα να κάνω 3 μεταγραφές: πήρα τον Micah Richards από την City για αλλαγή του Sagna, τον Gaitan δανεικό από την Μπενφικά γιατί δεν εμπιστευόμουν και πολύ τον Podolski σαν AML και τον Madjukic από την Μπάγερν για επιθετικό.
Ειδικά ο τελευταίος θα κάνει απόσβεση κατευθείαν... Στους πρώτους 10 αγώνες είχε βάλει 13 γκολ αν δεν κάνω λάθος.

EDIT: Μην κάνετε το λάθος και αφήσετε Ramsey πάγκο. Βάλτε τον CM και θα βοηθήσει πάρα πολύ!!
lazarosk
Asst Researcher Αναγ. Άρτας & ΕΠΣ Άρτας
Asst Researcher Αναγ. Άρτας & ΕΠΣ Άρτας
Posts: 121
Joined: Thu May 26, 2005 9:06 am
Football Manager της ομάδας: ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ
Αγαπημένη Ομάδα: ΠAΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ωραία ανάλυση Lets_Go_Reds , η Arsenal FC πάντα είναι πρόκληση στο FM και φέτος που έκανε λίγες μεταγραφές είναι η χαρά του fmικού ,αλλά έχω μία ένσταση έχεις αγαπημένη ομάδα την Liverpool ο που για μένα είναι η καλύτερη ομάδα να πάρεις στο FM από Αγλία Πρέμιερ . Πέρυσι την πείρα και σάρωσε :-D .Φέτος είμια σε δίλημμα Arsenal FC Η Liverpool έκλεινα προς Liverpool μεριά άλλα με έχεις βάλει σε μεγάλη σκέψη
User avatar
Lets_Go_Reds
Assistant Manager
Assistant Manager
Posts: 3069
Joined: Mon Dec 10, 2012 8:06 pm
Αγαπημένη Ομάδα: LFC
Has thanked: 0
Been thanked: 0

lazarosk wrote:Ωραία ανάλυση Lets_Go_Reds , η Arsenal FC πάντα είναι πρόκληση στο FM και φέτος που έκανε λίγες μεταγραφές είναι η χαρά του fmικού ,αλλά έχω μία ένσταση έχεις αγαπημένη ομάδα την Liverpool ο που για μένα είναι η καλύτερη ομάδα να πάρεις στο FM από Αγλία Πρέμιερ . Πέρυσι την πείρα και σάρωσε :-D .Φέτος είμια σε δίλημμα Arsenal FC Η Liverpool έκλεινα προς Liverpool μεριά άλλα με έχεις βάλει σε μεγάλη σκέψη
Λίβερπουλ είμαι αρρωστάκι ρε την έχω κ τατού στην γάμπα :D
Κοίταξε τώρα κάνω την ανάλυση της Άρσεναλ επειδή είναι ωραία ομάδα fmika όπως είπες και εσύ. Έχεις διαθέσιμο ένα φοβερό μπάτζετ,ένα αρκετα δυνατό ρόστερ(ειδικά από την μέση και μπροστά τι να λέμε) και σε συνδυασμό με τις αποτυχίες των τελευταίων χρόνων είναι αρκετά καλό τσάλεντζ να πάρεις κάποιον τίτλο και να την ξανακάνει δύναμη.
lazarosk
Asst Researcher Αναγ. Άρτας & ΕΠΣ Άρτας
Asst Researcher Αναγ. Άρτας & ΕΠΣ Άρτας
Posts: 121
Joined: Thu May 26, 2005 9:06 am
Football Manager της ομάδας: ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ
Αγαπημένη Ομάδα: ΠAΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ
Has thanked: 0
Been thanked: 0

οπότε κανε και μια ανάλυση και της αγαπημένης σου ομάδας !!!! (:


Last bumped by Lets_Go_Reds on Mon Jul 07, 2014 12:20 am.
Post Reply

Return to “Αναλύσεις έμψυχου δυναμικού ομάδων”