Η Νέα Γενιά !

User avatar
Peripteras21
Trialist
Trialist
Posts: 62
Joined: Sat May 04, 2013 4:27 pm
Football Manager της ομάδας: Θα δείξει...
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Από σενάριο δεν πολύ διαβάζω αλλά κάποτε θα το πάρω απο την αρχή...
Στα αγωνιστικά τώρα περιμένω...
User avatar
Lets_Go_Reds
Assistant Manager
Assistant Manager
Posts: 3069
Joined: Mon Dec 10, 2012 8:06 pm
Αγαπημένη Ομάδα: LFC
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Giorgos Giovanis wrote:Image






ΚΕΦΑΛΑΙΟ 5








Γρηγορα τραβηξε την προσοχη μου κατι άλλο και παρατηρουσα με μεγαλη περιεργεια.

Αν στο γηπεδο βρισκονταν ο Τακης Τσουκαλας, και ο αρχηγος της θυρας 4 θα εβαζαν τα κλαμματα.

Μεγαλυτερους καφρους από τους γονεις των παιδιων δεν εχω συναντησει.

Δεν μπορουσα να χασω το θεαμα και από τη μια ελεγα τι χαζαμαρα μου να πιστευω ότι θα παρακολουθουσα τη μικρογραφια των ενηλικων αλλα από την άλλη χαιρομουν να χαζευω τους μεγαλους.

Σε κάθε φαση να ουρλιαζουν.

Σε κάθε σφυριγμα να βριζουν τον διαιτητη.

Δυο κυριες που πρεπει να ειχαν σχεση με το ποδοσφαιρο οση και εγω με την αστροφυσικη, σε κάθε πτωση του κανακαρη φωναζαν για φαουλ.

Τουλαχιστον ηξεραν τι επρεπε να ζητησουν και δεν φωναζαν στο κεντρο για πεναλτι.

Αυτος ο φουκαρας ο διαιτητης το τι ακουσε δεν περιγραφεται.

Απορω πως δεν ζητησε επιδομα ανθυγιεινης εργασιας.

Ολοι του φωναζαν, ολοι τον εκραζαν.

Γινεται μια φαση, βαζει ενας πιτσιρικας γκολ και ο πατηρ φωναξε στο μαγαζι «κερνα όλο τον κοσμο, μπραβο αγορι μου, εισαι μεγαλος σεντερ φορ.

Τον ειδατε; Δικος μου είναι ο παιχταρας! » διπλα του ακριβως ενας άλλος γονεας συμπληρωνε περιχαρης «ναι αλλα ειδες ποιος του εκανε τη σεντρα ακριβως στο ποδι του ε;»

Στο «ε» δεν απαντησε κανεις γιατι και ο iq τσιμεντολιθος αντεληφθην ότι επροκειτο για τον γονο αυτου.








ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΑΙ...
kokkinos
Rotation
Rotation
Posts: 1063
Joined: Wed Jun 22, 2011 11:36 am
Αγαπημένη Ομάδα: Liverpool
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Σωστες οι μεταγραφικες κινησεις, ειδικα ο Rodriguez ειναι σπουδαια επενδυση. Στο Europa League ολα καλα, ευκολα η δυσκολα περνας πιστευω.
User avatar
Giorgos Giovanis
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 6025
Joined: Tue May 01, 2012 6:22 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Panathinaikos,Werder Bremen
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Lets_Go_Reds wrote:Αρχικά αρκετά καλές μεταγραφές ειδικά ο Ροντρίγκεζ.
Κρίμα για τον τραυματισμό του αρχηγού μιας και δεν έχεις ούτε τον πιστολέρο

Ελπιζω να τα βγαλουμε περα χωρις αυτους τους 2 !

Peripteras21 wrote:Από σενάριο δεν πολύ διαβάζω αλλά κάποτε θα το πάρω απο την αρχή...
Στα αγωνιστικά τώρα περιμένω...

