Tα settings της προπόνησης καθυστερούν μερικές βδομάδες

Αναφέρουμε τα Bugs που έχουμε εντοπίσει. Προσοχή στους κανόνες!
Forum rules
ΠΡΙΝ ΠΟΣΤΑΡΕΤΕ ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΤΟΥΣ ΚΑΝΟΝΕΣ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΟΝΤΑΙ ΕΔΩ

ΝΑ ΘΥΜΑΣΤΕ ΠΑΝΤΑ ΟΤΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΥΠΟΧΡΕΩΜΕΝΟΣ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ!

ΟΙ ΛΥΣΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ ΜΑΣ, ΒΟΗΘΕΙΣΤΕ Ο ΕΝΑΣ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΝΑ ΕΝΤΟΠΙΣΕΙ ΤΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΠΟΥ ΤΟΝ ΑΠΑΣΧΟΛΕΙ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΩΝΤΑΣ ΚΑΤΑΛΛΗΛΟΥΣ ΤΙΤΛΟΥΣ.

ΜΗΝ ΠΟΣΤΑΡΕΤΕ ΑΝΟΥΣΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΑΣΧΕΤΑ ΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑ. ΑΥΤΑ ΤΑ POSTS ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ «ΘΑΨΟΥΝ» ΜΙΑ ΛΥΣΗ ΣΕ ΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΚΑΙ ΘΑ ΔΙΑΓΡΑΦΟΝΤΑΙ!

ΑΝ ΕΧΕΤΕ ΛΥΣΗ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟ ΤΕΧΝΙΚΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΑΦΟΥ ΤΗΝ ΠΟΣΤΑΡΕΤΕ ΣΤΕΙΛΤΕ ΤΗ ΣΤΟΝ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΗ ΤΟΥ ΤΟΜΕΑ ΜΕ PM ΓΙΑ ΝΑ ΤΗ ΒΑΛΕΙ ΣΤΟ ΠΡΩΤΟ POST.
Post Reply
Sereno
Hot Prospect
Hot Prospect
Posts: 528
Joined: Fri Apr 08, 2011 1:47 am
Football Manager της ομάδας: AS Monaco FC
Αγαπημένη Ομάδα: Παναθηναϊκός
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Αν και θυμάμαι να το έχω διαβάσει σε άλλα topics του forum, περιέργως ψάχνοντας δεν βρήκα κάτι εδώ. Παρατηρώ λοιπόν για 2ο σερί καλοκαίρι πως παρότι έχουν επιστρέψει οι παίχτες μου από διακοπές, οι επιλογές προπόνησης πάλι καθυστερούν. Και πιο συγκεκριμένα για κάποιους, εννοώ πως η οθόνη team του training (εκεί που επιλέγεις % match preperation, focus on κλπ) συνεχίζει να δείχνει squad end for season break ενώ οι παίχτες μου έχουν επανέλθει. Πέρυσι μου άνοιξε με καθυστέρηση κάπου 2 εβδομάδων, φέτος θα δούμε.

Γενικά είναι αρκετά εκνευριστικό γιατί μου χαλάει ένα σημαντικό μέρος της προετοιμασίας. Όποιος γνωρίζει πώς και αν φτιάχνεται, παρακαλώ να ποστάρει. Ευχαριστώ! :-)
User avatar
nik_33
Asst Researcher AEK - Staff
Asst Researcher AEK - Staff
Posts: 15420
Joined: Thu Dec 08, 2005 8:24 pm
Status: Survive
Has thanked: 4 times
Been thanked: 32 times

Απ' ότι έχω δει πρέπει να τα οργανώνεις νωρίτερα καθώς αν "περαστεί" ένα πλάνο προπόνησης δεν αλλάζει και πρέπει να εκτελεστεί.
Sereno
Hot Prospect
Hot Prospect
Posts: 528
Joined: Fri Apr 08, 2011 1:47 am
Football Manager της ομάδας: AS Monaco FC
Αγαπημένη Ομάδα: Παναθηναϊκός
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Άρα, για να δω αν κατάλαβα καλά, εννοείς πως το πρόβλημα δεν φτιάχνεται, αλλά αν από το τέλος της προηγούμενης χρονιάς αφήσω τα training settings όπως τα θέλω για τις δύο πρώτες εβδομάδες του Ιουλίου, τότε θα ακολουθηθούν κανονικά?
User avatar
nik_33
Asst Researcher AEK - Staff
Asst Researcher AEK - Staff
Posts: 15420
Joined: Thu Dec 08, 2005 8:24 pm
Status: Survive
Has thanked: 4 times
Been thanked: 32 times

Πιθανότατα.. Θα έχει κάποια περίοδο που μπορείς να τα φτιάξεις, αν περάσει και δεν τα πειράξεις βάζει τα δικά του και δεν αλλάζουν.
Post Reply

Return to “Bugs”