FM 2013 v13.3.3.359652

Αναφέρουμε τα Bugs που έχουμε εντοπίσει. Προσοχή στους κανόνες!
Forum rules
ΠΡΙΝ ΠΟΣΤΑΡΕΤΕ ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΤΟΥΣ ΚΑΝΟΝΕΣ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΟΝΤΑΙ ΕΔΩ

ΝΑ ΘΥΜΑΣΤΕ ΠΑΝΤΑ ΟΤΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΥΠΟΧΡΕΩΜΕΝΟΣ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ!

ΟΙ ΛΥΣΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ ΜΑΣ, ΒΟΗΘΕΙΣΤΕ Ο ΕΝΑΣ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΝΑ ΕΝΤΟΠΙΣΕΙ ΤΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΠΟΥ ΤΟΝ ΑΠΑΣΧΟΛΕΙ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΩΝΤΑΣ ΚΑΤΑΛΛΗΛΟΥΣ ΤΙΤΛΟΥΣ.

ΜΗΝ ΠΟΣΤΑΡΕΤΕ ΑΝΟΥΣΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΑΣΧΕΤΑ ΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑ. ΑΥΤΑ ΤΑ POSTS ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ «ΘΑΨΟΥΝ» ΜΙΑ ΛΥΣΗ ΣΕ ΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΚΑΙ ΘΑ ΔΙΑΓΡΑΦΟΝΤΑΙ!

ΑΝ ΕΧΕΤΕ ΛΥΣΗ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟ ΤΕΧΝΙΚΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΑΦΟΥ ΤΗΝ ΠΟΣΤΑΡΕΤΕ ΣΤΕΙΛΤΕ ΤΗ ΣΤΟΝ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΗ ΤΟΥ ΤΟΜΕΑ ΜΕ PM ΓΙΑ ΝΑ ΤΗ ΒΑΛΕΙ ΣΤΟ ΠΡΩΤΟ POST.
Post Reply
manikis48
Trialist
Trialist
Posts: 9
Joined: Sun Dec 04, 2011 12:28 am
Football Manager της ομάδας: norwich city
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ρε παιδια εχετε ιδεα τι μπορει να ειναι παλι αυτο?Εκει που φορτωνει για να παιξω το ματς με πεταει εξω και μου βγαζει αυτο το error(FM 2013 v13.3.3.359652 crush,τι στα κομματια γινεται???
GiorK
Trialist
Trialist
Posts: 2
Joined: Sun Oct 11, 2009 2:53 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Αντιμετωπίζω ακριβώς το ίδιο θέμα ξέρει κανείς τι γίνετε; Μου το εμφάνισε σήμερα (22/4) μετά από 5 σεζόν
fotisk24
Trialist
Trialist
Posts: 21
Joined: Sat Dec 10, 2011 3:57 pm
Football Manager της ομάδας: olympiacos
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Και εμενα μου το βγαζει οταν ξεκιναω να φτιαξω νεο παιχνιδι οταν φορτωνει τις shortlists νομιζω-toixos2 Δεν μπορω να ξεκινησω νεο παιχνιδι πλεον...
fotisk24
Trialist
Trialist
Posts: 21
Joined: Sat Dec 10, 2011 3:57 pm
Football Manager της ομάδας: olympiacos
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Μα καλα δεν υπαρχει αλλος με τετοιο προβλημα μονο εμας των 3 εχει γινει ελλατωματικο μετα το τελευταιο κ@λοαπντειτ -toixos2

Ελεος γιατι τετοιο χαλι με τα μπαγκς φετος...

Εχει κανεις καμια ιδεα τι μπορουμε να κανουμε μπας και μπορεσουμε να δημιουργησουμε νεο παιχνιδι?
babisg10evosmos
Trialist
Trialist
Posts: 10
Joined: Fri Nov 04, 2011 9:07 pm
Football Manager της ομάδας: iraklis
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ακριβώς τώρα μετά το νεο νεο update μου κάνει και εμενα crush ρε μαγκες...βρήκε κανένας λύση μπορούμε να κάνουμε κάτι ; έχω αρρωστήσει ....
User avatar
napolitanos44
Trialist
Trialist
Posts: 98
Joined: Sat Nov 24, 2012 5:45 am
Αγαπημένη Ομάδα: Napoli
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Καλησπέρα παιδιά. Κι εγώ είχα το ίδιο πρόβλημα και μόλις το έφτιαξα.

Αυτό απ'ότι κατάλαβα γίνεται λόγω των updates.

Λοιπόν, συνδεθείτε online στο steam (εγώ παίζω με το steam offline), και εκεί που έχει τα παιχνίδια σας πατήστε δεξί κλικ στο football manager 2013, properties, local files και verify integrity of game cache.

Θα κάνει περίπου 5-10 λεπτά verify το cache και μετά πατήστε close. Λογικά θα παίζει το παιχνίδι χωρίς προβλήματα. :)
User avatar
ArxaioS_
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 289
Joined: Sat Apr 25, 2009 2:04 am
Football Manager της ομάδας: Manchester City
Αγαπημένη Ομάδα: PAOK-Asteras Tr
Status: Bet_MaNiaC
Has thanked: 0
Been thanked: 0

napolitanos44 wrote:Καλησπέρα παιδιά. Κι εγώ είχα το ίδιο πρόβλημα και μόλις το έφτιαξα.

Αυτό απ'ότι κατάλαβα γίνεται λόγω των updates.

Λοιπόν, συνδεθείτε online στο steam (εγώ παίζω με το steam offline), και εκεί που έχει τα παιχνίδια σας πατήστε δεξί κλικ στο football manager 2013, properties, local files και verify integrity of game cache.

Θα κάνει περίπου 5-10 λεπτά verify το cache και μετά πατήστε close. Λογικά θα παίζει το παιχνίδι χωρίς προβλήματα. :)
λυση ειναι να σβισεται τα settings και να μην εχετε παρα πολλα πρωταθληματα ανεβασμενα . το κανα κ δουλεψε
   Μια ιστορια για την παοκαρα...    Απο το μικρόφωνο στα αποδυτήρια
MrLokaz13
Trialist
Trialist
Posts: 78
Joined: Sat Jun 23, 2012 11:53 am
Football Manager της ομάδας: Εβερτον
Αγαπημένη Ομάδα: Παναθηναικος
Has thanked: 0
Been thanked: 0

παιδια σορρυ για την ψιλοασχετη ερωτηση αλλα θα ηθελα την βοηθεια σας...παιζω το fm σε laptop(toshiba) το οποιο ειναι σχετικα παλιο και δεν πηγαινει ιδιαιτερα γρηγορα το παιχνιδι αλλα δεν ειχα αντιμετωπισει ποτε προβλημα,ουτε μετα την 13.3.0.Πριν ομως απο λιγες μερες εγκατεστησα το fm editor live και απο τοτε το παιχνιδι μου κολλαει στο processing σε ασχετες ημερομηνιες...εβγαλα μαλιστα τον φακελο απο το fm και ξεκινησα φυσιολογικα το παιχνιδι χωρις αλλαγες αλλα μου το εκανε παλι...εχει κανεις καμια ιδεα?
Post Reply

Return to “Bugs”