Crash την ώρα που πατάω για την έναρξη του αγώνα

Αναφέρουμε τα Bugs που έχουμε εντοπίσει. Προσοχή στους κανόνες!
Forum rules
ΠΡΙΝ ΠΟΣΤΑΡΕΤΕ ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΤΟΥΣ ΚΑΝΟΝΕΣ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΟΝΤΑΙ ΕΔΩ

ΝΑ ΘΥΜΑΣΤΕ ΠΑΝΤΑ ΟΤΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΥΠΟΧΡΕΩΜΕΝΟΣ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ!

ΟΙ ΛΥΣΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ ΜΑΣ, ΒΟΗΘΕΙΣΤΕ Ο ΕΝΑΣ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΝΑ ΕΝΤΟΠΙΣΕΙ ΤΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΠΟΥ ΤΟΝ ΑΠΑΣΧΟΛΕΙ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΩΝΤΑΣ ΚΑΤΑΛΛΗΛΟΥΣ ΤΙΤΛΟΥΣ.

ΜΗΝ ΠΟΣΤΑΡΕΤΕ ΑΝΟΥΣΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΑΣΧΕΤΑ ΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑ. ΑΥΤΑ ΤΑ POSTS ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ «ΘΑΨΟΥΝ» ΜΙΑ ΛΥΣΗ ΣΕ ΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΚΑΙ ΘΑ ΔΙΑΓΡΑΦΟΝΤΑΙ!

ΑΝ ΕΧΕΤΕ ΛΥΣΗ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟ ΤΕΧΝΙΚΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΑΦΟΥ ΤΗΝ ΠΟΣΤΑΡΕΤΕ ΣΤΕΙΛΤΕ ΤΗ ΣΤΟΝ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΗ ΤΟΥ ΤΟΜΕΑ ΜΕ PM ΓΙΑ ΝΑ ΤΗ ΒΑΛΕΙ ΣΤΟ ΠΡΩΤΟ POST.
Post Reply
User avatar
GiorgosKara
Trialist
Trialist
Posts: 10
Joined: Sun Nov 04, 2012 9:04 pm
Football Manager της ομάδας: Olympiakos
Αγαπημένη Ομάδα: Olympiakos-Real Madrid
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Καλησπέρα!!!!το συγκεκριμένο πρόβλημα το έχω εδώ και δύο μήνες περίπου!!!είναι αυθεντικό το παιχνίδι.κάθε φορά που κάνω κλίκ για το match previw και μου πετάει το ακόλουθο μήνυμα:

Application Error:
a serious error was encountered and the application will close.An erro file has been generated in: C:\Users\...\Documents\Sport Interactive\Football Manager\
2013\crash dumps\FM 2013 v13.3.3.359652(2013.05..31 19.50.22)dmp

έχω κάνει όλα τα βήματα από το support της steam τους έχω στείλει και email μπας και μου απαντήσουν αλλά δεν....έκανα unistall το παιχνίδι αλλά και το steam και τίποτα...το ίδιο μήνυμα κάθε φορά...

δεν είναι θέμα database γιατί το συγκεκριμένο μήνυμα μου το βγάζει τον τελευταίο καιρό μόνο με το Ελληνικό πρωτάθλημα που βάζω...

Σας παρακαλώ είστε η μοναδική ελπίδα που έχω!!!Ευχαριστώ πολύ!
Post Reply

Return to “Bugs”