Nik33's FM14 Summer Packs v2.3 (10/10)

Συζητήστε σχετικά με το νέο Football Manager 2014!
Post Reply
madbean
Trialist
Trialist
Posts: 21
Joined: Thu Apr 17, 2003 11:00 pm
Football Manager της ομάδας: Aris
Αγαπημένη Ομάδα: Aris
facebook προφίλ: tzamtzi
twitter: madbean2
Location: Thessaloniki
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

andreas35 wrote:Δεν θελει ιδιαιτερες γνωσεις να προσθεσεις 5-6 παιχτες με τον editor, για διοικησεις και u19 παιχτες ας περιμενουν το fm 15.
θα μου το αγοράσεις εσύ το fm15? Γιατί εμένα δεν με πέρνει να δώσω £30
User avatar
nik_33
Asst Researcher AEK - Staff
Asst Researcher AEK - Staff
Posts: 15421
Joined: Thu Dec 08, 2005 8:24 pm
Status: Survive
Has thanked: 4 times
Been thanked: 32 times

Καταρχήν, ας χαλαρώσουμε όλοι.

Έχετε δίκιο ότι πέρσι με την ΑΕΚ ασχολήθηκα περισσότερο όταν έπεσε αλλά αυτό έγινε γιατί α) είμαι researcher της οπότε ήξερα τι να φτιάξω και β) είχα περισσότερο ελεύθερο χρόνο.

Δυστυχώς κάθε πέρσι και καλύτερα από άποψη χρόνου, στο σημείο που φέτος το σκέφτηκα πολύ για να αποφασίσω να ξανακάνω τα Data Packs. Ευτυχώς βοηθάει και η ομάδα μου πλέον, χωρίς αυτά τα παιδιά τα summer packs δεν θα είχαν γίνει φέτος.

Σας υπόσχομαι πως όταν βγει το FM15 κι αν υπάρχει ενδιαφέρον, θα δω από εκεί τους καλύτερους μικρούς που λείπουν από τον Άρη στα τωρινά summer packs και θα τους προσθέσω, μέχρι τότε δεν μπορώ να κάνω κάτι άλλο.

Απλά να θυμάστε ότι όλα αυτά τα κάνουμε αφιλοκερδώς - εγώ τόσα χρόνια κι από πέρσι μαζί και το εξαίρετο τιμ μου - για να χαίρεστε το παιχνίδι όσο το δυνατόν περισσότερο, οπότε με το να πιέζετε καταστάσεις δεν μας διευκολύνετε.
iliasilias
Trialist
Trialist
Posts: 71
Joined: Fri Jul 12, 2013 12:26 pm
Football Manager της ομάδας: αρης θεσ/νικης
Location: θεσσαλονικη
Has thanked: 0
Been thanked: 0

εγω παντως εξαρχης σας εχω δωσει επαινους για την δουλεια που κανετε.τωρα οσον αφορα τον αρη δεν μιλαμε για τους μικρους αλλα για παιχτες οπως ο poy,sagna,καπνιδης,ατματζιδης,λιολιος,παπαδοπουλος,προβατιδης,μπαιμακης......παιχτες που υπαρχουν στην database και απλα θα μπορει με την προσθηκη τους καποιος να αρχισει ενα νεο save.αν μπορει καποιος απο την ομαδα σου νικ να τους περασει καλως....και παλι ευχαριστουμε για την δουλεια που κανετε
Post Reply

Return to “Γενική συζήτηση για το Football Manager 2014”