Ερχονται οι πρωτοι αγωνες..

kokkinos wrote:Σωστες οι μεταγραφικες κινησεις, ειδικα ο Rodriguez ειναι σπουδαια επενδυση. Στο Europa League ολα καλα, ευκολα η δυσκολα περνας πιστευω.

Ελπιζω να πιασει ο Rodriguez γιατι δαπανηθηκαν πολλα λεφτα για την αποκτηση του.
Image
User avatar
Giorgos Giovanis
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 6025
Joined: Tue May 01, 2012 6:22 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Panathinaikos,Werder Bremen
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Image




1η Αγωνιστική






Image






Image




Δυστυχως δεν ξεκινησαμε καθολου καλα στο πρωταθλημα.











Image




2η Αγωνιστική






Image






Image




Ημασταν πολυ καλυτεροι σε ολη τη διαρκεια του παιχνιδιου και αξιζαμε τη νικη με περισσοτερα γκολ.











Image




3η Αγωνιστική






Image






Image




Αλλο ενα αρνητικο αποτελεσμα ,καλα που σκοραρε και ο Σταριτζ στο τελος και πηραμε τον 1 βαθμο.











Image




4η Αγωνιστική






Image






Image




ΝΑΙ ΡΕ !!! Επιτελους μεγαλη εμφανιση απο την ομαδα .









Image






1η Αγωνιστική








Image







Image




Διπλο μεγατονων μεσα στην Ιταλια,καταφεραμε να παρουμε το πιο δυσκολο παιχνιδι του ομιλου.
Και τωρα ο δρομος για την προκριση ειναι ορθανοιχτος .











Image








ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ PREMIER LEAGUE







Image









ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΑΙ..
Image
User avatar
gkatsa21
Hot Prospect
Hot Prospect
Posts: 503
Joined: Sat May 05, 2012 10:36 pm
Football Manager της ομάδας: AEK
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΕΚ - Juventus F.C.
Status: Δεν ελπίζω τίποτα, δε φοβάμαι τίποτα, είμαι ελεύθερος...
Location: California
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Εχεις κανει ενα μετριο ξεκινημα στην Premier αλλα στα τελευταια ματς η ομαδα εστρωσε και πηρε σημαντικες νικες.Θεωρω πως σιγα σιγα θα πιασεις ρυθμο και δεν θα σε σταματαει τιποτα.Τον ομιλο τον εχεις ηδη περασει μην ανησυχεις.. :D
Καλη συνεχεια :wink:
User avatar
Stoperhaimer
Youth Team Manager
Youth Team Manager
Posts: 2427
Joined: Thu Nov 10, 2011 9:11 pm
Football Manager της ομάδας: AC Milan
Αγαπημένη Ομάδα: BVB
facebook προφίλ: panagiotis.tamtakos.3
twitter: PanosTamtakos
Status: The rules of soccer are very simple: if it moves, kick it. If it doesn't move, kick it until it does
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Το σεναριο μου θυμισε τα νιατα μου που σε φιλικο τοπικων ομαδων παιζοντας στοπερ ενας πατερας απο την κερκιδα μου πεταξε κουτακι κοκα κολα κατακουτελο (μισογεματο κιολας) επειδη εκανα τακλιν στο γιο του. Ο οποιος γιος δε το τι μου εσουρνε καθε φορα που ημασταν αντιπαλοι, απορουσα δηλαδη ποτε προλαβε ανθρωπος 16 χρονων και εμαθε τοσες βρισιες. Επρεπε να του κανω κανα τακλιν να του κοψω τα νιατα του μικρου, να του μεινει μια ψιλοαναπηρια και να εσπανα χαβαλε με τις αντιδρασεις του πατερα. Τελος παντων...

Βγαινεις πρωτος ευρωπη με Ναπολι στο 2, περισσοτερο βαρος που θες να ριξεις? Europa η Premier?

