Staff Responsibilities/Δεν μου επιτρέπει επιλογές

Αναφέρουμε τα Bugs που έχουμε εντοπίσει. Προσοχή στους κανόνες!
Forum rules
ΠΡΙΝ ΠΟΣΤΑΡΕΤΕ ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΤΟΥΣ ΚΑΝΟΝΕΣ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΟΝΤΑΙ ΕΔΩ

ΝΑ ΘΥΜΑΣΤΕ ΠΑΝΤΑ ΟΤΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΥΠΟΧΡΕΩΜΕΝΟΣ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ!

ΟΙ ΛΥΣΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ ΜΑΣ, ΒΟΗΘΕΙΣΤΕ Ο ΕΝΑΣ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΝΑ ΕΝΤΟΠΙΣΕΙ ΤΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΠΟΥ ΤΟΝ ΑΠΑΣΧΟΛΕΙ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΩΝΤΑΣ ΚΑΤΑΛΛΗΛΟΥΣ ΤΙΤΛΟΥΣ.

ΜΗΝ ΠΟΣΤΑΡΕΤΕ ΑΝΟΥΣΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΑΣΧΕΤΑ ΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑ. ΑΥΤΑ ΤΑ POSTS ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ «ΘΑΨΟΥΝ» ΜΙΑ ΛΥΣΗ ΣΕ ΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΚΑΙ ΘΑ ΔΙΑΓΡΑΦΟΝΤΑΙ!

ΑΝ ΕΧΕΤΕ ΛΥΣΗ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟ ΤΕΧΝΙΚΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΑΦΟΥ ΤΗΝ ΠΟΣΤΑΡΕΤΕ ΣΤΕΙΛΤΕ ΤΗ ΣΤΟΝ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΗ ΤΟΥ ΤΟΜΕΑ ΜΕ PM ΓΙΑ ΝΑ ΤΗ ΒΑΛΕΙ ΣΤΟ ΠΡΩΤΟ POST.
Post Reply
Giovanni_7
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 5448
Joined: Sun Mar 02, 2008 12:57 pm
Football Manager της ομάδας: Ολυμπιακός
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακος
Has thanked: 2 times
Been thanked: 2 times

Spoiler: show
Image
Δεν με αφήνει να αλλάξω το προσωπικό στις 2 τελευταίες αρμοδιότητες..
Από όταν εβαλα για πρώτη φορά τον Roger Galvao σε αυτή τη θέση μαύρισε η επιλογή και δεν με αφήνει να το αλλάξω..! Το ίδιο ισχύει και με τον άλλον.. Δλδ όταν αλλάζω πρόσωπο από αυτό που έχει αρχικά οι επιλογές μαυρίζουν..

Έχω πάρει προσωπικό με συγκεκριμένα καλά στατιστικά μόνο και μόνο για αυτές τις 2 θέσεις και δεν μπορώ να τα αλλάξω..!
Giovanni Silva de Oliveira
Giovanni Oliveira οε, οε
για παντα στις καρδιες μας θα σε εχουμε..

Απλα ο καλυτερος ποδοσφαιριστης που περασε απο ελληνικη ομαδα
billy_marseille wrote:εγω ευτηχως η δυστηχως δεν υποστιριζω καμια ελληνικη ομαδα!ειμαι μονο marseille λογο καταγωγης!συμπαθω παντος τον ολημπιακο για τον κοσμο κ την ιστορια του! αυτα!
User avatar
multiplier
Football Legend
Football Legend
Posts: 13242
Joined: Tue Nov 07, 2006 9:45 pm
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΕΚ/Valencia
Status: 5
Location: Χαϊδάρι
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Η προτελευταία δεν κάνει κάτι το ουσιαστικό, απλώς όταν κάποιος scout έχει να προτείνει κάποιον παίκτη υποτίθεται δίνει το report του στον chief scout και αυτός το φέρνει σε εσένα όπως είναι, ότι στατιστικά και να έχει. Οπότε και να τον αλλάξεις δε λέει κάτι, λογικά βάζει τον chief scout να κάνει αυτό το "χαμαλίκι".

Τώρα για το δεύτερο, έχει ίσως περισσότερη ουσία αφού υποτίθεται ότι διαλέγει τους παίκτες που θα μπουν στη μικρή ομάδα και άρα ένας άθλιος θα μαζεύει όλα τα λοιμά, αλλά είναι λογικό να κάνει αυτή τη δουλειά ο Head of Youth development. Αλλιώς τι ρόλο βαράει; Άμα συμφωνήσεις με κανένα 16χρονο να λέει "χμμμμμμ, ναι, μάλιστα, για να το λέει ο coach καλός θα είναι, θα τον πάρουμε";
DEATH TO THE SALAD EATERS!

:headbang: Take a look to the sky just before you die
:headbang: it 's the last time you will
Giovanni_7
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 5448
Joined: Sun Mar 02, 2008 12:57 pm
Football Manager της ομάδας: Ολυμπιακός
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακος
Has thanked: 2 times
Been thanked: 2 times

Το θέμα μου είναι κυρίως για το 2ο γιατί 1 χρόνο μετά από την αρχική επιλογή έφερα έναν προπονητή για την μικρή ομάδα ο οποίος έχει JPA, JPP-20, 20 και ήθελα να βάλω αυτόν.. Σε άλλο σέιβ μου βάζω όποιον γουστάρω χωρίς να μου την έχει κλειδωμένη την επιλογή..! Φαντάσου πως και σε αυτό το σέιβ μου όταν είχα σε αυτή την επιλογή τον προηγούμενο Head of Youth development δεν την είχε κλειδωμένη..!
Τώρα που τον έδιωξα και τον ξαναπροσέλαβα αργότερα δεν είναι κλειδωμένη και δεν κλειδώνεται η επιλογή όταν τον όριζω σε αυτή τη θέση..! Μάλλον την είχε δει πολύ προπονηταράς και δεν κουνιόταν αλλά μόλις είδε πως δεν τα σηκώνω αυτά σοβαρεύτηκε.. :D

Βασικά ο ρόλος του Head of Youth development είναι να σε ενημερώνει για την εξέλιξη των νέων και να είναι ένας από τους κύριους υπεύθυνους στην προπόνηση νέων.. Τα άλλα είναι επιπρόσθετες αρμοδιόητες που αν θες εσύ του τις βάζεις..
Giovanni Silva de Oliveira
Giovanni Oliveira οε, οε
για παντα στις καρδιες μας θα σε εχουμε..

Απλα ο καλυτερος ποδοσφαιριστης που περασε απο ελληνικη ομαδα
billy_marseille wrote:εγω ευτηχως η δυστηχως δεν υποστιριζω καμια ελληνικη ομαδα!ειμαι μονο marseille λογο καταγωγης!συμπαθω παντος τον ολημπιακο για τον κοσμο κ την ιστορια του! αυτα!
Post Reply

Return to “Bugs”