Δεν παίρνω βαθμούς από Ισοπαλίες!

Αναφέρουμε τα Bugs που έχουμε εντοπίσει. Προσοχή στους κανόνες!
Forum rules
ΠΡΙΝ ΠΟΣΤΑΡΕΤΕ ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΤΟΥΣ ΚΑΝΟΝΕΣ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΟΝΤΑΙ ΕΔΩ

ΝΑ ΘΥΜΑΣΤΕ ΠΑΝΤΑ ΟΤΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΥΠΟΧΡΕΩΜΕΝΟΣ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ!

ΟΙ ΛΥΣΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ ΜΑΣ, ΒΟΗΘΕΙΣΤΕ Ο ΕΝΑΣ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΝΑ ΕΝΤΟΠΙΣΕΙ ΤΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΠΟΥ ΤΟΝ ΑΠΑΣΧΟΛΕΙ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΩΝΤΑΣ ΚΑΤΑΛΛΗΛΟΥΣ ΤΙΤΛΟΥΣ.

ΜΗΝ ΠΟΣΤΑΡΕΤΕ ΑΝΟΥΣΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΑΣΧΕΤΑ ΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑ. ΑΥΤΑ ΤΑ POSTS ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ «ΘΑΨΟΥΝ» ΜΙΑ ΛΥΣΗ ΣΕ ΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΚΑΙ ΘΑ ΔΙΑΓΡΑΦΟΝΤΑΙ!

ΑΝ ΕΧΕΤΕ ΛΥΣΗ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟ ΤΕΧΝΙΚΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΑΦΟΥ ΤΗΝ ΠΟΣΤΑΡΕΤΕ ΣΤΕΙΛΤΕ ΤΗ ΣΤΟΝ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΗ ΤΟΥ ΤΟΜΕΑ ΜΕ PM ΓΙΑ ΝΑ ΤΗ ΒΑΛΕΙ ΣΤΟ ΠΡΩΤΟ POST.
Locked
Comrade Maik
Trialist
Trialist
Posts: 3
Joined: Fri Oct 25, 2013 4:26 pm
Football Manager της ομάδας: Panathinaikos
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Καλησπέρα σας,είμαι νέο μέλος στην κοινοτητά σας! Ο λόγος που γράφτηκα είναι γιατί αντιμετωπίζω ένα πρόβλημα που δεν το έχω ξανασυναντήσει σε κανένα manager!

Το πρόβλημα είναι το εξής:
Έχω ξεκινήσει πρωτάθλημα και έχω 2 νίκες και 2 ισοπαλίες, δυστυχώς έχω μόνο 6 βαθμούς και δεν γνωρίζω τον λόγο! Οι υπόλοιπες ομάδες τις κατηγορίας παίρνουν κανονικά τους βαθμούς της ισοπαλίας!

Τι τρελό bug είναι αυτό; Μπορεί να βοηθήσει κανείς;

Υ.Γ.: Δυστυχώς δεν μπορώ να βγάλω πριντ σκριν, ποτέ δεν έμαθα πως βγάζεις πριντ στο παιχνίδι! Αρκεστείτε στο ότι δεν τρολάρω! :)
Υ.Γ.2: Ευχαριστώ εκ των προτέρων, κάθε βοήθεια ευπρόσδεκτή!
User avatar
akisvolos
Indispensible
Indispensible
Posts: 1995
Joined: Tue Nov 27, 2012 7:49 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Στο fm13, ο παναθηναικος ξεκινουσε με -2 βαθμούς γι'αυτό και έχει 6 βαθμούς με 2 νίκες και 2 ισοπαλίες.
"Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that."
Bill Shankly
Comrade Maik
Trialist
Trialist
Posts: 3
Joined: Fri Oct 25, 2013 4:26 pm
Football Manager της ομάδας: Panathinaikos
Has thanked: 0
Been thanked: 0

akisvolos wrote:Στο fm13, ο παναθηναικος ξεκινουσε με -2 βαθμούς γι'αυτό και έχει 6 βαθμούς με 2 νίκες και 2 ισοπαλίες.
Ευχαριστώ πολύ φιλαράκι! Όντως το είχα ξεχάσει!

Και μου φάνηκε πολυ τρελό για bug! :oops:

Σορρυ, μπορεί να κλειδώσει το πόστ!
Locked

Return to “Bugs”