ΥΓ: Marking 6 για αμυντικο χαφ? Γκουχ.
tiziano wrote: Όταν ο Κάρλο έπαιζε τέτοιο στυλ ποδοσφαίρου ως μέσος σε υψηλό επίπεδο (έστω με τελειωμένα γόνατα), ο Ζοζέ ήταν 15 χρόνια μακριά από το να φωνάζει visca el barca ως υπάλληλος της Μπαρτσελόνα.
:tsatila:
Spoiler: show
Image
User avatar
Giorgos Giovanis
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 6025
Joined: Tue May 01, 2012 6:22 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Panathinaikos,Werder Bremen
Has thanked: 0
Been thanked: 0

gkatsa21 wrote:Εχεις κανει ενα μετριο ξεκινημα στην Premier αλλα στα τελευταια ματς η ομαδα εστρωσε και πηρε σημαντικες νικες.Θεωρω πως σιγα σιγα θα πιασεις ρυθμο και δεν θα σε σταματαει τιποτα.Τον ομιλο τον εχεις ηδη περασει μην ανησυχεις.. :D
Καλη συνεχεια :wink:

Μακαρι να συνεχισει η ομαδα σε αυτον τον ρυθμο γιατι αλλιως δε μας βλεπω καλα.



Stoperhaimer wrote:Το σεναριο μου θυμισε τα νιατα μου που σε φιλικο τοπικων ομαδων παιζοντας στοπερ ενας πατερας απο την κερκιδα μου πεταξε κουτακι κοκα κολα κατακουτελο (μισογεματο κιολας) επειδη εκανα τακλιν στο γιο του. Ο οποιος γιος δε το τι μου εσουρνε καθε φορα που ημασταν αντιπαλοι, απορουσα δηλαδη ποτε προλαβε ανθρωπος 16 χρονων και εμαθε τοσες βρισιες. Επρεπε να του κανω κανα τακλιν να του κοψω τα νιατα του μικρου, να του μεινει μια ψιλοαναπηρια και να εσπανα χαβαλε με τις αντιδρασεις του πατερα. Τελος παντων...

Βγαινεις πρωτος ευρωπη με Ναπολι στο 2, περισσοτερο βαρος που θες να ριξεις? Europa η Premier?

ΥΓ: Marking 6 για αμυντικο χαφ? Γκουχ.


Κοιτα εγω θα κυνηγησω και τις 2 διοργανωσεις και οτι βγει.
Ελπιζω μονο να μ βγει σε καλο.
Image
User avatar
Giorgos Giovanis
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 6025
Joined: Tue May 01, 2012 6:22 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Panathinaikos,Werder Bremen
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Image






ΚΕΦΑΛΑΙΟ 6








Ενοιωθα ότι βρισκομουν στο Κολοσσαιο.

Ουρλιαχτα, θανατος στους απιστους και ρηματα που αν τα ακουγε ο Διονυσιος Σολωμος θα εγραφε ωδη στα λιονταρια και τις τιγρεις

Φατον Ορμα Ριχτου Σκιστους Γ…α τους

Και μια πλειαδα ευγενων εκφρασεων που κοσμουν τα ελληνικα γηπεδα και παραδιδουν μαθηματα ευ αγωνιζεσθαι και μπολιαζουν την ψυχη των παιδιων με αυτοσεβασμο και σεβασμο.

Σε μια άλλη φαση, ο τερματοφυλακας επεσε να μπλοκαρει την μπαλα και συγκρουστηκε με τον επιθετικο που τη δικεδικησε.

Ο διαιτητης σφυριξε φαουλ και ο πατηρ ( πιθανως του επιθετικου ) εκραξε ως κοραξ: Σηκω πανω ρε που κανεις και τον πεθαμενο!

Ετερος πατηρ ( πιθανως του τερματοφυλακα ) ανταπεδωσε: μαζεψε τα ποδαρακια του γιου σου γιατι θα τα μαζεψω εγω!

Πανω που πηγε ο ενας γονευς να δειξει στον αλλον πως είναι ο ζωντανος και ο άλλος να δειξει πως μαζευονται τα ποδια, μερικοι που ποτε δεν θα καταλαβουν την αξια της ζωντανης

συναυλιας και μια ζωη θα αγοραζουν CD, μου στερησαν την ικανοτητα να δω παρασταση wrestling χωρις εισιτηριο γιατι διαμεσολαβησαν ώστε το ανωτερο νουμερο να παιχθει ως μονοπρακτο

χωρις αναπαρασταση.

