Ανάδειξη καλύτερης FMικής ενδεκάδας ever;

Στείλτε μας τα σχόλια σας για το fmgreece.gr και προτείνετε μας νέες ιδέες για να το βελτιώσουμε!
Post Reply
alexandrosmal
Trialist
Trialist
Posts: 4
Joined: Mon Jun 28, 2010 10:43 am
Football Manager της ομάδας: Olympiakos
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Καλησπερα αγαπημενοι συναδελφοι managerades

Εδω και μερες μου εχει καρφωθει μια ιδεα και θα ηθελα παρα πολυ να την μοιραστω μαζι σας.Δεν ξερω αν εχει γινει ποτε κατι τετοιο και αν εχει γινει ζητω συγνωμη που σας κουραζω,αλλα σκεφτομουν οτι θα ηταν πολυ ωραιο να διοργανωσουμε μια ψηφοφορια για την αναδειξη των δυο καλυτερων ενδεκαδων απο την αρχη του manager εως και σημερα.Η μια θα περιλαμβανει τους καλυτερους "ετοιμους' 11 που ειχαμε ποτε και η αλλη ενδεκαδα θα αφορα τα wonderkids που ανακαλυψαμε και μας τρελανανε.
Θα μπορουσαμε να ορισουμε μια ημεομηνια μεχρι την οποια θα γινεται η ψηφοφορια,να φτιαξουμε μια λιστα με τους παικτες (π.χ τους δεκα καλυτερους σε καθε θεση απο καθε manager) και να ξεκινησουμε να ψηφιζουμε.
Ευχαριστω πολυ που με διαβασατε και ευχομαι να υλοποιηθει η ιδεα μου!!Αν ηδη εχει γινει μια τετοια ψηφοφορια θα ηθελα αν μπορειτε να μου στειλετε το link για να την δω.

Ευχαριστω πολυ
Sir Alex
Sahim
Trialist
Trialist
Posts: 50
Joined: Sun Sep 01, 2013 1:42 am
Football Manager της ομάδας: Olympiakos SF Piraeus
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Εγώ είμαι μέσα πάντως
User avatar
Anton Kousnij
Football Legend
Football Legend
Posts: 12695
Joined: Sat Nov 03, 2007 6:29 pm
Football Manager της ομάδας: γιατι προλαβαίνω?
Αγαπημένη Ομάδα: spartak limassol
facebook προφίλ: antonis.bourlis
Status: είναι τα 4 στοιχειά και πανω απ'όλα η φωτιά
Has thanked: 0
Been thanked: 7 times

Πρεπει να περιορισεις τις επιλογές ανα θέση να έχει το πολύ 5 ονόματα για να μη γίνει μπέρδεμα
Γίνε μαντέμι πρώτα
User avatar
rimini
Moderator
Moderator
Posts: 6849
Joined: Fri Dec 03, 2010 6:20 pm
Football Manager της ομάδας: Rimini
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΕΚ, Ιnter, Rimini
facebook προφίλ: constantinos.balabanos
twitter: Costas_Bal
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Εεεε, παιδιά... Δεν θέλω να σας το χαλάσω αλλά το αρχικό ποστ είναι από το 2013 :D
Post Reply

Return to “Σχόλια για το fmgreece.gr”