Κολλημα στο processing στις 7 μαρτιου 2017.....

Αναφέρουμε τα Bugs που έχουμε εντοπίσει. Προσοχή στους κανόνες!
Forum rules
ΠΡΙΝ ΠΟΣΤΑΡΕΤΕ ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΤΟΥΣ ΚΑΝΟΝΕΣ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΟΝΤΑΙ ΕΔΩ

ΝΑ ΘΥΜΑΣΤΕ ΠΑΝΤΑ ΟΤΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΥΠΟΧΡΕΩΜΕΝΟΣ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ!

ΟΙ ΛΥΣΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ ΜΑΣ, ΒΟΗΘΕΙΣΤΕ Ο ΕΝΑΣ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΝΑ ΕΝΤΟΠΙΣΕΙ ΤΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΠΟΥ ΤΟΝ ΑΠΑΣΧΟΛΕΙ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΩΝΤΑΣ ΚΑΤΑΛΛΗΛΟΥΣ ΤΙΤΛΟΥΣ.

ΜΗΝ ΠΟΣΤΑΡΕΤΕ ΑΝΟΥΣΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΑΣΧΕΤΑ ΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑ. ΑΥΤΑ ΤΑ POSTS ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ «ΘΑΨΟΥΝ» ΜΙΑ ΛΥΣΗ ΣΕ ΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΚΑΙ ΘΑ ΔΙΑΓΡΑΦΟΝΤΑΙ!

ΑΝ ΕΧΕΤΕ ΛΥΣΗ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟ ΤΕΧΝΙΚΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΑΦΟΥ ΤΗΝ ΠΟΣΤΑΡΕΤΕ ΣΤΕΙΛΤΕ ΤΗ ΣΤΟΝ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΗ ΤΟΥ ΤΟΜΕΑ ΜΕ PM ΓΙΑ ΝΑ ΤΗ ΒΑΛΕΙ ΣΤΟ ΠΡΩΤΟ POST.
Post Reply
User avatar
cmkostas
Trialist
Trialist
Posts: 13
Joined: Sat Apr 12, 2003 11:00 pm
Location: Thessaloniki
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Καλημερα παιδια, αντιμετωπιζω ενα προβλημα κ θα ηθελα τα φωτα σας.
Εχει φαει κολλημα στο processing κ δε φευγει μετα απο εκεινη τη μερα. Το εχω δοκιμασει 10 φορες κ ολο το ιδιο γινεται σε εκεινη τη μερα. Δεν εχω φορτωμενα πολλα πραγματα μονο το ελληνικο πρωταθλήμα κ ο υπολογιστης ποτε δεν ειχε προβλημα να παει κ μεχρι το 2020 κ παραπανω. Εχετε καμια ιδεα πως μπορω να ξεπερασω αυτο το προβλημα?
ευχαριστω
User avatar
ArxaioS_
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 289
Joined: Sat Apr 25, 2009 2:04 am
Football Manager της ομάδας: Manchester City
Αγαπημένη Ομάδα: PAOK-Asteras Tr
Status: Bet_MaNiaC
Has thanked: 0
Been thanked: 0

cmkostas wrote:Καλημερα παιδια, αντιμετωπιζω ενα προβλημα κ θα ηθελα τα φωτα σας.
Εχει φαει κολλημα στο processing κ δε φευγει μετα απο εκεινη τη μερα. Το εχω δοκιμασει 10 φορες κ ολο το ιδιο γινεται σε εκεινη τη μερα. Δεν εχω φορτωμενα πολλα πραγματα μονο το ελληνικο πρωταθλήμα κ ο υπολογιστης ποτε δεν ειχε προβλημα να παει κ μεχρι το 2020 κ παραπανω. Εχετε καμια ιδεα πως μπορω να ξεπερασω αυτο το προβλημα?
ευχαριστω
και γω τοχω...αλλα εγω εχω πρωταθληματ -tsekouri
   Μια ιστορια για την παοκαρα...    Απο το μικρόφωνο στα αποδυτήρια
User avatar
kobos550
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 5911
Joined: Sat Jan 28, 2012 9:38 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός
Location: Αθήνα
Has thanked: 2 times
Been thanked: 1 time

Πηγαινε on holiday για μια ημερα


Tapatalked
Post Reply

Return to “Bugs”