Σε μια άλλη φαση εκεινος ο φουκαρας που εκανε τον διαιτητη τολμησε να σφυριξει πεναλτι.

Τραγικο λαθος. Το πεναλτι αυτό εκτελεστηκε μετα από 10 λεπτα.


Σε αυτό το διαστημα επρεπε να το συζητησουν ενδελεχως οι γονεις, να πανε μερικοι να εξηγησουν στον διαιτητη ότι δεν ηταν ακριβως ετσι και καλο θα ηταν να αναιρουσε την αποφαση του.

Διαιτητης που δεν αλλαζει την αποφαση του με βαση τις απαιτησεις του κοινου θα πρεπει να μαστιγωνεται 100 φορες. Μετα, μερικοι αλλοι γονεις εκριναν ο διαιτητης ηταν αψογος και

αμεμπτος και επρεπε να μπουν και αυτοι να εξηγησουν στους αλλους γονεις ότι μπορει να μην ειδαν σωστα.









ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΑΙ..
Image
User avatar
Lets_Go_Reds
Assistant Manager
Assistant Manager
Posts: 3069
Joined: Mon Dec 10, 2012 8:06 pm
Αγαπημένη Ομάδα: LFC
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Μεγάλη νίκη με το Τσελσάκι :D
User avatar
Giorgos Giovanis
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 6025
Joined: Tue May 01, 2012 6:22 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Panathinaikos,Werder Bremen
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Lets_Go_Reds wrote:Μεγάλη νίκη με το Τσελσάκι :D
Πολυ μεγαλη και βαθμολογικα και ψυχολογικα .
Image
User avatar
Giorgos Giovanis
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 6025
Joined: Tue May 01, 2012 6:22 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Panathinaikos,Werder Bremen
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Image







5η Αγωνιστικη







Image








Image





Ανατροπη μεγατονων,μεγαλη νικη που μας ανεβαζει και αλλο στη βαθμολογια και σκορπιζει χαμογελα και αισιοδοξια στην ομαδα.



















Capital One Cup







Image








Image





Eιμαστε εκτος θεσμου απο τοσο νωρις..Ημασταν πολυ καλυτεροι απο τον αντιπαλο σε ολη τη διαρκεια του αγωνα αλλα η τανα δεν ελεγε να μπει με τιποτα.















Image







6η Αγωνιστικη







Image








Image





Στο πρωταθλημα συνεχιζουμε τις καλες εμφανισεις και αυτο ειναι πολυ σημαντικο.















Image







2η Αγωνιστικη







Image








Image





Φταιχτης για την ηττα ειμαι εγω,διοτι δεν εδωσα καμια σημασια στον αγωνα.Το εβαλα να παιζει και εγω περιφερομουνα στα δωματια.













ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΑΙ...
Image
User avatar
Lets_Go_Reds
Assistant Manager
Assistant Manager
Posts: 3069
Joined: Mon Dec 10, 2012 8:06 pm
Αγαπημένη Ομάδα: LFC
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Διπλάρα στην Σίτυ αλλά γιατί έτσι ήττα απο τα Νεαρά Αγόρια ;; :(
User avatar
Giorgos Giovanis
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 6025
Joined: Tue May 01, 2012 6:22 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Panathinaikos,Werder Bremen
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Γιατι οπως εγραψα δεν εδωσα πολυ σημασια στον αγωνα,κακως βεβαια !
Image
User avatar
AchilleasP
Assistant Manager
Assistant Manager
Posts: 3145
Joined: Sat Mar 09, 2013 9:09 pm
Football Manager της ομάδας: Παναθηναϊκός
Αγαπημένη Ομάδα: Παναθηναϊκός
Status: Being awesome
Location: Μαρούσι
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Μεγάλη νίκη ενάντια στην Σίτι αλλά άσχημα αποτελέσματα στο Europa και στο Capital...
Faith is all we need
Post Reply

Return to “Περιφερειακό”