Bug στη νεα δομη της SuperLeague

Συζητήστε σχετικά με το νέο Football Manager 2013!
Post Reply
drosi94
Trialist
Trialist
Posts: 32
Joined: Mon Jul 29, 2013 4:35 am
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Εχω προσθεσει κατι που βρηκα στο fmgreece το 2013 να αλλαζει η δομη της superleague σε 18 ομαδες. Απο οσο ξερω οι αγωνες στον πρωτο γυρο και στον δευτερο ειναι αναλογοι. Δηλαδη αν παιξεις 1η αγωνιστικη με την αεκ στην 18η θα ξαναπαιξεις με την αε (34 αγωνες). Το θεμα ειναι οτι εχω παιξει 18 αγωνες αλλα ακομα οχι με τον παναθηναικο και παιζω σερι 19η και 20η. Αυτο ειναι προβλημα ή γινεται λογω ευρωπης και κυππελου;
User avatar
Paliakoudis
Youth Team Manager
Youth Team Manager
Posts: 2364
Joined: Wed Dec 26, 2012 4:12 pm
Football Manager της ομάδας: Monopoli
Αγαπημένη Ομάδα: ΠΑΟΚ
Status: Δεν ελπίζω τίποτα, δε φοβάμαι τίποτα, είμαι ελεύθερος.
Location: Θεσσαλονίκη
Has thanked: 0
Been thanked: 0

drosi94 wrote:Εχω προσθεσει κατι που βρηκα στο fmgreece το 2013 να αλλαζει η δομη της superleague σε 18 ομαδες. Απο οσο ξερω οι αγωνες στον πρωτο γυρο και στον δευτερο ειναι αναλογοι. Δηλαδη αν παιξεις 1η αγωνιστικη με την αεκ στην 18η θα ξαναπαιξεις με την αε (34 αγωνες). Το θεμα ειναι οτι εχω παιξει 18 αγωνες αλλα ακομα οχι με τον παναθηναικο και παιζω σερι 19η και 20η. Αυτο ειναι προβλημα ή γινεται λογω ευρωπης και κυππελου;

Λογικά έχει γίνει rearrange ο αγώνας, δηλαδή έχει αναβληθεί για άλλη ημερομηνία επειδή βγήκε νέος αγώνας(Ευρώπη, Κύπελλο) κοντά σε αυτή την ημερομηνία και έτσι η ΕΠΟ αποφάσισε να στον βάλει άλλη μέρα ώστε να μη πέσουν μαζεμένοι...
Αν έπαιζες στον ουρανό, θα πέθαινα για να σε δώ.
ΠΑΟΚ
1926
drosi94
Trialist
Trialist
Posts: 32
Joined: Mon Jul 29, 2013 4:35 am
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Απλα μ φανηκε περιεργο οτι ειναι 18η 19η συνεχομενα με την ιδια ομαδα. Δεν το χω ξαναδει αλλα λογικα απλα ετυχε
Post Reply

Return to “Γενική συζήτηση για το Football Manager 2013”